Nädala horoskoop – 17.-23. veebruar 2020

JÄÄR
Praegu paistad olevat kõigi juures heas kirjas, mis mingil pöörasel põhjusel tekitab sinus kahtlusi. Lihtne tõde on see, et mõnele inimesele meeldid sa sellisena nagu oled, nii et ära mõtle negatiivselt ja hakka seda tähelepanu nautima.

SÕNN
Järgmise nädala jooksul leiad end üha rohkem oma karjäärile ja pikaajalistele plaanidele mõtlemast. Vajadus raha teenida võib motiveerida, aga kõige tähtsam on, et teeksid tööd, mida armastad.

KAKSIKUD
Püüa mitte vihastada või pettuda kui su eesmärk tundub olevat kaugemal kui kunagi varem. Nii nagu kõik juhtub põhjusega, on põhjus ka sellel, et midagi ei juhtu.

VÄHK
Millegipärast oled kohutavalt ebakindel. Mingil veidral põhjusel paistad uskuvat, et sul pole annet, et edukaks saada. See ei ole tõsi. Aja pea püsti ja mine jäta maailma endast märk maha.


LÕVI
Miks sa püüad vastuvoolu ujuda kui tead, et selle lahingu kaotamine on ette määratud? Sulle ei pruugi meeldida, mis suunas asjad liiguvad, aga kaine mõistus ütleb, et sul pole muud valikut kui kaasa minna, praegu.

NEITSI
Kõik pole nii ausad kui sina, nii et ole valvel kui teadmata motiividega inimesed lubavad midagi, mille kohta sa ei saa kuidagi teada, kas nad suudavad oma lubadusi täita. Enne kui annad neile, mida nad soovivad, lase neil endale maksta!

KAALUD
Mida avatum ja seltskondlikum oled viimastel nädalatel olnud, seda enam vajad praegu aega üksi olemiseks. See on aeg mõtlemiseks ja oma tunnetes selgusele jõudmiseks. Sa ei saa seda teha järjekordsel peol.

SKORPION
Sa võid praegu olla oma võimete tipus, aga umbes nädala pärast võib su energia kahaneda, nii et ära tee liiga palju plaane ja mitte mingil juhul ära võta endale tööd juurde. Kui sa midagi vajad, siis puhkust, mitte rohkem tööd.


AMBUR
Sa ei pruugi aru saada, miks nii palju inimesi praegu sind kiidab, aga sa pead olema teinud midagi, mis kindlustab tähelepanu keskpunktis olemise. Ära raiska aega selle üle juurdlemisele – naudi tähelepanu.

KALJUKITS
Ära lase oma kohustustel end maha murda. Sul ei pruugi olla muud valikut kui kõvasti tööd teha ja teisi aidata, aga sa ei pea üle jõu pingutama. Pead enda vastu füüsiliselt, emotsionaalselt ja vaimselt hea olema.

VEEVALAJA
Kui sul on kapis mõni luukere – ja sul on – siis kindlaim viis neile tähelepanu tõmmata, on püüda jututeemat vahetada kui vestlus tüürib tõele ebamugavalt lähedale. Ole julge ja tee nägu nagu midagi poleks juhtunud.

KALAD
Selle nädala sõnum tähtedelt on, et sa ei tohi alustada midagi, mida ei pruugi suuta lõpetada. Samuti ära anna lubadusi, mida ei pruugi suuta pidada. Kui sa ei sea endale suuri eesmärke, siis paistad heas valguses kui teed rohkem.