SIGA – Hiina horoskoop

Siga on rüütelik, galantne, abivalmis ja peensuseni hoolikas. Ööl ja päeval lehvitab ta oma puhta meelsuse lippu. Te võite teda usaldada, ta ei reeda teid kunagi ega püüa petta. Ta on naiivne, usaldav ja kaitsetu. Teda on kerge petta. Ta suhtub rahulikult oma kohustustesse ja teiste puudustesse. Igavene mängur, kes ei oma võitlushinge. On läbinisti erapooletu. Et uskuda oma õigust, esitab ta enesele igavesti küsimusi aususe ja lojaalsuse kohta selles, mida suudab või on kohustatud tegema. Lõpmatult aus, jääb kaitsetuks oma vastase pahatahtlikkuse suhtes. Valetab harva ja kui, siis ainult enesekaitseks. Ta on tark, kuid mitte kaval. Satub end õigustades tavaliselt segadusse. Väga range enese suhtes, seepärast nõustub harva kompromissiga. Uskudes kõike, mis talle räägitakse, peab ta sageli tõestama seda, mida ise kinnitab. Siga on lõbus seltskonnainimene, vahel isegi veidi ülearu. Räägib vähe, kui aga on otsustanud alustada, siis valab kõik ühekorraga välja ja miski ei suuda teda takistada kuni ta on teema ammendanud. Siga on intellektuaal ja tal on suur teadmishimu, loeb palju, kuid valikuta. Näib hästi informeerituna, kuid katsetades tema teadmisi, selgub tema piiratus. Tema tasase väliskoore all on tihti peidus vabaduse- ja valitsemisiha.


Millised ka poleks tema püüdlused, ta on võimeline oma kohust täitma. Tal on mingi sisemine jõud, mille vastu ei suuda keegi seista. Kui Siga on enesele midagi pähe võtnud, ei suuda miski teda peatada. Enne kui ta midagi otsustab, kaalub ta kaua poolt ja vastuvõimalusi. Nii võib jääda mulje, nagu kahtleks ta ega teaks, mida tahab. Ta teab, mida tahab, kuid kartes keerukust, mõtleb nii kaua, et see võib talle kahjulikuks muutuda. Ärge uskuge tema välist nõrkust, ta on lihtsalt rahuarmastav. Seal on vähe sõpru, ta hoiab neid nagu oma elu ja on võimeline nende kasuks suureks ohvrimeelsuseks. Ta on väga tähelepanelik nende vastu.

Naine siga armastab teha kingitusi ja korraldada pidusid. Nad on head perenaised. Seal on küllalt terav iseloom ja ta süttiks kiiresti kui ei vihkaks tülitsemist. Ta armastab järele anda ja teha nägu, nagu oleks muutnud meelt. Ta nõustub vestlusesse astuma vaid nendega, keda austab. Ta on valmis igasugusteks järelandmisteks, et vältida kokkupõrkeid. Siga on võimeline pidama kõiki elukutseid. Ta on teadlik ja hoolas kaastööline. Tänu oma tundlikkusele võib edasi jõuda mõnedel kunstialadel nagu poeesia ja kirjandus. Üks kõige halvem iseloomujoon tema juures on see, et kui ta on alustanud enesemäärimisega, võib ta lõpetada oma elu poris. Materiaalsest küljest vaadatuna leiab ta alati hädavajaliku eksisteerimiseks, ükskõik, millises keskkonnas ta ka poleks. Talle antakse tööd ja raha ilma, et ta selleks erilist vaeva peaks nägema. Kogu elu aidatakse teda ja tänu sellele võib ta kõrgematesse finantssfääridesse jõuda. Paljud püüavad tema naiivsust ära kasutada. Tema juurde kuulub ka sentimentaalne elu. Ta on tihti petetud ja tihti armunud.

Naine Siga on hea ema. Sea elu esimene faas on suhteliselt vaikne. Teises faasis tekkivad kõikvõimalikud ebakõlad. Tagasihoidlik Siga ei palu abi, vaid püüab ise välja keerutada. Tema tagasihoidlikkus tuleb talle sageli kahjuks.


Hiina horoskoobi loomaaasta SIGA, kui oled sündinud aastal 2031, 2019, 2007, 1995, 1983, 1971, 1959, 1947, 1935, 1923.

Sea aastal sündinud kuulsad inimesed

Simon Cowell, Hillary Clinton, Woody Allen, Tupac Shakur, Snoop Dogg, Kendall Jenner, Post Malone, Mila Kunis, Macklemore, Amy Winehouse, Winona Ryder, Scott Disick, Emily Blunt, Jonah Hill, Mark Wahlberg, Jared Leto, Elon Musk, Mary J Blige.