Veevalaja tähtkuju naine

Veevalaja naine – temaga suhteid luues tuleb meeles pidada tema paradoksaalset sümpaatiat kõige vastu. Ühelt poolt on tal kõik eeldused olla truu ja usaldatav, teiselt poolt aga domineerivad nn. õhu elemendi emotsioonid ja kalduvus käest libiseda. Temaga võib õnnelikult elada, kui lasta tal vabalt tegeleda tema arvukate huvide ja ideedega ning sõpradega joosta. Iial ei tohi sundida teda ainult koduga tegelema, see lõppeb katastroofiga.

Ta kuulub kõigile ja mitte kellelegi. Tema armastus võib olla õrn ja sügav, kuid selles on alati midagi ähmast ja tabamatut, pidevalt libiseb ta kuhugi ära. Veevalaja naist ei huvita kuigivõrd raha, ta ei tee sulle selle puudumise pärast etteheiteid, rohkem huvitavad teda vaimsed asjad. Iialgi ei seo ta ennast mehega, kes ei jää endale truuks, kes ei tea, milleks elab. Sinu mängureeglid võivad tohutult erineda kehtivast normist, need võivad olla väga individualistlikud, kuid need peavad olema ja sa pead neid jälgima. Ta ise elab samuti. Kirg, raev j.t. tormilised tunded pole tema jaoks. Õigem on hoida suhted temaga kaua platoonilised. Samuti nagu Veevalaja mees, tunneb nainegi alateadlikult hirmu tugevate tunnete ees ja oma vabaduse kaotamise pärast. Ta on ideaalne kaaslane kui valmistud poliitiku, teadlase või haritlase karjääriks.


Veevalaja naine ei kahtlusta sind kunagi asjata, ei nõua aruannet sinu käikude kohta, ei helista sulle tööle, et sind sind taga otsida. Esiteks on ta sind juba alguses uurinud nagu mikroskoobi all, teiseks on ta ise pidevalt nii tegevuses, et tal pole aega mõelda, mida võiksid teha sina temast eemal viibides. Seejuures ei loo ta ise kergesti suhteid. Kui sa teda aga tõesti enam ei huvita, ei hakka ta vigurdama, vaid lihtsalt kõnnib minema.

Nii nagu Veevalaja mees, nii mäletab ka naine kaua oma esimest armastust, nad ise ei soorita naljalt autuid tegusid ega talu neid ka teiste poolt. Siis võib ta otsemaid katkestada suhted ükskõik kellega. Suhete katkestamine pole talle niisugune šokk nagu tema sentimentaalsematele suguõdedele.

Ta uurib sinu tundeid ja mõtteid, analüüsib neid kuid ära proovi tungida tema omadesse. Ta on aus, kui hoiab oma tundeid ja mõtteid suuresti enesele. Tema olemusest jääb väga muutlik mulje. Ka riietuses on enamus neist kõike muud, kui konservatiivne. Tihti ei mõtle nad üldse, mis neil seljas on. Vestluses võib ta üllatada kõige ootamatumate ja üldse asjasse mittepuutuvate küsimustega.

Emadusse võib Veevalaja naine suhtuda alguses hämmeldunult ning isegi vastumeelsusega. Kuid lapse kasvades on ta talle oma suurepärase fantaasia ja arusaamisega ideaalne õpetaja, kasvataja ja sõber. Ta pole kunagi pime ahviema või konservatiivne moraalilugeja. Kui laps räägib tõtt, karistab ta teda harva eksimuste eest. Kuid enne kui ta saab emaks, peab ta saama sinu naiseks, selleks pead talle selgeks tegema, et abielu ei pruugi olla põrgu või vangla. Ta ei torma vaimustusega abielluma, ta mõtleb ja kaalub. Teiste arvamus teda ei huvita.

Kuna ta loomus on väga objektiivne, ei teki tugevad tunded temas kergesti, v.a. üksikud korrad, mil teda tabab nagu välgulöök. See on aga harv erand. Kuna maailmas on nii palju huvitavaid, erutavaid, imelisi asju, on tema arvates tobe, kui kaks inimest ei näe midagi ega kedagi peale teineteise. Ka oma armastatuga koos tahab ta läbi elada seiklusi, huvitavaid olukordi, kohata erakordseid inimesi. Kiireim moodus teda kaotada on olla armukade, näidata tema suhtes omandiinstinkti, olla piiratud ja konservatiivne. Sa pead hästi suhtuma ka tema sõpradesse.

Veevalaja naise teod paistavad sageli mõttetud ja ebapraktilised, kuna ta justkui tajub tulevikku ette ja tegutseb sellele vastavalt. Ta elab otsekui homses. Temas on suur annus maagiat.

Loe ka: Veevalaja tähtkuju mees