Nädala horoskoop – 19.-25. veebruar 2024

VÄHK
Sa kuuled midagi, mida saad soovi korral enda heaks ära kasutada, aga kas on õige seda teha? Kui sulle öeldakse midagi saladuskatte all või kuuled pealt saladust, mis polnud sinu kõrvadele mõeldud, siis ei pruugi olla õige tegu seda ära kasutada.

JÄÄR
Teil on igati õigus kellegi peale pahane olla, kuid kuna te olete heasüdamlik inimene, siis te võite lubada neil lihtsalt õigete sõnadega end puhtaks pesta. See oleks viga. Ärge olge nii andestav.

SÕNN
Ole ettevaatlik, et sa ei teeks sündmuste keerisesse sattudes midagi, mida hiljem kahetsed. Massiga kaasajooksmine on harva hea mõte ja sinu terava mõistuse juures pole mingit vajadust lasta teistel enda eest mõelda.

KAKSIKUD
Sa ei pea oma mõtte väljendamiseks seda teistele peale suruma – vastupidi, teised on su jutule vastuvõtlikumad kui räägid rahulikult ning selgelt ja ei kõla ähvardavalt. Nad tahavad sind uskuda, nii et ära muuda seda raskeks.


LÕVI
Raske töö pole kunagi kellelegi liiga teinud, nii räägitakse, aga see ei tähenda, et sa peaksid end kogu aeg tööga üle koormama. Selle nädala mõjutused annavad võimaluse väljateenitud puhkepausiks. Ära ole loll, et selle võimaluse kasutamata jätad.

NEITSI
Minevikus oled liiga sageli lubanud teistel otsustada, aga nüüd pead tegema seda, mida sina tahad, olenemata tagajärgedest. Tõenäoliselt polegi mingeid tagajärgi, su konkurentide ähvardused on õhku täis.

KAALUD
Sinu ideed on sama head kui teiste omad, aga millegipärast arvad, et sa pole nii tark kui su konkurendid. Nemad võivad endas vähem kahelda, aga intelligentsuse poolest oled sina kaugel ees.

AMBUR
Sa võid praegu end hästi tunda, arvates et saad tagajärgi kartmata end varasemast rohkem tagant sundida. Piitsuta ennast, kui pead, aga luba endale ka piisavalt puhkust. Tasakaal on eluliselt tähtis.

KALJUKITS
On veel napilt aega, et oma tunded teatavaks teha, aga kui jätad selle liiga hilja peale, siis libiseb võimalus käest ja uut ei saabu enam pikka aega. Ära muretse äraütlemise pärast. Teised hindavad sind kõrgelt.

VEEVALAJA
See päev tõotab teie jaoks tulla eriline ja veelgi enam siis, kui olete seltsiv või reisite. Samuti on see hea päev, et südameasju korda teha. Mis tahes probleemid teil minevikus oli, jätke need selja taha ja liikuge edasi.

SKORPION
Sind kutsutakse kellelegi hädas appi ja ükskõik, kui kiire sul oma kohustustega on, pead sa talle appi minema. See inimene on varem sinu heaks väga palju teinud, seega aita rõõmuga, mitte vastumeelselt.

KALAD
Mingil veidral põhjusel ei suuda sa peale hakata projektiga, mida oled juba mõnda aega planeerinud. Võimalik, et universum püüab sulle midagi öelda. Võib-olla ei ole praegu õige aeg alustada. Kuhu sul kiiret on? See võib oodata.