Kaljukits tähtkuju naine

Ükskõik, mida Kaljukits naine teeb ja kuidas välja näeb, alati tegutseb ta oma eesmärgi nimel. Ta võib olla ülinaiselik, koketeeriv või külm, vaikne, üleolev – alati on kõige selle taga praktiline mõte: köita mees, kes on võimeline tegema karjääri, kelle üle ta võiks uhke olla. Ta ise teeb küllalt edukalt karjääri, nii et võib jääda mulje, nagu oleksid abielu ja armastus tema jaoks teisejärgulise tähtsusega asjad. Armastus küll, kuid mitte abielu. Ta siht on kindlustunne, positsioon, raha. Kui tal endal puuduvad erilised anded selle saavutamiseks, on parim vahend abielu positsiooniga mehega. Kuid nagu öeldud, võib ta seda kõike ka ise saavutada. Ükskõik, kes ta ka poleks, prostituut või tippkunstnik, tema loomus väljendub „ronimises“. Tipp on tal alati silme ees. Kaljukits peab edu saavutama. Kui tal avaneb võimalus hästi abielluda, võib ta jätta oma karjääri ja aidata mehel edasi jõuda, ta pole laisk. Ükskõik, kes ta vanemad on, talle meeldib jätta mulje, et ta on hea lastetoa ja päritoluga.

tähtkuju kaljukits

Kaljukits naine võib näida emotsionaalselt väga kõigutamatu, kuid väline hea tuju ja kindlus võivad varjata sisemist depressiooni ja isegi hirmu. See naine ei talu kui teda narritakse või ohvriks tuuakse. Pead talle tunda andma, et tead tema õiget hinda.


Nais kaljukitses on rohkem ihasid ja soove kui võiks arvata. Kuid ta ei raiska aega õrnutsemiseks ja laisklemiseks, kui tulevik on ebakindel. Kui ta aga on veendunud, et sa oled mees, kellel on tulevikku, on ta südamlik ja isegi kirglik. Ei huvitu udusest, ebamäärastest unistustest. Ta peab teadma, et armulugu viib kindlasse ja kasulikku sadamasse.

Kaljukits naine arvestab väga ühiskondlikku arvamust, etiketti. Kõik peab olema laitmatu. Nad on tavaliselt külgetõmbavad ja sarmikad ja neile meeldib seda sagedasti kuulda. Enamasti näevad nad ka kaua noored välja. Mees, kes abiellub kaljukits naisega, abiellub ka tema perekonnaga Ära kritiseeri neid, ole alati valmis neid vastu võtma.

Ta kodu on äärmiselt puhas, korras, talle meeldib ilu ning ta oskab oma ümbrust mugavaks ja kauniks teha. Sisemas on igas neist veidi romantikut ja unistajat, kuid teoks teevad nad on oma praktilised unistused ja neid jälgivad nad kindlalt. Nende tegevus on alati sihipärane. Nad armastavad oma võimeid näidata laiemale ringile, nad soovivad olla juhid.

Kaljukits naine ei pillu raha mõtlematult välja, kuid tema jaoks ei tähenda kokkuhoid odavust. Tal peavad olema parimast materjalist hästiõmmeldud kleidid, esmaklassiline söök ja jook. Ka lapsed peavad olema hästi kasvatatud. Aita kaasa tema tegemistele ja sa leiad, et nende tagajärjed on mugavad ja praktilised. Ta aitab kaasa sinu edule, ta teab, kuidas ja millega mõju avaldada ning mismoodi vajalikku inimest ümber sõrme mässida. Kui ta kord kedagi armastab, on tunne sügav ja tõsine. Ta ei muuda kergesti oma meelt.

Loe ka: Kaljukits tähtkuju mees