Kalad tähtkuju mees

Kalad mees võib muuta sinu saatuse hiilgavaks või selle hävitada, pööramata mingit tähelepanu sinu südamele. Ta võib olla täiesti see, kellena teda näha soovid ja ka otse vastupidine.

tähtkuju kalad

Kalad mees ei ole nõrk, kuid ta võib liiga kaua venitada, lastes mööda edukaid juhuseid. Mitte kõik Kalad pole elurõõmsad unistajad, kuid mõnikord on nendega suheldes tunne, et mängid veerevate kividega. Ent kui ta satub oma „voolu“, võib tema intuitsioon ja arukus viia teda väga kõrgele. Nooruses pole nad tavaliselt veel oma kohta tunnetanud ja ei näi just eriti edukad, edu tuleb hiljem. Ja kui seda ei tule eksisteerib ebaedu ainult tema naise jaoks, tema ise vajab ainult süüa, juua ja oma illusioone, mis aga ei toida naist. Selliste meeste kõrval tuleb endal töötada kahe eest. Samas on ta aga nagu loodud armastusromaanide jaoks.

Kaladele on vaja mentorit, kes ajaks nende äri- ja rahaasju, neist vabana, võib ta saada suureks kunstnikuks, kirjanikuks, heliloojaks. Tööd teha ta eriti ei armasta. Temaga abielludes saad endale lordi hoiakuga kõndiva unistuse, kelle taskus puhub tuul.

Teine tüüp Kalu, kes tabavad õiget voolu, on leid iga naise jaoks. See on variant, mis võiks muutuda Einsteiniks või Washingtoniks, kuigi ka tema elab oma probleemides ja unistustes. Kellel ei esineks pisipuudusi?


Kalad mehel pole eelarvamusi. Ta ei tiku kellegi üle kohut mõistma ega arvustama isegi siis kui see on möödapääsmatu. Viimasel juhul on kriitika väga lühike ja pehme ning sellele järgneb pikk kiitus. Tema sõbrad võivad teda usaldada ega pruugi seda kunagi kahetseda. Ta ei tule selle peale, et tema juttu võidakse kasutada tema vastu või mõista vääriti. Sa võid talle rahulikult usaldada ka oma kõige mustemad saladused.

Ta vajab mõningast toetust, kuna imponeerib harva kõrvalistele isikutele. Need ei talu tema natuuri võluvat müstilisust, seetõttu ole sina tema kõrval. Kui ta aga vajab vaikust ja üksindust, jäta ta rahule. Liigne koosolemine võib tema armastust närtsitada. Kala on tundlik ja kergesti haavatav, ta elab üle terveid ebakindluse ja piiratuse perioode. Tal on vaja loota kellegile, keda usaldab. See pead olema sina.

Kala võib tegeleda jooga ja zen-iga, spiritismi ja astroloogiaga. See mõjub talle hästi, hoiab tema emotsioone tasakaalus.

Kala-meeste viha pole ei äge ega pikk. Näib, nagu viskaks kivi vette ja pärast on taas kõik rahulik. Ta ei röögi ega märatse peaaegu iialgi. Kalad mees näeb inimesi küllalt hästi läbi, teda on raske petta, ennemini võib tema sind lolliks teha. Mõnikord võib tal ilmneda kalduvus valetada täiesti mõttetuid asju, näit., et käis poes, kuigi tegelikult suitsetas sigaretti. Ta pole kunagi armukade ja kui ongi, siis on ta piisavalt hea näitleja, et seda mitte välja näidata. Aga ta kontrollib märkamatult sinu truudust või provotseerib sinus endas armukadedust. Kui tal on üksinduse ja depressioonihood, pane selga oma kollane kleit, mana näole võluvam naeratus ja vii ta kaasa mõnele lõbusale show`le. Kuna ta on vastuvõtlik sugestsioonile, mõjub see talle hästi. Ta on üldse tundlik emotsioonide värinatele enda ümber, tegutsemiseks vajab head eeskuju. Iial ei tohi tema unistusi pilgata, iial ei unusta ega andesta ta seda. Parem aita tal neid teoks teha, olles talle toeks. Ka kõige jaburamatena tunduvate asjade puhul hoidu kritiseerimisest, siis lähevad need ideed tal iseenesest üle. Ta vajab piiritut usaldust ja armastust.

Kalad on tüüpiline enesehävitaja, sellised mehed äratavad alati veidi haletsust. Kui see ärgu kohutagu sind. Serveeri talle hommikusöögiks unistus, lõunasöögiks tark nali ja õhtusöögiks Chopin.

Loe ka: Kalad tähtkuju naine