Nädala horoskoop – 24. veebruar – 1. märts 2020

JÄÄR
Ole piisavalt enesekindel, et proovida asju, millest sa ei tea, mis tulemuse saad. Praegu on üks neist puhkudest, mil loogika sind eriti ei aita, nii et järgi oma instinkte ja usu, et need juhivad sind sinna, kuhu tasub minna.

SÕNN
Sel nädalal pinguta, et teha seda, mida teised inimesed tahavad, isegi kui sa ei tee seda südamega. Nädala pärast võid sa ise teiste abi vajada ning seda on tõenäolisem saada kui nad tunnevad, et on sulle võlgu.

KAKSIKUD
Pea kokkulepetest kinni ja ära kaldu kursilt kõrvale. See kehtib kõigil elualadel, aga eriti töökeskkonnas, kus teised ei suhtu hästi sellesse kui nendega läbi rääkimata rutiini segi paiskad.

VÄHK
Ole eriti ettevaatlik raha- ja äriasjadega tegeledes. Kõik, mis kõlab liiga hästi, et tõsi olla, tõenäoliselt ei olegi, nii et ära ole liiga innukas ja kontrolli üle kõik, mida kuuled, isegi usaldusväärsetest allikatest.


LÕVI
Sel nädalal kuula nii oma mõistust kui sisehäält, eriti rahaasjades. Vahet pole, mida faktid ja numbrid ütlevad, kui su kuues meel ütleb, et miski pole õige, siis oled loll kui seda ei kuula.

NEITSI
Kuula, mida sõpradel ja pereliikmetel on sulle öelda, aga ära arva hetkekski, et see kõik on tõsi. Eelda, et sa pole veel kogu lugu kuulnud. Kasuta oma mõistust lünkade täitmiseks.

KAALUD
Kas töötad rohkem teiste kui enda heaks? Kui nii, siis on aeg ohjad enda kätte haarata. Teata neile, kes su lahket loomust ära kasutavad, et nüüd on sellel lõpp – ja mõtle seda tõsiselt.

SKORPION
Tänasel päeval on tõenäoliselt parem oma plaanid enda teada hoida. Sa ei pea oma plaanide kohta valetama, aga tasub vastata põiklevalt. Teistel pole mingit õigust su soove ja eesmärke teada.


AMBUR
Ära mõtle liiga palju millelegi, mis näib täiesti ebaloogiline – see ajab ainult su aju veel rohkem krussi kui see juba on! Tõenäoliselt juhtub hulk kummalisi, lausa pentsikuid, asju, aga ükski neist juhtumitest ei saa sulle viga teha.

KALJUKITS
Ära vihasta kui väiksed asjad vahel halvasti lähevad. Nii kodus kui tööl tundub, et inimesed veavad sind meelega alt, aga tegelikult on kõik praegu segaduses, nii et tee mööndusi.

VEEVALAJA
Kui tunned, et pead välja minema ja lõbutsema, siis tee seda ning ära tunne vähimatki süüd. Jäta mured seljataha ja tee seda, mis paneb sind rõõmustama, et elad. Elu peab lõbus olema.

KALAD
Sa tahad üksi hakkama saada. Tahad teha midagi, mille eest kogu au endale saad. Hästi, aga sa jõuad kiiremini edasi kui õpid nende vigadest, kes on varem sama tee läbi käinud. Tee uurimistööd – ja ole hiilgav!