Nädala horoskoop – 26. veebruar – 3. märts 2024

VÄHK
Keskenduge nädala alguses kindlasti positiivsetele asjadele, sest kui te lubate negatiivsetel mõtetel võimust võtta, siis on raske neid jälle maha raputada. Millised iganes teie praegused probleemid ka ei ole, need ei ole nii halvad kui näivad.

JÄÄR
Keegi tuleb sinult isiklikes asjus nõu küsima ja kuigi sa ei taha sekkuda, tead, et ei saa talle ära öelda. Aga veendu, et ta teaks, et see on kõigest nõuanne. Iga inimene vastutab enda eest ise.

SÕNN
Probleemid uue töörutiiniga on väiksed ja lühiajalised, seega ära lase neil end ärritada. Ja ära lase teistel endale öelda, et pead kurssi muutma. Nad ei tea, millest räägivad.

KAKSIKUD
Sul on lihtne oma tahtmist saada – teiste jaoks on iseenesestmõistetav, et sina oled boss ja teevad, nagu sa ütled. Kui kasutad sunni asemel šarmi, siis märkad, et pea igaüks teeb su heaks peaaegu ükskõik mida.


LÕVI
Püüa olla tööalases suhtluses vähem kahtlustav. Selline suhtumine on hukutav. Kui arvad, et igaüks on hunt, siis meelitadki ligi selliseid inimesi. Kui mõtlema hakata, siis millisena teised sind näevad?

NEITSI
Pole mõtet närvi minna millegi pärast, millega sa ei saa midagi ette võtta. Sa ei pruugi saada muuta asju sotsiaalsel või poliitilisel tasandil, küll aga isiklikul. Ole lihtsalt parem inimene.

KAALUD
Hetkel näid sa hämmastavalt avatud, mitte vähimalgi määral kinnine – mis on suurepärane, aga vaata, et sa ei lobise välja midagi, mida oleks targem enda teada hoida. Sa ei pea kõigile kõigest rääkima.

AMBUR
Sa võid tahta tagasi teha kellelegi, kes on sinu kohta kuulujutte levitanud, aga kas see on seda väärt? Kui ütled midagi ebaviisakat, siis ta näeb, et on õnnestunud sind mõjutada. Lihtsalt eira teda – see teeb rohkem haiget.

KALJUKITS
Suuremas plaanis ei ole õnne tegelikult olemas: lõpuks saame me kõik selle, mida väärime. Pidage seda meeles, kui keegi ütleb teile, et te ei vääri oma õnne. Vastupidi, mitte keegi ei vääri seda rohkem.

VEEVALAJA
Te olete silmapaistva läbimurde lävel. See tähendab vaid seda, et kui keskendute eesmärgile ja järgite seda järjekindlalt, siis võite edu saavutada. Kuid ärge olge liiga ennastäis, muidu võib saatus võib teie mulli purustada.

SKORPION
Keegi võib näida sihilikult pahatahtlik, ja võib-olla ongi, aga sa pead endalt küsima, kas miski, mida tegid või ütlesid, võis ta sinu vastu pöörata. Kui nii, siis pole veel hilja vabandada.

KALAD
Sel nädalal tee ennast kuuldavaks. Ja pea meeles, et ei loe kui kõvasti karjud, vaid, kui hästi tead fakte ja kui enesekindlalt neid väljendad. Sa oled loomult liider ja teised tahavad sulle järgneda.