Neitsi tähtkuju mees

Neitsi mees võib elada ilma naisteta kergemini, kui ühegi teise märgi mehed. Kui unistad suurest, romantilisest, kirglikust armastusest, ei tasu sul tegeleda Neitsi mehega. Ta valab sinu sentimentaalsustele külma vett. See mees elab kainet, praktilist ja arvestavat elu. Pole just väike vaev tuua temas esiplaanile mehe-naise suhted. Ta pole seda tüüpi, kes sulle akna all serenaadi laulaks. Ta armastus pole Romeo tüüpi. Ta võib oma elu pühendada omakasupüüdmatult perekonnale, sõpradele, endast nõrgematele, seda küll. Ta on sündinud intensiivse armastusega töö, kohuse ja distsipliini vastu.

tähtkuju neitsi

Naise armastus, mis väljendub dramaatilistes stseenides, sentimentaalsetes emotsioonides, pisarates jne, jätab Neitsi mehe täiesti külmaks ja paneb isegi põgenema. Kuid ta sulab, kui temperatuur on paras, kuigi näib koosnevat rauast ja jääst. Agressiivsuse, koketerii, seksuaalsusega teda ei võida, vambid ja sireenid teda ei köida. Neid huvitab armastuses rohkem kvaliteet kui kvantiteet. Neil on üldse vähe armulugusid ja sageli on nad määratud kurvale lõpule üksinduses. Reaktsioonina pettumusele matab ta ennast töösse, tõmbab seltskonnast eemale ja on järgmisel korral topelt ettevaatlik.


Kuna nad on nii väga jälgivad reegleid ja distsipliini, alluvad nad oma saatusele võitluseta. Kui talle on määratud üksiku elu, siis võtab Neitsi selle vastu ilma mure ja traumata. Kuid neil võib olla oma vaiksel moel mõni väga õrn ja poeetiline armulugu. Kuigi seda pole kerge märgata, võib ta olla meister õrna, läbiva “seduktsiooni” valdamises. Just see on teinud legendaarse Maurice Shevalier, kellel pole ei häält ega esinduslikku välimust.

Neitsi mees on terava intellekti ja tugeva reaalsustajuga. Ta oleks võimeline oma rahulikku, osava flirdiga murdma palju südameid. Kuid tema kriitiline analüütiline mõistus laseb tal harva lahkuda platooniliselt areenilt. Peab põlema puhta, vaikse leegiga, et äratada Neitsi iha. Muidugi võib esineda ootamatuid, tugevaid füüsilisi kirgi, ent need on erandid. Mehed on mehed ja loomulikult tuleb kõike ette, kuid väliselt jäävad nad ikka kogenematuiks ja puhtaiks. Tema armastus on puhas, miski ei suuda seda määrida. Ta riskib oma isiklikku vaba aega südamedaami leidmiseks, kuna igapäevastes tegemistes on ta liialt haaratud ja väga kriitiline ümbritsevate naiste suhtes. Ära püüa teda lollitada ja talle valetada. Sinu Neitsist austajal pole illusioone. Ta soovib ausat, korralikku, tõelist vahekorda. Ta teab isegi kui vähe šansse on tal seda leida, kuid sellegipoolest jääb endale kindlaks. Seda meest on nii raske emotsionaalselt kõigutada, et näib, nagu oleks ta marmorist või sündinud südameta. Ei, ta pole seda. Ole kannatlik ja oota.
Mõni pettunud Neitsi tormab ettekavatsetult seiklusse, et kontrollida, kas tal äkki ei puudu mehelikkus. Muidugi ei puudu see tal ja kui ta saab selles kinnitust, loobub ta sellistest eksperimentidest otsekohe.

Isegi rahulik ja distsiplineeritud Neitsi pole ükskõikne looduse kutse vastu, kuid ta on liialt arg ja ettevaatlik, et seda endale tunnistada. Oma tõelisi tundeid varjab ta ükskõiksuse taha. Ta näitleb seda sama edukalt kui haigust peoleminekust pääsemiseks. Kuni ta pole sinus kindel, jääb ta väliselt ükskõikseks. Kui ta on lõpuks otsustanud, avaldab ta ennast liigutava hellusega. Tema armastus põleb kindla, ühtlase leegina andes sooja ka paljudele aastate pärast. On`s see nii paha? Ainus häda on see, et ka tõsiselt armununa võib Neitsi oodata aastaid, enne kui temast asja saab. Kui sa aga temaga abiellud, pole sul iial põhjust armukade olla. Ka lahendab ta edukalt kõik materiaalsed probleemid. Ta jääb kõigutamatuks, kuni sa oled tema kõrval. Kui elu on sulle liiga teinud või sul on närvid läbi, ei leia sa õrnemat, hoolsamat austajat ja toetajat.

Neitsi mehe mõtteviis ja mälu on sellised, et peavad kinni kõik need naistele nii tähtsad pisiasjad. Ta ei tee iial armukadedusstseene, ent kui lähed liiale, leiad ühel päeval koju tulles maja tühjana. Neitsi on ustav ega salli perekonna lõhkumist, kuid kui tema südametunnet on rängalt solvatud, teeb ta rahulikult ja kindlalt lõpu. Mis möödas, see möödas. Isegi tema hiilgav mälu ei pane teda nutma sentimentaalseid pisaraid, kuna ta suudab seda kontrollida sama hästi kui oma tundeid. Enesekontroll on osa tema loomusest. Iial ei lasku ta illusioonidesse, et tükke võiks jälle kokku liimida.

Kui oled huvitatud Neitsi mehest, hoia oma ajud liikvel. Ta vihkab ükskõiksust sama tugevalt kui mustust ja vulgaarsust. Neitsi tähelepanu köidab vaid naine, kes on puhas nii kehalt kui hingelt, kes riietub hästi, kuid liialdusteta.

Neitsil on oma tujud, aga las ta kurvastab natuke, see on talle kasulik. Kui aga näed, et tema psüühiline tasakaal on tõsiselt häiritud, katsu teda aidata ja paku talle vaheldust. Kui sa selle kõigega lepid, kindlustad endale rahuliku püsiva tuleviku. See ei nõua, et sa teda teeniksid ja oleksid pidevalt naerunäoline, parfümeeritud olend. Ta on meeldiv kaaslane kui oled taktitundeline tema vigade suhtes. Püüa taluda seda, et ta sind kritiseerib. Võta huumoriga ka seda, et ta igal õhtul veab näpuga üle mööbli, veendumaks, ega seal tolmu pole. Rahu ja kindluse pärast on paljud naised sulle kadedad. Ja lõppude-lõpuks, paljud naised siis leiavad endale korralikud, töökad mehed, kes peavad meeles kõik tähtpäevad, riietuvad hästi, käivad nii vähe väljas kui võimalik. Ei vaata teisi naisi.

Loe ka: Neitsi tähtkuju naine