Kaksikud tähtkuju naine

Kaksikud naine – kui salaja unistad, et sul oleks mitu naist või koguni haarem, abiellu Kaksikud naisega, nii saad ühes isiksus mitu erinevat. Algul ei pruugi sa sellest arugi saada. Kui Kaksikud naine on intelligentne (ja peaaegu alati on ta seda) ja sa oled näinud teda ainult ühes keskkonnas, ühtede inimeste keskel, ei oskaks aimatagi, et mujal võib ta olla hoopis teine inimene, et see teine, kolmas või isegi neljas variant on talle sama vajalik kui õhk.

tähtkuju kaksikud

Kaksikud naist on raske köita kaua mõne idee, asja, inimesega või sundida teda võtma midagi väga tõsiselt. Tema mõtted jooksevad alati ringi ja kui sinu juttu tähelepaneliku näoga kuulabki, ei tähenda see hoopiski, et ta sellest ainsastki sõna kuuleks.

Ka armastus on tema jaoks enamasti ainult mäng, ta on selles nii püsimatu kui üldse olla võib, eriti nooruses. Ta võib olla sinust tõsises vaimustuses, kuid veidi aja pärast targa, lõikava sarkasmiga kritiseerida sind pealaest jalatallani nii, et sul kaob eluisu. Talle on tõesti lausa valuliselt raske koondada ennast ühele inimesele. Kui üks osa temast on vaimustuses mehe jõust ja intelligentsist, siis teine märkab tema küündimatust kunstides jne. Ikka on nii, et kui üks osa temast on millestki haaratud, siis teine seisab kõrval ja kritiseerib. Kuid kusagil sügaval peidus nende erinevate naiste hulgas, millest koosnevad Kaksikud, on peidus üks romantiline, kes on võimeline tugevaks kireks, kui suudad endas koondada selle hingelise vaimse ja füüsilise potentsiaali, mis paneb selle naise plahvatama. Need kogu olemust haaravad tunded on siiski küllalt haruldased, kuid õnnelik on mees, kes suudab selle esile kutsuda.


Kaksikud naised ei ole loomult nii südametud meeste suhtes kui nad vahetevahel näivad. Nende elav kujutlusvõime tekitab palju fantaasiaid. “Romaan” on kergeim tee neid väljendada. Ja neil on mida väljendada, vähemalt kaks korda rohkem kui teistel naistel. Kui Kaksikud mees saab oma ideid ja tujusid rakendada elukutses, karjääris, siis Kaksik naist see päris ei rahulda – see kõik on liialt rangelt seotud ühiskonna mängureeglitega.

Ärge arvake, et neil endil on kerge oma pidevate sisemiste konfliktidega. Üldjuhul aga suudab ta need endale hoida ega koorma sind nendega.

Tavaliselt on ta elav ja lõbus kaaslane, seltskonnas ei jää ta peaaegu kunagi märkamatuks. Ta tõmbab inimesi ligi oma sarmiga, on võimeline mängleva kergusega vestlema peaaegu kõigest päikese all. Südamete vallutamine on tema käes tühiasi.

Kui ta tahab, võib ta näida kõige abituma ja naiselikuma olendina maailmas, kuigi on kõike muud kui abitu. Sama edukalt esineb ta kergemeelse, peadpööritava “peotüdrukuna”, tõmmates tühjaks meeste ajud, südamed ja rahakotid. Järgmisel hetkel on ta puhas intellektuaal, vesteldes briljantselt filosoofiast, poliitikast, kunstist andes paljudele meestele silmad ette oma terava mõistusega, et seejärel muutuda emotsionaalseks ja sentimentaalseks. Kõiki neid külgi saab omal nahal tunda see, kes teda armastab, muidu on tal tavaliselt iga “kuju” jaoks erinev seltskond ning ta suudab neid hoida üksteisest lahus. Lisaks on Kaksikud naine sündinud näitleja. Sellest ka veel üks omapära: Kui armulugu on tema jaoks kaotanud võlu, kuid ta peab siiski mehest lugu ega taha talle liigselt haiget teha, võib ta asjad väga osavalt sättida nii, et mehele näib nagu hakanuks tema ise taganema. Erinevalt teistest naistest ei kannata Kaksikute enesearmastuse selle all põrmugi, ta ju teab, kuidas lugu tegelikult oli.

Seejuures on iga Kaksikud naise salasoov tunda seda suurt ja tõelist armastust, mis ühendaks kõike tema olemuses. Kuid raske on leida meest, kes suudaks üheaegselt rahuldada nii mitut naist. Üks neist on ikkagi rahulolematu, kuidas sa ka ei püüaks.

Teda huvitavad maailmas nii paljud asjad. Ära ainult hakka temalt nõudma järjekindlust. Ta võib arvata, et on sinusse tõsiselt armunud ja samal ajal leida, et ka teised mehed on huvitavad. Kuigi ta on kogu aeg sinu kõrval, võib ta sind unustada kergemini kui ühegi teise märgi naine. Meeste õnneks pole paljud Kaksik naised oma tõelisest loomusest ja võimetest teadlikud.

Loe ka: Kaksikud tähtkuju mees