Nädala horoskoop – 9.-15. september 2019

JÄÄR
Keegi, kelle vaatenurk sinu omast oluliselt erineb, ütleb midagi, mida sa ei saa niisama jätta ja tõenäoliselt tekib teil suur tüli. Aga sellest pole midagi. Vaikimine on vale. Käitu nii nagu tunned.

SÕNN
Võib olla ahvatlev töötada veel rohkem ja kiiremini, aga pikas perspektiivis saavutad rohkem kui alustad aeglaselt ja mõtled, mida teed. Ja ära lase töökaaslastel ja tööandjatel survestada sind liiga palju tegema.

KAKSIKUD
Sa oled praegu nii ülienesekindel, et ei näe oma valitud rajal ootavat tohutut takistust. Märkad seda päeva või kahe pärast, aga seni on teadmatus õndsus!

VÄHK
Keegi, kellega koos töötad või äri ajad, pole sinuga päris aus. Enne kui ühise ettevõtmisega edasi liigute, küsi, milline taust ja tulevikuplaanid tal on.


LÕVI
Veendu, et oma agaruses olulistele inimestele muljet avaldada, ei hindaks sa oma võimeid üle ja liiga palju ette ei võtaks. Sulle ei pruugi meeldida öelda „ei” neile, kelle toetust loodad saada, aga nad on pettunud kui sa lubadust ei täida.

NEITSI
Vaata otsa sellele, mis sind tüütab või ärritab ja küsi endalt, kui oluline see tegelikult on. Tõenäoliselt jõuad järelduseni, et see pole väärt minutitki rohkem su aega või energiat.

KAALUD
Kui sul oleks kolm soovi, siis millised need oleksid? Keskendu sellele, mida ihaldad rohkem kui midagi muud ja on väga suur võimalus, et saadki selle. Su mõistus on võimas tööriist ja kui sa selle abil palve esitad, siis universum vastab.

SKORPION
Kui tahad võimu juures olevatele inimestele muljet avaldada, siis tee seda kiiresti, sest homme pole enam nii lihtne. Võib-olla peaksid lõpetama nii tugevalt pingutamise ja avaldama muljet inimesele, kes on tõeliselt oluline – sina ise.


AMBUR
Miski, mida töö juures kuuled, võib sulle hiiglaslikku kasu tuua, aga ainult siis kui taipad kiiresti tegutseda. Sa pole ainus, kes otsib moodust kaugemale jõuda, seega ole valvel, otsustusvõimeline ja dünaamiline.

KALJUKITS
Kas lähed välja lõbutsema või jääd koju ja teed mõned tööasjad ära? Kui oled nutikas – ja sa oled – siis ohverdad lühikese lõbu pikaajalise meelerahu nimel. Teiste sõnadega: tee see töö valmis.

VEEVALAJA
Ole ettevaatlik inimestega, kelle ellusuhtumine on sinu omast väga erinev. Kui sul on selline suhtumine, et sinul on alati õigus ja teised alati eksivad, siis on konflikt paratamatu. Võib-olla on teil mõlemal õigus – või mitte kummalgi!

KALAD
Oled pikalt ja põhjalikult mõelnud, mida teha, nüüd on vaja lihtsalt peale hakata. Ära muretse, et mõnele see ei meeldi – see on su kõige väiksem mure. Tõenäoliselt on nad lihtsalt kadedad.