Kaksikud tähtkuju mees

Kaksikud mees on iga võõrustaja unistus. Tal on hea maitse, oskab lugu pidada heas toidust ja joogist. Suurepäraselt lõbustada ning üleval hoida igasugust seltskonda. Mida kirjum, huvitavam ja ebatavalisem see on, seda parem. Kui kohtad teda niisuguses õhkkonnas, kus ta esineb võluva isiksuse kogu lummuses, siis oled kadunud. Sa oled veendunud, et ta on kõige võluvam, huvitavam, intelligentsem mees, keda iial oled kohanud. Keegi ei vaidle sellele vastu, tõenäoliselt ongi. Kuid enne kui seod oma saatuse, mõtle hoolega, oled sa võimeline vastu minema kõikuvale tulevikule koos mehega, kelle ideed ja elusiht võivad muutuda koos tuulega.

tähtkuju kaksikud

Kui sa soovid “romaani” kindlustunde, tähelepanu ja teadmisega, et keegi on pidevalt sinu kõrval, ei maksa sul tegeleda Kaksikutega. Tõsi, ta võib olla õrn, südamlik, tähelepanelik, kuid sa ei või iialgi teada, kus see mees parasjagu on ja mis ta teeb ning ära proovigi teda otsida enne kui ta ise tuleb. Sa pead teda lihtsalt kas pimesi usaldama või rahule jätma. Ja ära püüagi tal hoida “sabast” kui ta tahab ära. Pea meeles, et armastad korraga kahte erinevat inimest, kes võivad teineteisest tugevasti erineda. Kui sa seda ei taha tunnistada ja näed ainult ühte, ootab sind hulk pettumusi.


Ühel päeval toob ta sulle lilli, kingitusi, täidab iga su soovi. Sa naerad tema vaimukusi, veedad temaga koos oma ilusamad tunnid, ta avaldab sulle armastust nii nagu keegi pole teinud. Järgmisel hetkel võib ta teatamata kaduda pikemaks ajaks, jättes sind hirmsatesse kahtlustesse. On temaga midagi juhtunud? Tegi ta sinuga ainult nalja ja on nüüd kellegi teisega? Su kahtlused võivad olla õiged, kuid võivad seda ka mitte olla. Nädala pärast võib ta tulla tagasi iroonilises ja sarkastilises tujus, tõrjuda iga sinu rünnakut ning avaldada kahtlust, kas te üldse võite õnnelikud olla. Sellele vaatamata tunneb ta ennast halvasti. Ära hakka tema kallal saagima. Mõni päev hiljem tunned end taas seitsmendas taevas. Sa oled nõiutud ringis. Ning ära loodagi sellest pääseda. Kui oled väga tundlik, romantiline ning vastuvõtlik, ei või sind mitte kadestada. Kaksik-mees mõnikord homme isegi ei mäleta, milline ta oli eile. Nii või teisiti ta on pidevas liikumises. Kui sul on hasartmängija verd, võid temaga rõõmsalt kaasa mängida ja pühitseda kuldpulmi. Kui hea mängur teab oma šansse enne kui sõlmib kihlveo. Seda pead sinagi teadma.

Kui Kaksikud mees sinusse armub, võib ta mõnikord käituda nii, nagu vihkaks ta sind- neis peitub soov varjata tõelisi tundeid. Seejärel eht Kaksikute viisil, teeb ta 180-kraadise pöörde ja paneb sul hinge kinni oma siiruse ja õrnusega.

Kaksikuid armastada on kerge ja huvitav, kui sa ei püüa tungida liiga sügavale ega kõike selgeks rääkida. Temas on alati mingi nurk, mida ta ei avalda kellelegi, isegi sulle mitte. Hoia pea külm ning selge ja väldi stseene ja traagikat. Ära tüüta teda, vaid püüa teda erutada. Ära püüa muuta muutumatut, muutu koos temaga. Ole elust sama mitmekülgselt huvitatud kui temagi. Ta vajab hingelist lähedust üle kõige. Taibukas kaaslane võib teda isegi oskuslikult pidurdada, kuna loomult pole ta egoist.

Kõikjal, kus Kaksikud viibivad, tunnevad nad ennast nagu kodus, neil on sõpru kõige erinevamate inimeste hulgas. Harva vaevavad nad ennast raskete sentimentaalsete mälestustega. Pikka aega nad üksindust ei talu. Kui ta suudab leida sinus kaaslase, kes on tema kõrval, kui vaja, kes ei suru ennast peale kui pole vaja, võite olla õnnelikud.

Kaksikud abielluvad sageli kaks korda. Mõnikord on neil kaks naist. Üldse on neil korraga mitu tegevust, unistust jne. Neis pole ka rahakogujat. Kõik see hirmutab? Muidugi. Kuna ta meeldib naistele, on alati keelepeksu. Kuid lohuta ennast, ta on harva tõeliselt alatu, kui sinu on tema vastu tõeline usaldus. Salajase umbusu tajub ta kohe ära, üldse aimab ta hästi sinu mõtteid. Aga ei maksa tahta, et ta ei vaataks teisi naisi kui olete abielus. Talle meeldib olla nende seltskonnas, nende seas hiilata ja pidutseda. See veel ei tähenda, et ta peaks kellegagi looma lähemaid suhteid. Kaksikud meest kurvastab kurvastab alati umbusaldus ja mittemõistmine, kuna ta pole loomult halb. Kui ta aga on tõsiselt õnnetu, võib ta teha igasuguseid lollusi. Naine, kellel on temaga tõeline hingeline lähedus, ei pruugi neid kriise karta. Tema helge, seltsiv loomus vajab inimesi enda ümber. Ära püüa seda takistada. Küll aga pead talle selgeks tegema sõnapidamise vajalikkuse. Parem ärgu lubagu siis üldse midagi.

Üks asi, millega Kaksikud mees sind iial ei piina, on omandiinstinkt, kahtlused ja põhjuseta armukadedus. Ta ei hooli klatšist. Tema maailm on liiga avar, et niisugustest asjadest ennast häirida lasta. Temaga saab elada tõelises hingelises läheduses, see on ainus tee südame juurde, sa pead teda südamega kuulama. Talitse oma keelt ja ära püüa temalt kõike välja pressida. Dramaatilised stseenid, pisarad, tugevad emotsioonid tõukavad teda eemale.

On õigus, et Kaksikutel on alati kaks armastust, need ei pea aga sugugi olema kaks naist. Kui sa teda mõistad, leiad ise vastuse.

Loe ka: Kaksikud tähtkuju naine