Nädala horoskoop – 10.-16. veebruar 2020

JÄÄR
Varasem vääritimõistmine asendub teadlikkusega sellest kui palju teatud inimesed sulle tähendavad ja miks väiksed eriarvamused pole üldse olulised. Ole sõber kõigiga, aga eelkõige iseendaga.

SÕNN
Võib tunduda, et su aeg ja energia on raisatud, aga see pole tõsi. Tegelikult taipad selle nädala lõpuks, et oled ootamatult kasu saanud. Pikas perspektiivis ei ole ükski pingutus asjatu. Praeguseks peaksid seda juba teadma.

KAKSIKUD
Juriidiliste küsimustega tegelemisel ole eriti hoolikas ja kindlasti võta lubadused kirjalikult. Ükskõik, kui palju mõnda inimest usaldad, ei või sa teada, millised vaimseid, emotsionaalsed või rahalised pinged neil võivad olla, seega ära riski.

VÄHK
Sa võid tahta endast kehvemal järjel inimesi aidata, aga kaalu hoolikalt enne kui hakkad vabatahtlikult tegema midagi, millest väga vähe tead. Teistele võib su innukus muljet avaldada, aga kui sa käki keerad, siis nad enam vaimustuses ei ole.


LÕVI
Sulle avanevad mõned huvitavad võimalused, aga pead teadma, et need toovad kaasa suurema vastutuse. Sul on piiratud kogus aega ja energiat, nii et vali hoolikalt, millele neid kulutad.

NEITSI
Ära klammerdu ideede külge, mille parim enne on ammu möödas. Praegu võivad need selle head tunduda, aga hiljem hoiavad sind tagasi kogemast kõiki uusi asju, mida elu pakub. Aeg ei seisa kunagi paigal ja ka sina ei peaks seda tegema.

KAALUD
Tähed soosivad loomingulisi ettevõtmisi, nii et kui on mingi kunstiprojekt, millega tahad alustada, siis ära enam oota. Pea meeles, et ei ole olemas ideaalset aega – praegune hetk on kõik, mis sul on.

SKORPION
Sul paistab olevat foobia millegi suhtes, mille pärast muidu poleks vähimatki muret. See hirmutunne ja ebakindlus võib veel mõne päeva jätkuda, aga järgmise nädala alguses oled jälle rõõmus.


AMBUR
Hoidu negatiivsetest mõtetest ja tunnetest, sest kui need kord juba võimust võtavad, siis nendest vabanemine nõuab väga palju vaeva. Lõpuks on alati kõik hästi, nii et milleks karta?

KALJUKITS
Mõned inimesed võivad väga valjuhäälselt sinu kavatsuste vastu protestida, aga ära muretse ja ära lase sel end takistada. Nad leebuvad, kui näevad, kui hästi sul läheb. Nad võivad isegi väita, et see oli nende mõte.

VEEVALAJA
Püüa mitte sattuda olukorda, mille üle sul täit kontrolli ei ole. Su enesekindlus võib praegu suur olla, aga see ei kaitse sind inimeste eest, kellel on ausast mängust teistsugune arvamus kui sinul.

KALAD
Keskendu sellele, mis tundub sulle õige ja ära pane tähele seda, mida nn „eksperdid” sulle ütlevad, kui see sinu mõtteviisiga ei sobi. Tegelikult ei ole olemas fakte, on ainult erinevad arvamused ja sinu oma on väärt kuulamist.