Skorpion tähtkuju naine

Skorpion naine – sügavalt müstiline ilu. Ta on magnetiline, uhke ja julge. Tal on ainult üks salajane häiritus, et ta pole sündinud mehena. See ei tähenda, et ta oleks poiss-tüdruk või näitaks teadlikult oma suhtumist välja. Ta peidab seda kõigi, ka iseenda eest, see on tema sügav sisemine saladus- olla mees.

tähtkuju skorpion

Skorpion naised tunnevad sisemist põlastust sookaaslaste vastu, kes anduvad täiesti kallima, ema ja naise rollile. Ka kontrollib Skorpion naine oma soovi iga hinna eest domineerida. Ta teeb au naise eneseteostusele, viies seda läbi palju peenemalt kui maskuliine Jäära, Lõvi või Amburi naine. Vähemalt võrgutamiskunstis teeb ta seda kindlasti. Vastupidi Marsi naistele valitseb ta oma jõulist tegutsemisiha ja võlub meest oma olekuga, eksootilise parfüümiga jne. , mitte agressiivse enesekindluse ja bravuuriga. Mõni tüdruk riputab ennast sulle kaela või kuulutab oma armastust katuseharjalt. Skorpion tüdruk liigub sinu poole aeglaselt, ajab oma asju osavalt.


Skorpion naine võib olla võrgutav kui Mata Hari. Ära looda, et saad teda jalust niita või et ta kunagi vaatab sulle otsa täis pimedat vaimustust ja alluvust. Pealegi näeb ta su hinge põhja. Sosista talle midagi romantilist, mis mõnele teisele naisele avaldab tohutut mõju, ta heidab sulle vaid läbitungiva pilgu ja jõuab su tõeliste kavatsuste jälile. See naine on röntgeniaparaat, ta ei flirdi. Sa lihtsalt raiskad oma aega ja võid teda solvata, mis pole just eriti tervislik. See naine võib oma tõelist olemust peita naeratuse, leebuse taha, kuid ei maksa ennast sellest petta lasta. Võid kindel olla, et isegi loodus ei suuda nii möllata kui Skorpion naine, kes on kaotanud kontrolli oma tunnete üle. Ta võib vihata ja armastada meeletu jõuga. Ta võib möirata, kui metsloom ja sosistada nagu turteltuvi. Skorpion naine valdab musta maagiat, nii et mõnikord võib ta tunduda nõiana. Ta võib tulevikku ette näha sama hästi kui sinu sissegi. Kui sa ei löö kartma, siis jää tema kõrvale ja saad teada elu ja surma saladusi. Pea meeles, et iialgi ei andesta ta mehele nõrkust. Ta tahab, et mees oleks temast üle ja ta võiks tema üle uhkust tunda, kuid kes seejuures ei püüa purustada tema sisemist individuaalsust. Mehel peab olema kõrge intelligents ja tugevus filosoofilistes asjades.

Skorpion naise mõjul võtab mees ennast kokku ja tõuseb kõrgemale kui enne Skorpioniga tutvumist. Kui oled võitnud tema tähelepanu, võid olla kindel, et sa pole tavaline mees. Ja võid kindel olla, et kui tema armastab, on see midagi niisugust, mida sa pole varem läbi elanud. Sõna “kirg” on õigem kasutada, kuigi see võib olla peidetud ükskõikse oleku taha. Meessugu seob seda sõna tavaliselt ainult armastusega, kuid naise puhul kehtib see hoopis laiemalt. Ta pole kunagi ainult kergelt huvitatud ja ükskõikne. Ta kas on jumaldab midagi või vihkab, olgu see mis tahes. Kui pole võimalik valida ainult nende kahe vääratuse vahel, ignoreerib ta lihtsalt kõike, olles külm kui jää. Väliselt võib ta jääda puutumatuks igasugustest emotsionaalsetest tormidest. Kui sulle öeldakse, et niisugune naine peksis hiljuti vihahoos puruks kalli serviisi, ei suuda sa seda kuidagi uskuda.

Tal on palju voorusi ja võib arvata, et vigugi pole vähem, kuid püüa mõelda tema headele omadustele.

Tüüpiline Skorpion naine tuleb igast seiklusest välja tugeva ja puhtana. Kui ta võtab midagi oma sisemise sunni mõjul ette, siis ükskõik, mis ka ei juhtuks, ta tõuseb üles nagu fööniks tuhast. Ta saab juurde elukogemusi ja julgust.

Talle meeldib teada teiste saladusi, kuid harva avaldab ta omasid. Temas on alati üks nurgake, mida ei avalda kellelegi.

Skorpion naine on tõeliselt ustav neile, keda ta peab tugevaks ja kes on selle ära teeninud. Nõrku ei pea ta isegi pilgu vääriliseks. Ta võib näida kõrgi kõrvalseisjana ja tavaliselt on ka, kuna tal on range kastisüsteem. Väärilistele sõpradele jääb ta aga truuks elu lõpuni.

Skorpion naine ei pea kõige tähtsamaks ametliku abielunaise seisundit. Kui ta sind armastab, kuid asjaolud ei võimalda abielu, siis vilistab ta seltskondlikule arvamusele, mingid mängureeglid ei takista tal oma teed minemast. Ta ei arvesta mingeid seadusi peale isiklike, samal ajal aga tunnetab sõnu “surmani koos” hoopis enam kui mõni uhke pruut, kes seda mehhaaniliselt kõneleb.

Vaatamata tugevale egole, laseb Skorpion naine sul olla boss. Ta ei suru ennast iga hinna eest peale, väärilist meest ta abistab tema eesmärgi saavutamisel. Mis ta sinust ka parasjagu ei arvaks, iial ei naeruväärista ta sind avalikkuse ees. Ta tahab, et sa tõuseksid nii kõrgele, kui oled võimeline, sinu toetamiseks rakendab ta kõiki oma andeid. Ära ainult valmista talle pettumust, mille all kannatad eelkõige ise.

Skorpion naised armastavad oma kodu, see on puhas ja korras. Talle meeldib kevadise suurpuhastuse ajal tuhnida nurkades ja leida ammu unustatud asju ja vaata ette, et ta ei leiaks võõrast lõhnastatud taskurätti. Ta on väga kahtlustav ka põhjuseta, nii et võid ette kujutada, mis juhtub siis, kui ta leiab mingi pidepunkti. Samal ajal ei talu ta ise mingit usutlemist ega kahtlustamist. Lisaks on asju, mida ta sulle iial ei avalda. Sa pead sellega leppima. Ta on hiilgav naine mehele, kes tõesti tahab elus midagi saavutada, ta aitab sind igati ja sa võid tema arvamust usaldada. Mis puutub rahasse, siis käitub ta küllalt vastuoluliselt. Ta võib koguda raha ihnsalt ja hoolega, et seda samas ekstravagantselt pillata. Ükskõik, kas tal seda on või ei, ta naudib raha. Ta ei talu viletsust ja häbiväärset olukorda.

Tema loomulik huvi vastassoo suhtes, olgugi platooniline, annab sulle põhjust armukadeduseks. Ta võib proovida oma mõju iga mehe peal , mõtlemata midagi tõsist. Ta tahab igal juhul olla võitja ja viimane sõna peab jääma talle. Kui ta tunneb, et talle on ülekohut tehtud, põrutab ta kahekordselt tagasi.

Skorpion naine võib su mõnikord uputada oma elamiskire lainetesse, kuid tema tegevus on kaine ja tema mõistus on heaks parveks. Tõsi, ta on veidi ohtlik, kuid külgetõmbav.

Loe ka: Skorpion tähtkuju mees