Skorpion tähtkuju mees

Skorpion mees on ohtliku temperamendiga – nende torge haavab rängalt. Talle mitte ainult meeldib vaid peab võitma. Midagi temas, otsekui sureb kui ta veidigi kaotab.

tähtkuju skorpion

Kui sa oled armunud Skorpion mehesse ja sõna “kirg” kohutab sind, siis pane jalga oma spordikingad ja pista jooksu, otsekui ajaks King-Kong sind taga. Siin pole juttu ainult armukirest, kuigi see võib olla peamine, vaid kirest kõiges: töös, poliitikas, sõpruses, usus, elus, surmas. Kui sa ei talu liiga tugevaid emotsioone, pole see mees kindlasti sinu jaoks. Sa võid selles kahelda kui oled näinud Skorpioni, kes näib nii rahulik ja kindel.

Kuidas võib sellise enesekontrolliga inimene muutuda ohtlikuks? Pea meeles, see on ainult mask. Tema sisemuses hõõguvad kired, millega võib ennast põletada. Sa peaks teadma kui kaua põletushaavad valutavad. Nii et oled teadlik, mille peale sa välja lähed. Kui sulle on looduse poolt antud nii-öelda tulekindel natuur, lase käia ja mängi lõhkeainega, siis võid leeki kontrollida ja see võimas tuli soojendab sind. Või kui sa ise oled kirgliku loomuga, kusjuures sinu tunded on nagu automaatregulaator, mis jahtub maha siis, kui tema omad muutuvad liiga kuumaks, on samuti kõik korras. Muidu aga hoia ennast eemale ja tegele Kaalude või Vähiga.


Need naised, kelle jaoks Skorpion ei kujuta endast ohtu, peavad teda kas mehelikuks ja meeldivaks või kirglikuks ja raevukaks. Ei kumbagi ja mõlemat. See mees on võitmatu. Ta jäise maski taga on kuum aurukatel, mis pidevalt pulbitseb. Ta võib hoida kaant tugevasti peal, kuid kõvemad tõuked paiskavad selle minema. Kui asud ohutus kauguses, on isegi võluv vaadata, kuid ära tee midagi niisugust, mis põhjustaks selle purske. Temas on tohutult nii intelligentsi kui emotsioone. Skorpion on rohkem intelligentne- ta on sügavalt filosoofiline, teadlik eksistentsi sügavamatest avaldustest. Mõned Skorpionid võivad elada lausa spartalikku elu ja jätta ennast ilma kõikidest mõnudest, kuid üldiselt on selle märgi natuur seksuaalne. Normaalne Skorpion ümbritseb ennast luksusega. Ta nõuab täiuslikkust kõiges, loomulikult ka armastuses, viimases veel kõige enam. Armulood ei hirmuta teda kunagi, need on tal veres. Kui sulle näibki, et mõni Skorpion on külm, ebasarmikas ja kogenematu, siis küsi tema naiselt. Ja kui viimane sind kuupeale ei saada, siis kuuled kui külm ta on.

Nagu teisigi tundeid, suudab ta ka oma pettumust hästi varjata. Kui on põhjust hoiduda lähematest suhetest, võib ta ka armastuses näida täiesti ükskõikne. Ta võib tüdrukut julmalt piinata, enne kui midagi otsustab. Tõsi ,on Skorpion mehi, kes teevad sulle põlvitades reputatsioone peab olema laitmatu, oma erootilisele loomusele vaatama ei meeldi talle odavus. Ka kardab ta muutuda naeruväärseks.

Igal Skorpionil on omaenda seadused ja teda ei huvita teiste arvamus. Talle meeldib olla lugupeetud, soliidne kodanik, kuid kui see läheb vastuollu mõne tema idee või tahtmisega, ei kõhkle ta kaua. Mitte ükski tema tehtud otsus pole tehtud teiste mõjul, isegi mitte armsama mõjul. Kuid sellel iseteadvusel on oma võlu, ka ausus ja vaprus on suhteliselt halvad omadused, kas pole nii? On elamus jälgida, kuidas Skorpion mees tegutseb hädaohu korral- sel ajal, kui teised virisevad, rabelevad ja pabistavad, on tema jõuline ja julge. Ta ei lasku iialgi hädaldamisse ja enesehaletsusse.

Skorpion armastab mõistatusi ja ta peab need iga hinna eest lahendama. Kuigi naiselik mõistatuslikkus on iga naise kaitse ja võlu, võib ennast tema ees tunda otsekui alasti.

Skorpion mees on igas asjas kõrge standard ja ta ei vali sõpru hooletult. Ta on suhteliselt harv meeste liik, kes võib üle voolata vaimukusest, omades seejuures sügava tunnetusega natuuri ja tohutut tugevust ning on seejuures võimeline olema õrn ja tähelepanelik. On`s veel midagi soovida? Andestusvõimet? Ettevaatust? Aga nende puudumisest oled teadlik. Ta võib mõnikord olla julm ja sadistlik, solvates sind kogu seltskonna ees. See on muide üks tema lemmiknaljadest. Hiljem, kahekesi olles võib ta sulle oma tõelise motiivi paljastada.

Kui Skorpion sind enne abiellumist mõnikord piinab, ära iial ütle talle, mis sulle haiget teeb, muidu kordab ta seda kindlasti. Ära küsi tema käest, mida ta arvab sinu uuest kleidist või soengust, saad kuulda ebameeldivat tõtt. Kuid kas pole see parem kui mittemidagiütlev kompliment teiselt? Kui ta muutub armukadedaks, ole väga ettevaatlik – ta võib pursata kui Vesuuv. Aitab paljast ettekujutlusest, kui sa annad aga talle selleks tõepoolest põhjust, pead sa küll väga julge naine olema. Oma armukadedus pane aga kohe luku-taha. Ei pisarad ega etteheited liiguta teda. Teed ainult endale kahju. Aga pea meeles, kui ta sind tõeliselt armastab, on ta piisavalt tugev, seismaks vastu teiste naiste võludele. Skorpion mees ei lase endale iialgi naise poolt dikteerida. Kui selle vastu eksid, saad õppetunni, mida mäletad elu lõpuni. Pead tegutsema äärmise takti ja osavusega, et midagi saavutada.

See mees on naise vastu, keda armastab, õrn, tähelepanelik, kirglik armastaja, selline, kellest enamik naisi on ainult lugenud või unistanud. Kui ta on haaratud tõelisest kirest sinu vastu, siis vaevalt suudad vastu seista. Tema magnetism on peaaegu kombatav. Aga kõrvetada saad ainult siis, kui oled väga tundlik. Vapper naine lendab koos oma kotkaga kõrgustesse ja näeb seda mida ei kellegi teisega koos.

Loe ka: Skorpion tähtkuju naine