Vähk tähtkuju mees

Ära looda, et vähk mees paljastab oma hinge juba esimesel kohtumisel. Vähk ei usalda iialgi võõraid ning on asju, mida ei tea isegi tema lähimad sõbrad. Võtab hulk aega, et teda lähemalt tundma õppida. Kui kohtud temaga siis, kui tal on mõni tuju, tundub ta lausa võimatuna. Ta võib olla flirtiv ja püsimatu, kuid ka kindel ja tundlik. Kui ta on melanhoolias ja depressioonis, mõjub see sullegi, sa tahaksid teda väga lohutada. Kui ta on terav ja kasutab oma intuitiivset tarkust, äratab ta kohati otse aukartust.

tähtkuju vähk

Püüa temast aru saada. Need pole isiksuse muundumised, vaid tema tujud, mis pidevalt muutuvad. Sellele vaatamata jääb ta alati iseendale truuks. Katsu meeles pidada, et tema mõningasele välisele jõhkrusele ja hoolimatusele vaatamata on tal pehme ja sentimentaalne süda, mida on uskumatult kerge haavata. Eriti tujukas ja muutlik on Vähk siis, kui ta kardab kedagi või midagi kaotada. Ütle talle, mida ta sulle tähendab. Armastussõnad on muusika tema kõrvadele. Mõnikord võib tema tuju teha pöörde õige ootamatutel põhjustel ja ebasobivamatel momentidel.

Kui oled naine, kes armastab raha ja moraalset kindlustatud, garanteeritud tulevikku, oled õige mehe valinud. Sellest pole midagi, et rahategemine võib muutuda sinu rivaaliks. Vähk mees pole lausa ihne, kuid kergekäeliselt ta raha välja ei anna. Raha pole tema jaoks ka naljatlemise objekt.


Tema jaoks peab iga kaup olema kindel, läbiproovitud ja kvaliteetne. Isegi kunstnikud ja boheemlased Vähid tunnevad raha väärtust. Nad oskavad oma kunstiga kenasti teenida. Kui neil esinebki ekstravagantseid soove ja kirgi, oskavad nad neid alla suruda ning kui vahel annavadki järele, ei muutu see neil kunagi harjumuseks.

Tüüpiline Vähk mees ei kannata ka rõivastuses ultramoodsust. Ta austab väga oma ema ning võrdleb sind temaga- minu ema tegi või ütles nii, kas ka sina ei peaks jne.
Kuna ta on väga kodu ja mugavust armastav, siis seni, kuni ema seda võimaldab, ei kiirusta ta abiellumise ja kodust lahkumisega. Need, kellel lapsepõlves on puudunud kodusoojus ja vanemate hool, kannavad selle tagajärgi oma iseloomus terve elu.

Sa pead hästi suhtuma tema emajumaldamisse ning lubama ennast õpetada, see meeldib talle. Vähk mehele meeldib üldse kui naised teda sussutavad ja tema eest hoolitsevad. Samal ajal meeldib talle endale mõnikord toitu valmistada ning ta oskab seda teha. Kui ta näiteks kutsub sind enda juurde lõunale, mõtleb ta seda sõnasõnalt. Vähk mehele meeldivad ilusad ja kallid asjad. Tal on tavaliselt mõni haruldaste asjade kollektsioon. Ta on su vastu džentelmen, kuni sina oled daam. Küsi temalt ta perekonna ja sugupuu kohta, talle meeldib sellest rääkida.

Vähk mees võib kaua niisama kurameerida, enne kui asja tõsiselt võtab. Ta on ettevaatlik ega leia kergelt oma unelmate naist. Kui ta lõpuks selle leiab, on tema tunded väga sügavad ja samal ajal sentimentaalsed. Ta nõudmised on kõrged, kaugeltki mitte iga naine ei rahulda teda. Nad kardavad ebaõnnestumisi ja pettumusi, elavad seda kaua üle ja peavad meeles. Kuid kui ta võtnud pähe sind võita, teeb ta seda erakordse järjekindluse ja põhjalikkusega. Sel juhul on tema haardest raske välja libiseda. Aga paljud tüdrukud tahavadki, et neid tugevalt ja kindlalt kogu maailma eest kaitstakse. Talle meeldivad vanamoodsad tüdrukud, kes meenutavad ta ema. Meeldib vanamoodne, kindel, paljulapseline perekond.

Enne tuleb ta aga otse eesmärgi poole käima mitte keerutama. Parimaks vahendiks on panna vähk uskuma, et võid tal käest libiseda. Mõjuta tema sentimentaalset iseloomu lillede, muusika, ilusate riiete ja parfüümiga. Jäta oma õmblusmasin nähtavale kohale, anna mõista, et armastad lapsi ja kokandust. Sa saad endale tujuka mehe, kellel on tugev intuitsioon.

Loe ka: Vähk tähtkuju naine