Nädala horoskoop – 16.-22. september 2019

JÄÄR
Kui suudad midagi ette kujutada, suudad seda ka teha – jah, see on tõesti nii lihtne. Sa tead, mida ihaldad ja mida tuleb teha, et seda saada, nii et lõpeta lollitamine ja asu tõsiselt asja kallale. Aeg saab otsa.

SÕNN
See, mis praegu paistab sulle oluline, ei tundu järgmise nädala alguses enam nii. Muutunud pole mitte niivõrd su suhtumine kui põhimõtted: ideed tunduvad huvitavamad kui raha teenimine ja asjade ostmine.

KAKSIKUD
Kui keegi teine käitub halvasti või mängib lolli, ei tähenda see, et sina peaksid sama tegema. See nädal on tähtis, eriti suhete osas, nii et ära ärrita inimesi lihtsalt lõbu pärast.

VÄHK
Pead tegema otsuse partnerluse või suhte asjus. Kui sa seda ei tee, siis teevad otsuse sinu eest teised – ja peaaegu kindlasti ei meeldi sulle see, mida nad teevad.


LÕVI
Vii lõpule mõni loov tegevus, midagi, mis võib tuua sulle tunnustuse ja autasud, mida usud end olevat ära teeninud. Isegi kui see ei tee sind rikkaks ja kuulsaks, on see siiski hästi tehtud töö.

NEITSI
Mida ühiskond oluliseks peab ja mida su sisehääl sulle ütleb, on tõenäoliselt kaks täiesti erinevat asja. Pole vahet kui kõrge kvalifikatsiooniga mõned inimesed võivad olla, sa ei tohiks kunagi talitada oma sisetunde vastaselt.

KAALUD
Sul on praegu liiga palju asju käsil ja riskid kontrolli kaotada. Sulle ei pruugi meeldida tunnistada, et sa ei saa kõike üksi teha, aga praegu on hea aeg sõbrad ja perekond appi paluda.

SKORPION
Ära liiga palju muretse kui su käsi ei käi hästi. Nädala lõpu poole su õnn pöördub ja oled jälle oma saatuse sepp. Karta on vähe ja loota palju.


AMBUR
Oled viimaks väsinud suhtest, milles on olnud mõõnu rohkem kui tõuse ning oled nüüd valmis selle ära lõpetama. Võid natuke kahetseda, aga sisimas tead, et selle suhteta on sul parem.

KALJUKITS
Probleemid uue töörutiiniga on väiksed ja lühiajalised, seega ära lase neil end ärritada. Ja ära lase teistel endale öelda, et pead kurssi muutma. Nad ei tea, millest räägivad.

VEEVALAJA
On aeg suurpuhastuseks. Su elus on palju asju, mida sa enam ei vaja, seega tee nimekiri ja vabane neist ühekorraga. Kui asjasse tõsiselt suhtud, võid olla üllatavalt halastamatu.

KALAD
Kui pead sekkuma sõprade vahelisse vaidlusse, siis veendu, et oled täielikult erapooletu. Kui jääb mulje, et eelistad ühte poolt, siis teed asjad hullemaks kui üldse mitte sekkudes.