Nädala horoskoop – 15.-21. mai 2023

JÄÄR
Hea uudis on see, et paistad väljakutsetega hästi toime tulevat ja parem uudis, et ei lähe enam kaua kui saad mingil moel tasutud. Lõpuks on kõik hästi, nii et usu, et head ajad tulevad tagasi.

SÕNN
Te peate leppima sellega, et kõik ei toimi nagu teile meeldib, eriti tööl, kus paistab, et teatud isikud käituvad meelega ebamõistlikult. Hea uudis on see, et tegemist on vaid mööduva faasiga, nii et ärge liigselt vihastage.

KAKSIKUD
Sel nädalal pead perega suheldes kõiki võrdselt kohtlema. Kui jääb vähimgi mulje, et eelistad ühte inimest teisele, siis võid põhjustada emotsionaalset pahameelt. Kui sul on oma lemmik, siis ära näita seda välja.

VÄHK
Kui keegi küsib teile arvamust mõne isikliku asja kohta, siis ütlete selle hea meelega välja. Kui aga kuues meel ütleb teile, et nad ei rõõmusta tõe kuulmise üle, siis võib-olla peaksite selle enda teada jätma. Las nad tegelevad ise oma asjade lahendamisega.


LÕVI
Ära lase oma kohustustel end maha murda. Sul ei pruugi olla muud valikut kui kõvasti tööd teha ja teisi aidata, aga sa ei pea üle jõu pingutama. Pead enda vastu füüsiliselt, emotsionaalselt ja vaimselt hea olema.

NEITSI
Teile võib tunduda, et peate kõik hävitama ja uuesti nullist alustama, kuid see ei ole tegelikult vajalik. Teie elus on tegelikult vähe valesid asju ja teil on lihtsalt vaja teha mõned väikesed muudatused, ei midagi muud.

KAALUD
Kuula, mida sõpradel ja pereliikmetel on sulle öelda, aga ära arva hetkekski, et see kõik on tõsi. Eelda, et sa pole veel kogu lugu kuulnud. Kasuta oma mõistust lünkade täitmiseks.

SKORPION
Sa ei tohi mitte kellelgi, isegi kõige lähedasematel ja kallimatel, lasta end tagasi hoida tegemast seda, millest tead, et see on sinu jaoks õige. Oled jõudnud teelahkmele ja nüüd tuleb teha otsus. Paratamatult ei meeldi see mõnele inimesele.

AMBUR
Tundub, et sa mõtled ikka möödanikule. Sul võib olla arvestatav põhjus end halvasti tunda, kuid sa ei saa tagasi minna ja minevikku muuta – saad ainult edasi liikuda ja kindlustada teistsuguse tuleviku.

KALJUKITS
Võta prioriteediks ära leppida kellegagi, kellega hiljuti tülli läksite. Tõenäoliselt on sul tõsiselt kahju, et vihastusid millegi tagantjärele vaadates täiesti tühise pärast. Te saate mõlemad sellest üle.

VEEVALAJA
Sa ei pea end siduma millegagi, mis ei tundu õige. Teised võivad püüda panna sind end neile selja pööramises süüdi tundma, aga sinu vajadused on kõige tähtsamad. Jää alati endale kindlaks.

KALAD
Pead partneritele ja pereliikmetele teada andma, mida sa välja kannatad ja mida mitte. Üks põhjus, miks viimasel ajal nii palju tülisid on olnud, on see, et mõned inimesed arvavad, et sa oled kergesti manipuleeritav.