Sõnn tähtkuju mees

Sõnn mees ei torma kirglikult seiklustesse. Ent kui ta on veendunud, et sina oled see õige ja ainus ning ta on otsustanud sind võtta, ületab ta oma galantsuse, tähelepanelikkuse ja järjekindlusega kõik teised märgid. Praktiline, aeglane, kaine Sõnn võib saata sulle iga päev roose, lugeda sinu silmist soove, kirjutada koguni värsse. Ta võib olla õrn, hoolitsev armastaja. Tema sensuaalne loomus teeb ta kaitsetuks sinu võlude vastu. Muusika tekitab temas härdust, tavaliselt on tal mõni lemmiklaul, mis talle sind meenutab. Kui ta sind hoiab ja jumaldab, siis põhjalikult. Ta mäletab elu lõpuni, millal ja kus ta sind esimest korda kohtas ja millest te rääkisite.

tähtkuju sonn

On tõsi, et tal puuduvad pöörased unistused ja ta ei tee ebareaalseid ettepanekuid. See-eest kindlustab ta samm-sammult ja väga reaalselt teie tulevikku. Ta teeb seda nii põhjalikult, et sul ei jää endalgi aega udusteks unistusteks. Seda muidugi siis, kui oled ja ise praktiline naine ja tajud asjade, inimeste ja elu väärtust. Mitte iga naine ei suuda loobuda pilvedel hõljumisest. Kes on küllalt arukas usaldama ennast Sõnni hoolde, ei kahetse seda kunagi. Ta ei jäta kunagi midagi juhuse hooleks. Mehed, kes rahaliselt on võimelised oma naisi jaanuaris Floridasse saatma, on sagedamini Sõnnid.


Muidugi, igal asjal on varjuküljed. Esiteks sa pead end üleval pidama nagu lady. Poiss-tüdrukud, karjäärinaised ja väga jõulised natuurid talle ei meeldi. Muidugi ta austab intelligentset naist, kuid eelistab ise mõjule pääseda ja olla juht. Kui käitud tema sõpradega kui tavaline ematsipeetunud naine, on kaks võimalust: kui ta on primitiivne Sõnn (neid on rohkem kui teiste märkide all) , teeb ta sulle kohutava skandaali (isegi teiste ees) , mõnikord võib koguni lüüa. Kui ta on intelligentne variant muutub ta külmaks vaikivaks kiviks, tekitades terves seltskonnas ebamugavust. Püüe teda lõbustada ja viia tagasi normaalsesse olukorda on võrdne katsega liigutada Gibraltari kaljut. Ja mis veel hullem – kui sa Sõnni selles lõbustamiskatse juures millegagi pahandad, võib ta muutuda märatsejaks, kes tarvitab valimatuid sõnu või vabandab ja teatab, et peab selle naise koju viima ja talle hea õppetunni andma. Samuti viib teda endast välja kui sa teiste ees mõnd tema mõtet või väidet naeruvääristad stiilis “Kuidas sa ometi võid nii naiivne olla, kõik teavad ju ometi, et …jne.”

Kui ta paneb mantli selga ja lahkub, on soovitav talle kohe järgneda, mitte mingil juhul jääda edasi pidutsema. Pealegi ei meeldi talle üldse, et naine liigub liiga palju üksi väljas.

Sõnn mees on väga kannatlik, kuid ta ei talu rõnga ninna-panekut. Ta pole türann, kuid on asju, mida ta ei talu. Ta ei talu kui riivatakse tema mehelikkust. Ta võib armastatud naise heaks teha kõike välja arvatud käia tema kannul mööda poode ja kanda tema pakke.

Tüüpiline Sõnn mees on armununa pime ja kangekaelne, ei võta kuulda kedagi ega midagi. Sõnn teeb vea kui tegeleb tule või õhu märgi all sündinutega, parem on tegeleda vee või maaga. Tõsi, mõningatel juhtudel täiendavad vastandid teineteist. Kui seda aga ei juhtu, kulub Sõnnil tükk aega oma pettumusest toibumiseks.

Tema rahaasjad on peaaegu alati korras. Ta armastab looduses jalutuskäike, jalgpalli. Lugemisel eelistab ta suurmeeste elulugusid ja kangelaseeposeid filosoofiale ning psühholoogiale. Ta armastab kodusvalmistatud tugevat sööki, samas viib sind välja lõunastama, ta ei arva, et peaksid olema köögi ori.

Sõnn peab väga tähtsaks, et tal oleks poeg-nimepärija. Naise vajaduste ja vigade suhtes on ta suuremeelne.

See tüüp mehi töötab kõvasti ja vajab palju puhkust. Vaata, et sa talle seda võimaldad, ära näri ta kallal ega nimeta teda laisaks, kui ta puhata tahab. Tema kiirusemõõtja on alati ühel kiirusel, mõõdukas, seepärast ära sunni teda kiirustama.

Sõnn mees eelistab sageli suurtele seltskonnale mõningaid kindlaid, vanu sõpru. Ta ei talu pidevat kära ja kommertsmuusikat. Hoia oma kodus rahu, mugavust. Ole eelkõige tema naine ja sa ei oska unistadagi paremast mehest. Tema armastust on kindel aus ja truu. Temaga oled sa kaitstud kõike elutormide eest.

Loe ka: Sõnn tähtkuju naine