Lõvi tähtkuju mees

Lõvi mees eelistab olla nii-öelda lava esiplaanil valgussõõris tuttavate ja sõprade jumaldamise ning imetluse paistel. Lõvi lõksu püüda on väga lihtne- meelita teda, austa teda, ütle komplimente. Kui tema välise rahu ja vaguruse all on peidus tugevad kired. Tee ainult üks vale samm ning need vallanduvad. Ta hävitab naise, kes on küllalt rumal, et püüda tema üle valitseda.

tähtkuju lõvi

Lõvi mees on galantne kavaler, õrn, hoolitsev ja väga sentimentaalne. Pole vaja erilist jõupingutust, et teda endasse armuma panna. Tema tunded pole küll kiiresti muutuvad, kuid tema elus peab alati olema armastus. Kui üks romaan on läbi, pole suur kunst teda võrgutada, kuna ta ei suuda jumaldamisele vastu panna.

Lõvi mehed ei hooli kuludest ega loe raha. Ta viib sind restoranidesse, külvab üle lillede ja kingitustega. Peab olema kivist südamega, et sellele kõigele vastu seista. Muidugi, igal asjal on oma puudused – Lõvi kutsub sind lahkelt oma suurde, leegitsevasse südamesse, kuid see võib kergesti muutuda luksulikuks vanglaks. Ta on armukade, sa pead kuuluma kogu oma ihu ja hingega ainult talle. Ta armastab sulle kõike dikteerida, nõuab sinult aruannet, kui sa sisseoste tehes kulutad ühe tunni asemel mitu. Ta peab teadma, kellele või millele sa üksisilmi aknast välja vaadates mõtled. Ja ära hakka teistega flirtima tõestamaks, kui ihaldusväärne sa oled. Ta teab seda niigi. Kui sa teda liialt ärritad, võivad sinu austajad haiglasse sattuda.


Püüa veidi taltsutada Lõvi tohutut entusiasmi ja hoida tema probleeme paisumast hiigelmõõtmetesse. Kui sa seda ei suuda, võib su elu muutuda pidevaks võitlusväljaks.

Ära püüa teha ametialast karjääri, ta ei talu seda silmaotsaski. Lõvi mees on sinu karjäär. Töö peab olema pärast teda ja kodu. Kui sa soovid midagi ette võtta, on targem enne temalt küsida. „Kas sa lubaksid?“ ja hoolitse selle eest, et näeksid esinduslik välja. Kui oled temaga abielus, on enam-vähem kindel, et ta ei hakka teistega ringi ajama. Ta on loomult laisk ja kuna tal on kodus hea olla, ei hakka ta naljalt ilusaid näolappe vahtima.

Koos Lõviga võida elada ka n.ö. aktiivset sotsiaalset elu. Iialgi ei suuda ta keelata raha sinu väljaminekute jaoks. Kuidas ta seda saakski, kui ta just eelmisel ööl sõpradega kaarte mängides kaotas hoopis suurema summa? Ta tunneb end suurepäraselt Las Vegases ruletilaua taga.

Lõvil on oivaline oskus parandada kõiki asju ja mehhanisme , alates ukse käepidemest ja lõpetades stereo kombainiga. Ta ei saa rahulikult istuda, kui miski vajab parandamist. Tihti sisustavad nad kodus endale töökoja.

Lõvi pole sugugi nii lihtsameelne, kui vahel tundub. Ta teab alati, mida tahab ja tavaliselt ka saab seda. Ta pole eriti tundlik ja taibukas teiste elamuste suhtes, see-eest on nii kinni oma isiklikes tunnetes, et võib mõnikord olla jäme ja taktitu. Kuid oskusliku kohtlemise puhul pole tema trikid ohtlikud.

Vastupidiselt Kaljukitsele, ei sõlmi Lõvi naljalt abielusid kasu pärast. Kui Lõvi teeb kogemata vale valiku ja ta lükatakse troonilt, on ta õnnetu abielumees, kes käib ringi kukutatud monarhi ilmega. Lõvil on harva suur perekond. Tihti pole neil üldse lapsi või kasvavad need temast eraldi. Sellest on kahju, kuna nad on toredad, südamlikud isad. Ainult pea meeles, et sa ise ei tohi osutada lastele rohkem tähelepanu kui temale.

Kes aitaks sul lahendada mõistatuse, on ta siis ehtne Lõvi või väärastunud, on ta tõesti heasüdamlik või varjatult ohtlik, uhke või lihtsalt egoist, kelle pretensioonid ületavad võimeid? Siin ei aita sind keegi. Kas ta on tõeline kuningas või ainult trooni pretendent, ei või alguses iial teada. Aga on asju, mida sa pead teadma oma isikliku Lõvi kohta. Ta on uhke nagu paabulind, ta peab saama kedagi valitseda ja peab tundma, et on armastatud.

Salajas kardab ta ebaõnnestuda ja üle kõige naeruvääristamist. See on tema salajane sisemise kompleks kogu välisele toredusele vaatamata, õigemini üks selle põhjuseid. Kui oskad teda õigesti kohelda, tunned sa ennast eluaeg kindlana, jumaldatuna ja pealegi parandab ta ära kõik tilkuvad kraanid.

Loe ka: Lõvi tähtkuju naine