Nädala horoskoop – 8.-14. mai 2023

JÄÄR
Sa oled viimastel nädalatel nii läbiklopitud, et ei saa enam aru, kus pool on maa ja kus taevas, aga sellest pole midagi. Vähemalt tööasjus tead sa vähimagi kahtluseta, mida on vaja järgmisena teha. Nii et tee seda.

SÕNN
Minevikus oled liiga sageli lubanud teistel otsustada, aga nüüd pead tegema seda, mida sina tahad, olenemata tagajärgedest. Tõenäoliselt polegi mingeid tagajärgi, su konkurentide ähvardused on õhku täis.

KAKSIKUD
Järgmise kahe või kolme päeva jooksul ole oma soovidega ettevaatlik, sest tõenäoliselt need täituvad. Miks see halb on? Sest kaasnev vastutus võib suure osa lõbust ära võtta. Ütle midagi ainult siis, kui seda tõsiselt mõtled.

VÄHK
See on isiklike asjade, eriti partnerluse jaoks hea nädal. Südameasjade puhul on teil väike tõenäosus ebaõnneks ja see, et saate mõnda aega, mida te soovite, teeb teile head.


LÕVI
Järgmise kahe-kolme päeva jooksul on sul lihtsam kontrolli alla saada finantsküsimus, mis pole sul öösiti magada lasknud. Kui oled välja uurinud, milles tegelikult probleem on, siis leiad ka endas julgust sellega tegeleda.

NEITSI
Te peate tegema vajalikke uuringuid raha- ja äriasjades. Kui te lasete teistel enda jaoks asju otsustada, siis on peaaegu kindel, et nad saavad valesti aru, tehke jõupingutusi ja veenduge, et asjad on teie kontrolli all.

KAALUD
Kui tahad võimu juures olevatele inimestele muljet avaldada, siis tee seda kiiresti, sest homme pole enam nii lihtne. Võib-olla peaksid lõpetama nii tugevalt pingutamise ja avaldama muljet inimesele, kes on tõeliselt oluline – sina ise.

SKORPION
Kui tahad maailmale midagi öelda, midagi, mida see peaks teadma, karju seda nii kõvasti kui suudad. Sul on alati olnud suur ego ja nüüd on sul sellega sobiv hääl. Tee kõik selleks, et sind kuuldaks.

AMBUR
Lõpeta muretsemine väikeste asjade pärast, mis võivad, aga ei pruugi, valesti minna ja keskendu sellele ühele suurele asjale, mille õnnestumist kõige enam soovid. Kui keskendud oma mõttejõuga ühesainsas suunas, siis võid imet teha.

KALJUKITS
Ära raiska aega, et öelda maailmale, mida tegema hakkad – lihtsalt hakka pihta ja näita, et suudad tegutseda sama hästi kui jutustada. Nii praktilises meeleolus oled sa harva. Su tähtede seis on harva nii hea olnud.

VEEVALAJA
See peaks olema teie jaoks nauditav aeg, kuid kui olete oma kohustuste täitmise unarusse jätnud, siis võite otsustada jätta lõbustused vahele, et oma töökohustustele järele jõuda. Lubage endale siiski vahest puhkepause, et oma patareisid laadida.

KALAD
See, mida probleemiks pead, ei ole seda tegelikult üldse ja järgmine sündmus aitab sul sellest aru saada. Fakt on ka see, et ükskõik, mida õnnetusekuulutajad võivad öelda, ei kuku taevas pähe, vähemalt mitte sulle.