Nädala horoskoop – 15.-21. november 2021

JÄÄR
Ilmneb, et sa valdad infot, mis võib olla ohuks inimestele, kes teeksid ükskõik mida, et see saladuseks jääks. Kui sulle just ei meeldi vaenlasi hankida, siis peaksid selle info enda teada jätma.

SÕNN
Sul võib olla kahtlusi millegi suhtes, millega hiljuti nõustusid, aga nüüd on juba liiga hilja midagi muuta. Isegi kui saaksid seda teha, läheks see sulle liiga kalliks maksma nii ajaliselt, rahaliselt kui mainekahju mõttes.

KAKSIKUD
Ära heitu, kui su tegevus ei too oodatud tulemusi, see on siiski hea kogemus, mis võib sind juhtida uues kasulikus suunas, millele muidu poleks mõelnudki. Sa teed edusamme.

VÄHK
See on hea, et sulle meeldib koos teistega töötada, aga see ei tähenda, et neil on õigus sulle ette öelda, mida ja kuidas sa peaksid tegema. Meeskonnaliikmed peavad olema võrdsed – veendu, et kõik seda teavad.


LÕVI
Sa teed liiga paljude inimeste heaks liiga palju ja pead aja maha võtma. Kui püüad edaspidigi kõike teha, siis on kindel, et põled läbi, nii füüsiliselt kui emotsionaalselt, nii et lõpeta iga kapriisi rahuldamine.

NEITSI
Sul närib sees tunne, et oleksid saanud suhte õnnestumise nimel rohkem teha. Võib-olla on sul õigus, ehk oleksidki saanud, aga see aeg on möödas, nii et lõpeta minevikule mõtlemine ja vaata hoopis tulevikku.

KAALUD
Vaadates viimastele nädalatele tagasi, olete üllatunud, kui palju aega raiskasite asjadele, mis ei ole tegelikult olulised. Teisest küljest oli teil väga lõbus, seega ei ole vaja end süüdi tunda. Lõbu on oluline osa elust.

SKORPION
Su kavatsused võivad olla seotud riskiga, aga sa tead, et kui asjaga edasi ei lähe, siis oled pärast enda peale vihane, et nii arg olid. Valmistu nii hästi kui suudad ja seejärel lenda peale ning palveta, et kõik läheb plaanipäraselt.


AMBUR
Ära mõtle endast halvasti kui pead tunnistama, et sul on mingi eesmärgi saavutamine ebaõnnestunud. Fakt on see, et sa proovisid – paljud teised isegi ei alusta – ja juba see teeb sinust teatud mõttes kangelase.

KALJUKITS
Sel nädalal ärritud kergesti, eriti inimeste peale, kes ei suuda otsusele jõuda asjades, mis sulle hetkega selged on. Ole mõistlik. Kõik ei ole nii kiired kui sina ja ei peagi olema.

VEEVALAJA
Keegi, keda järgmise kahe või kolme päeva jooksul kohtad, innustab sind loominguliselt ja võib-olla ka romantiliselt. Kas see uus kontakt peab ajaproovile vastu? Pole võimalik kindlalt teada, aga selle välja selgitamine on kindlasti lõbus!

KALAD
Äripartnerid ja töökaaslased on praegu eelisseisus ning kui oled tark, siis lased neil teha mis iganes otsuseid, mida nad tahavad. Aga samas pead olema kindel, et sina süüdi ei jää, kui midagi valesti läheb.