Kaljukits tähtkuju mees

Kaljukits meest ümbritseb tema enda laotud müür. Ta on tagasihoidlik, kuid tugev, visa, suurte ambitsioonidega. Ta näib vajavat üksindust, kuid tegelikult on lugu vastupidine, salamisi ihkab ta kuulsust ja tähelepanu. Oma salajastes unistustes on ta omamoodi romantik, kuid juhtiv planeet Saturn distsiplineerib teda, annab enesevalitsemise ja praktilise meele ning suured plaanid. See on tema rist, mida mõnikord on küllalt raske kanda. Oma pettumusi ja nurjumisi varjab ta hoolega. Sisemuses on paljud neist lustlikud unistajad, kes igatsevad seiklusi, ent vaid üksikud teostavad oma salajasemad soovid. Ta valitseb neid ning ei visku naljalt kahtlastesse ettevõtmistesse. Ainult lähedased sõbrad teavad, et peale edu ja positsiooni on tal ka soe süda, et ta aitab sind hädas.

tähtkuju kaljukits

Kaljukits mehele võib mõista anda, et tead tema väljapeetuse taga põlevat elusat tuld. Ehk sõendab ta siis oma tundeid rohkem väljendada. Kinnita talle, et tema praktilised unistused on parimad, kuna neid on võimalik teostada ja aita tal edasi jõuda, siis seisad ühel päeval koos temaga tipus.

Ta väidab, et ei vaja komplimente ja näib, et on kaitstud nii solvangute kui meelituste vastu. Ära lase ennast petta. Tegelikult ta vajab kui talle antakse mõista, et ta on tark, huvitav, hea. Tõsi, kaljukits mees jahmub kui keegi teda avalikult jumaldab, siis peidab ta oma kitsikuse naljatlusse või ükskõiksusse. Siit jääb mulje nagu vihkaks ta komplimente. Vale kõik, tuleb teha oskuslikult.


Nooruses on kaljukitsed mõnikord tõsised ja vaoshoitud, vanaduses seevastu väga nooruslikud nii olemuselt kui välimuselt. Nooruses ei torma ta sinu pärast Pariisi kingituse järele, kuid 30 aastat hiljem viib ta sind vaatama Taj Mahali kuuvalgel. Tal on nooruslik ja elurõõmus siis, kui teised on juba haiglased vanamehed. Abielu Kaljukitsega on nagu lõuna, kus dessert tuleb lõpus. Tõsi, tema tagurpidise oleku pärast võib sul alguses olla ebameeldivusi, kuid pea meeles, et ta on kõige ustavam ja truum kõigist märkidest. Mis ta ka ei teeks kui saabub tema hiline noorus, iial ei jäta ta maha sind ja lapsi. Perekondlikud sidemed on kaljukitse jaoks pühad. Seetõttu peab olema tema vanemate ja sugulaste vastu väga lahke, isegi kui nende iseloom ja käitumine tingiksid vastupidist. Mitte sellepärast, et ta kaitseb alati suguvõsa, vaid otsene valik kahe perekonna vahel võib muuta ta morniks ja pahuraks ning seda küll ei soovitaks.

Kaljukits mehed abielluvad teistest hiljem ja abielluvad harva enne, kui on kindlustanud oma karjääri. Kui mõni neist on oma perekondlikud sidemed läbi lõiganud, siis pidid selleks olema väga rängad põhjused ja iial ei vaata ta enam tagasi. Ka naise valikul on ta tähelepanelik ja ettevaatlik. See peab olema hea ema, kokk ja majapidaja, kuid ka intelligentne ja hästi riietuv, kuid seltskonnas tagasihoidlik. Kõige viimase tähtsusega on tema jaoks sinu ilu. Ole lahke kaljukits mehe ema vastu, kutsu teda lõunale, näita, et oled hea perenaine, et armastad lapsi. Näita üles austust vanemate inimeste vastu. Vestlusse poeta nagu muuseas teadmisi ajaloost ja poliitikast. Kui oled suujuures ka hea välimusega, on hea, kuid ta ei abiellu sinuga, kui sa ei klapi tema perekonnaga. Ta võib heita pilgu efektsele seltskonnatähele, kui see pole naine kellega ta abielluks.

Pole taibukas teha etteheiteid, et ta ei räägi sulle, kui väga ta sind armastab. Ta solvub. Ta eeldab, et sa peaksid ise teadma, et ta tunded on siirad, kindlad ja püsivad. Suured sõnad on tema jaoks võõrad. Aga kui ta küsib teravalt, kas sa tahad Richard Burtonit (filminäitlejat), siis ütle jah. See jahmatab teda ja teatud aeg ei pärsi ta oma mehelikku käitumist.

Ta on isa otseses ja suures mõttes. On alati lauas kui perekonna pea, nõuab austust ja distsipliini. Vanaisadena on kaljukitsed nad palju vallatumad, vabamad ja kõikelubavamad kui isadena.

Harva abiellub kaljukits mees kiiresti, mõtlematult või lihtsalt ajaviiteks. Enamasti on need kindlad ja püsivad abielud. Kui ta on teinud valikul vea, lahkub ta kindlalt ja järsult ning naisel pole mingeid šansse teda tagasi võita.
Tema igapäevane asjalik, kaine tegevus näib külm ja ebasentimentaalne, kuid pea meeles, et ta on huvitatud armastuse füüsilisest küljest ka siis, kui teised mehed väljendavad oma emotsioone veel vaid sõnades. Oled temaga koos kindlustatud kõigi elus ettetulevate ebameeldivuste vastu, kuigi ta pole jumaldavalt vaatav, kirglik armastaja. Pole tähtis, et sul ilmuvad kortsud ja hallid juuksed, tema jaoks jääd sa ikka tüdrukuks, kellele öelda “Ma armastan sind”. Pole vaja tahta, et seda sageli kordaks-kord öeldu kehtib väga kaua.

Loe ka: Kaljukits tähtkuju naine