Kalad tähtkuju naine

Kalad naine – ka ilma astroloogiata on ammu taibatud tema sarmi. Temalgi on oma vead, kuid esimesel hetkel on neid võimatu avastada. Üldise emantsipatsiooni taustal mõjub müstiline, naiselik Kala nagu elekter. Kalad naine ei püüa iga hinna eest pressida ennast mehest ette ega domineerida. Ta tunneb mõnu kui mees on tähelepanelik, viisakas, osutab talle kõikvõimalikke pisiteeneid. Ta tahab enda kõrvale meest, kes oleks temast tugevam, tõelist meest. Ta tahab, et teda kuulatakse ja tema probleeme võetakse tõsiselt. Ta arvab, et tõeline mees juhib maailma “käsi seljal”.

tähtkuju kalad

Talle meeldib kui tema ümber on palju mehi ja tavaliselt neid ka on. Lühike vestlus Kalad naisega ja mees satuks nagu külmast talvest kuuma suvesse. Ta annab sulle mõista, et ei tee sind iial vastutavaks sinu vigade eest, iial ei hakka sundima sind karjääri tegema jne. Kuid abielludes pole see kohati hoopiski nii. Ta võib olla küllalt sarkastiline ja etteheitev. Kui mees osutub nõrgaks, ebapiisavalt intelligentseks ning ebadelikaatseks, võib tal ainult kaasa tunda saatuse eest, mis teda ootab. Tõelisele mehele on ta aga ideaalne naine.

Mõned tundlikud Kalad, kes on lapsepõlves pidanud taluma halba kohtlemist, kannatavad tugevate masenduse ja närvilisuse hoogude all. Neil on kalduvus otsida pääsemist illusioonidest ja alkoholist.


Üldiselt öeldakse Kalade kohta, et nad on sügav mõistatuslik meri, kuhu voolavad kõik jõed. Kuhu nad ise ujuvad ei oska keegi kunagi päris täpselt öelda. Ta on ühtaegu terav, õrn ja kaval. Ta võib vajaduse korral näida abituna ja naiselikuna, kuid ei pruugi seda olla teises situatsioonis. Tal pole eriti taipu rahaasjadest, ka ei oska ta kokkuhoidlikult majandada. Ta armastab hankida hulgaliselt ilusaid riideid, ehteid, liikuda huvitavate ja elegantsete inimeste seltskonnas, hästi süüa ja juua. Igavaid ja fantaasiavaeseid mehi ta ei talu. Tal pole palju vihavaenlasi, kuna tema peale ei suuda keegi viha pidada, välja arvatud hüljatud mehed.

Nagu märtsikuus tuuli, nii on ka Kalad naistel palju tujusid. Tihti on nad sentimentaalsed ja nutavad põhjuseta. Mõnikord on neil sügav depressioon. Kõige raskem võitlus tema jaoks on jagu saada iseenda kahtlustest ja õppida iseennast tundma. Kalad naine nagu meeski vajab kaitset, tõelist meest enda kõrvale, kes “kutsuks talle tõlla”. Nad pole loodud endale rusikatega läbi elu teed rajama. Ka ei armasta nad mängida suuri daame.

Kalad naine ei talu administreerimist, distsiplineerimist. Mees, kes püüab talle moraali lugeda, õpetada ja piirata, hävitab ise oma õnne. Tõelisel mehel pole niisuguseid vahendeid vaja.

Loe ka: Kalad tähtkuju mees