Vähk tähtkuju naine

Vähk naine meenutab vanu tummfilme muusikaga taustaks, kus melanhoolsus ja sentimentaalsus muutuvad äkki ülemeelikuks lõbususeks ja siis tulevad uuesti pisarad. Vähk naine on veidi meeletu, kergelt kurb ja suure sisendusvõimega. Kõike muud kui monotoonne.

Kui sa vähiga aiellud, võid kindel olla, et kusagil sukasääres on tal peidus mõned hõberahad või raamatu vahel rahatähed mustadeks päevadeks. Ta võib äkki teha suuri kulutusi kui tema ego on solvatud. Seda selleks, et tõsta oma enesetunnet, kuid üldiselt on ta kokkuhoidlik. Ta tunneb vägagi huvi majandusliku olukorra vastu ja raha on üks tema lemmikteemasi. Ta aitab sul raha teha, kuid hoidku taevas sind seda kergekäeliselt kulutamast. Kui teed talle kalli ja ekstravagantse kingi ning ütleb sulle, et sa poleks pidanud seda tegema, siis nii ta ka mõtleb.

Vii teda kuuvalgel mereranda jalutama, see mõjub talle hästi. Kuu tõmbab pinnale tema salajased unistused ja mere lähedus vabastab teda muredest ja sekeldustest. Toimub imelik muutus- päevasest külmast ja reserveeritud lady`st või metsikust, kasvatamata tüdrukust muutub ta sentimentaalseks, unistavaks nümfiks. Ta on õrn ja lahke. Ja mis veelgi tähtsam, tulevad nähtavale tema tõelised emotsioonid. Alles nüüd õpid teda tõeliselt tundma.


On kaks võimalust, kuidas Vähk naine armununa käitub: ta on kas naiselik, õrn, kergelt kartlik või kasutab igat Eva trikki, et sind tihedamalt enda külge siduda. Kui sa temast tõeliselt hoolid, võib see tore olla, ent kui ta on ainult sõber või tuttav, muutub see kaunis tüütavaks. Selline naine on teiste kodurahu ja armastuse tõeline hirm. Õnneks on see liik siiski vähemuses.

Iga märgil on omad puudused. Vähk naise puhul peameeles, et ta ei talu kritiseerimist, on kohutavalt tundlik naeruvääristamiste suhtes, ei suuda seista kõrvaletõugatuna.

Ta on harva avalikult agressiivne. Sina pead tegema esimese sammu. Ja kui ta selle peale üldse liigub, siis esmalt ikka tagurpidi.

Ole tähelepanelik tema ema suhtes, selles osas ei talu ta mingit kriitikat. Ta kardab alati, kui sa temast ikka küllalt hoolid, kas ta on sinu jaoks see parim, tähtsaim, ainuke. Ära ole kitsi talle seda ütlema kasvõi 20 korda päevas, kui ta seda soovib.

Tema tujud muutuvad vähemalt 14 korda kuus, sõltuvalt Kuu faasist. Ta võib olla lausa mõistatuslik ja sisendada sullegi oma meeleolusid. Ta on suurepärane kokk, köök on tema lemmikpaik lastetoa kõrval. Kui oled võitnud Vähk naise armastuse, ei lase ta sind enam kuhugi ega lähe ka ise. Mõnele võib see ju tunduda ebamugav, kuid tegelikult peaksid rõõmustama, et võid ühele naisele tõeliselt kindel olla. On kohutavalt ebaõiglane mängida niisuguse naise südamega, kuna tema armastus ja ausus on tõeline ning sügav. Teatud liiki mehi see hirmutab.

Kui Vähk naine midagi omab, olgu teetassi või meest, siis igavesti. Tema kodu on ideaalselt korras, maitsekas. Tal on lausa hoolitsemisvajadus.

Oma sügavamad emotsioonid hoiab ta inimeste eest varjul, kuigi väliselt võib ta olla väga lõbus ja seltsiv. Ta võib mõnikord olla otse haiglaselt tundlik, ka nutavad nad rohkem kui teised naised. Hoia alati puhas taskurätik käepärast.

Ei saa öelda, et Vähk naine oleks just kitsi, kuid ta ei armasta vanu asju ära visata, sest neid võib tulevikus vaja minna ja pealegi on enamus neist seotud mingite sentimentaalsete mälestustega.

Vähk naine ei torma võitlusse kui tema asjad ei arene kõige paremini. Nad kas valavad vaikselt pisaraid või ootavad, kuni asjad lahenevad iseenesest. Kui tal on depressioon, püüa teda kuidagi endast välja viia, see mõjub talle hästi.

Igas Vähk naises peitub soov olla hoitud ja armastatud. Ta paneb su mõnikord lausa proovile, et näha , palju ta sulle tähendab. Samas võib ta väga edukalt enda eest väljas olla. Vaevalt pöördud ümber nurga kui ta kuivatab oma pisarad ja asub mõne kõige proosalisema tegevuse juurde.

Muidugi, raske on igakord aru saada, millal tal on tõeline depressioon ja millal mäng. Vähk naine on nende heaks, keda armastab, valmis igasugusteks kangelastegudeks. Ta pole agressiivne, ta teab, et ükskõik kui kaugele sa oma unistuste kannul ka lähed, tuled sa ikka tagasi, kui kannatlikult oodata. Siis vaatab ta sulle säravate silmadega otsa ja söödab sul kõhu täis.

Loe ka: Vähk tähtkuju mees