Nädala horoskoop – 12.-18. veebruar 2024

VÄHK
On normaalne olla ettevaatlik, kui on tegemist inimestega, keda te väga hästi ei tunne, kuid ärge laske sellel jõuda tasemele, kus te ei usu ühtegi sõna, mida nad räägivad, ilma ühegi põhjenduseta. Enamik inimesi, isegi võõrad, on oma tegudes siiski ausad.

JÄÄR
Te peate tegema midagi, mis muudab teid ebapopulaarseks, kuid kui te seda praegu ei tee, siis võite hiljem teha midagi kaks korda hullemat. Pidage kohustusi naudingutest tähtsamaks ja veenduge, et tulete oma töökoormusega toime.

SÕNN
Kui teised ei anna sulle väljateenitud tasu, siis pead selle ise võtma. Sa oled oma praegusele kohale jõudmiseks kaua ja kõvasti tööd teinud ning sul pole mingit kavatsust lasta teistel au või raha endale võtta.

KAKSIKUD
Mida avatum ja seltskondlikum oled viimastel nädalatel olnud, seda enam vajad praegu aega üksi olemiseks. See on aeg mõtlemiseks ja oma tunnetes selgusele jõudmiseks. Sa ei saa seda teha järjekordsel peol.


LÕVI
Ükskõik kui hirmsasti tahad mõjuvõimsatele inimestele head muljet jätta, ei tohi sa end tööga ära kurnata. Jälgi, et õrn tasakaal sinu vaimu, keha ja tunnete vahel püsiks.

NEITSI
Sõbrale või töökaaslasele osutatud teenel saavad olema kaugeulatuvad tagajärjed nii tema kui sinu jaoks. Väike ohverdus praegu võib tuua hiljem suurt kasu, nii et jäta oma vajadused praegu kõrvale ja anna end teise teenistusse.

KAALUD
Sa võid praegu olla oma eesmärkide osas pisut segaduses, aga ära muretse – on ainult päevade küsimus, mil su mõistus selgineb ja näed eesootavat teed selgelt. Kuula oma südant ja tegutse selle järgi.

AMBUR
Püüa hoiduda väiklastest tülidest, eriti sellistest, mis kestavad mitu päeva. Jah, teistele võib tunduda, et lähed kergema vastupanu teed, aga tegelikult sa lihtsalt ei taha raisata aega probleemidele, mis sulle mitte midagi ei tähenda.

KALJUKITS
Kui su kuues meel ütleb sulle, et midagi on valesti, siis pead seda kuulama ja hoiduma tegemast midagi, mis võib sind valele teele viia. See kehtib igas valdkonnas, aga eriti pikaajaliste rahaga seotud plaanide kohta.

VEEVALAJA
Enne kui nõustud mingis projektis osalema, veendu, et tead, millesse end segad. Sul peab olema uute partnerite ja kolleegidega sarnane mõtteviis. Kui ei ole, siis jäta see projekt vahele.

SKORPION
Ära mõtle liiga palju millelegi, mis näib täiesti ebaloogiline – see ajab ainult su aju veel rohkem krussi kui see juba on! Tõenäoliselt juhtub hulk kummalisi, lausa pentsikuid, asju, aga ükski neist juhtumitest ei saa sulle viga teha.

KALAD
Kõik on võimalik – tunned oma kontides, et võid minna kogu maailma vastu ja võita. Ja sul on õigus, võid küll. Aga miks alustada lahingut, kui sul on piisavalt šarmi oma tahtmise saamiseks ilma võitluseta? Või sa naudidki seda?