Sõnn tähtkuju naine

Sõnn naine on nii-öelda vaimselt suur. Ta suudab vastu panna igas hädas, kriisis, kuhu elu ta paiskab. Temas on kombineerunud kõik need omadused, mida iga mees otsib ja nii harva leiab. Tõsi tal võib mõnikord olla lausa hirmuäratav temperament, mis ehmatab ära tugevamagi mehe, kuid ta ei lähe iialgi ilma tungiva põhjuseta endast välja.

tähtkuju sõnn

Kui elu pole teda eriti julmalt kohelnud, võtab ta seda veetleva mänguna, kainelt ja edukalt. Tema loomulik ausus on segatud naiselike trikkide ja pisaratega. Sõnn naisel on enam julgust ja ettevõtlikkust kui paljude meestel, ent ta on nii kindel oma sugupoole eelistes, et lubab sul rahulikult bossi mängida. Kui aga sinust pole asja, haarab ta juhtimise enda kätte, saades kõigega edukalt hakkama. Kuid ta eelistab tõelist meest, kelle kõrval ta tunneks end tõelise naisena ja on selle üle uhke. Olles tõeline naine, ei tähenda tema jaoks sugugi flirti, suurt kirge, või nõrka liibuvat olendit. Sõnn naisel on igas asjas oma arvamus, ta on piisavalt tugev enda eest seismiseks. Sõnn naisel on küllalt enesekontrolli, et soovikorral hoida tagasi oma kirgi ja meeleolusid. Ja lootke, et ta seda tahab, sest muidu võib tema loomus teid shokeerida.

Mehed peavad alati lugu tema omadusest võtta inimesi sellisena nagu nad on. Ta tunneb end koduselt igat liiki seltskonnas, tema sõprade seas on kõige erinevamaid natuure, kuid need peavad olema tõelised inimesed. Kui ta kedagi ei salli, ei võta ta midagi ette selle inimese kahjustamiseks, karjääri hävitamiseks jne. Kui aga oled tema sõber, võid teha mistahes lollusi, sõbraks jääd ikka. Sa pead talle märku andma oma sõprusest ja isegi kuulekusest. Samal ajal pole ta iga tühja asja pärast armukade nagu Jäär-naine.


Sa pead väga rängalt rikkuma mängureegleid või ta peab olema täiesti nurka surutud, et vallanduks Sõnni raev. Seda on parem mitte tunda. Ta on kannatlik, kuid viimase piirini ei tasu teda proovile panna. Sõnn naine ei püstita tavaliselt endale täpseid ja kõrgeid eesmärke. Mitte, et tal ei jätkuks võimeid, vaid teda lihtsalt ei huvita abstraktsed küsimused, suured maailmaprobleemid. Praktilised asjad ja konkreetne tegevus on see, mis teda haarab. Sõnn naine pole nende hulgas, keda huvitab filosoofia ja psühholoogia. Tema mõistus on praktiline, konkreetne ja asjalik. Harva kulutab ta ennast jäägitult, eelistab säilitada oma jõudu ja tervist.

Sõnn naine ei talu põhjendusi: „igaüks teeb nii” või “see teeks sulle head”. Niisugune jutt ajab teda haigutama. Ta teab ise mida teeb ja tunneb oma tegevuses peaaegu alati rahuldust.

Sõnn naine on tundlik lõhnade suhtes, ta ei talu tooreid ebameeldivaid või lihtsalt situatsiooniga sobimatuid lõhnu. Värvidest armastab ta tugevaid, leigeid, puhtaid toone, omades seejuures head maitset. Ta võib olla ka suurepärane kokk. Muusikal, värvidel, kujutleval kunstil on temale tavaliselt suur mõju. Teatud mõttes kuulub ta esteetide hulka. Ta armastab riietuda kallilt, kuid maitsekalt, kuuludes nende hulka, kes võivad ka sinu riietusse kohta märkusi teha, ent alati õigustatult.

Tema loomus eelistab praktilisi ja lihtsaid asju. Pead teadma, et Sõnn naine ei kannata vasturääkimist, eriti teiste juuresolekul. Kui vajab ta asjade läbimõtlemiseks ja otsustamiseks aega. Kui hakkad teda sundima ja kiirustama, võid ta vihaseks ajada, mis pole soovitav. Sõnn naised virisevad ja kaeblevad väga harva. Kui vaja, võtab ta märkamatult koorma enda kanda ega pea seda nimetamisväärseks.

Ta pole laisk, kuid vahel vajab pikemaid puhkeperioode. Ta vihkab nõrkust kõikides vormides, eriti meeste juures. Talle meeldib käia uhkelt mehe kõrval, mitte trügida ette või alandlikult maha jääda.

Loe ka: Sõnn tähtkuju mees