Nädala horoskoop – 23.-29. september 2019

JÄÄR
Ära karda tunnistada, et oled hädas. Kohe kui sellest räägid, tormavad sõbrad ja pereliikmed sulle appi, nii et milleks vaikides kannatada? Sa oled varem teisi sageli aidanud – las nüüd aitavad nemad sind.

SÕNN
Tee kindlaks oma hirmud ja võta nende osas midagi ette. Kõik ootavad, et sa oleksid lõbus ja enamiku ajast sa oledki, aga miski on sind viimastel nädalatel tõsiselt vaevanud. On aeg sellest üle saada.

KAKSIKUD
Lahendus su rahamuredele ilmneb varsti, seega jää rahulikuks ja ära tee midagi drastilist. Ohvreid tuleb tuua, aga need ei põhjusta sulle erilist valu kuni kasutad oma pead ja kaasasündinud andeid.

VÄHK
Järgmise seitsme päeva jooksul on sul lihtsam töö juures enesekindel olla, aga ära mine liiga kaugele ega jäta teistele muljet, et muutud diktaatoriks. Pikas perspektiivis toimib veenmine alati paremini kui sundimine.


LÕVI
Jäta kahetsused selja taha ja käitu nagu elu oleks parem kui kunagi varem. Isegi tarmukal Amburil on aeg-ajalt tusatuju, aga sa taastud sellest kiiremini kui enamik. Pea meeles: armastus ja naer muudavad elu elamisväärseks.

NEITSI
Su mõistus ja süda teevad praegu head koostööd. Kuid kahjuks on mõned inimesed, kellega pead kokku puutuma, nii suures segaduses, et nende su ellu kuulumine muutub riskiks. Nii et vabane neist. Ole halastamatu.

KAALUD
Salatsemine ei pruugi sulle loomuomane olla, aga mida vähem enda kohta avaldad, seda parem. Sa pead olema natuke saladuslikum, eriti tööl. Hoia töökaaslased ja konkurendid ohutus kauguses ja ära unusta, et teadmised on võim.

SKORPION
See, mida teised inimesed ei taha, et sa teaksid, on just see, mida pead praegu teadma, seega hakka küsimusi küsima ja ära lõpeta enne kuni oled leidnud loogilised vastused. Mõned avastused šokeerivad sind.


AMBUR
Lahendus su rahamuredele ilmneb varsti, seega jää rahulikuks ja ära tee midagi drastilist. Ohvreid tuleb tuua, aga need ei põhjusta sulle erilist valu kuni kasutad oma pead ja kaasasündinud andeid.

KALJUKITS
Pole mingit mõtet vaielda inimestega, kellel on alati sinu omast erinev vaatenurk. Maailmas on igasuguseid inimesi ja kuigi see ei tähenda, et nad peaksid sulle meeldima, tähendab see mõnikord seda, et pead neid taluma.

VEEVALAJA
Praegu peaks sul olema lootustandev periood, sest su rahamured kaovad ja su võimekus lihtsaid asju nautida tuleb tagasi. Üks kurb inimene võib püüda su tuju oma hädadest rääkimisega rikkuda, aga sa ei pea kuulama.

KALAD
Sa ei pruugi teatud isikuga ühel meelel olla, aga kui pingutad, siis jõuad kompromissile, mis rahuldab teid mõlemat. On täiesti võimalik olla mõnel alal liitlased ja mõnel teisel konkurendid, kuigi sõpradeks ei saa te kunagi.