Kaalud tähtkuju naine

Kaalud naine võib olla kõige naiselikum olend, kuid alati on tal kleidi all varjul meeste püksid, mida kannab üllatava kergusega. Neil on meeste loogika ja nad on sulle võrdseks partneriks igas vaidluses ja arutluses, võib sind isegi ületada, kuid temas on nii palju kavalust, et ei tee seda enne mesinädalate möödumist. Enamus Kaalud naisi kasutab meelsasti oma teravat taipu vaidlustes. Neile meeldib arutleda ja mõnikord vajatakse sind ainult monoloogi kuulajaks. Sa oled lausa võlutud tema sarmist, ta veenab sind puhta loogikaga, pealegi on tal enamasti õigus.

tähtkuju kaalud

Kaalud hakkavad kergesti kõike võrdlema ja kaaluma, on hiilgavad poliitikud. Sellele vaatamata võib ta olla suurepärane naine mehele, kes on huvitatud romaanist. Tema argumenteerimine on tingitud soovist jõuda õiglasele otsusele. Mõnikord on see muidugi halb. Ta kaalub poolt ja vastu seisukohti selle asemel, et tuua selgust enda omadesse. See võib sind ärritada, kuid ta on õiglane. Teised naised valivad välja seisukohad, mis ühtivad tema omadega ja on veendunud nende õigsuses. Kaalud naisel puudub see joon, et mis mina arvan, see on õige.

Kaalud naine vajab mõningat, kindlustatud, isegi luksuslikku pesa. Ta armastab ilusaid riideid, kalleid parfüüme, head muusikat. Nad vajavad palju raha ja elumõnusid, et eemalduda argipäeva ebamugavustest ja labasusest, viimane võib neid lausa haigeks teha. Samas vihkab ta kalliskivi mängimist, ta töötab ja näeb vaeva raha hankimiseks.


Partnerlus, nii armastuses kui töös, on tema sügav vajadus. Talle ei meeldi üksinda töötada ega elada. Tema jaoks on abielu ühine ettevõtmine, mille reeglid on kindlad. Ta aitab sind kõiges. Ta on loodudmeeskonnamänguks, ta soovib sinu tegemistest maksimaalselt osa võtta. Ta aitab sulle puhastada teed karjäärile ja hoiduda lollustest. Tüüpiline Kaalud naine ei ihalda olla kivi mehe kaelas, vaid kõrvaldada kive tema teelt. Seejuures hoidub ta igasugustest välisest domineerimisest. Ta juhib targalt ja kavalalt. Kaalud naine on intelligentne ja omab head analüüsivõimet, mis tuleb kasuks äriasjade lahendamisel. Ta laseb harva emotsioonidel mõistust eksiteele viia. Peale selle omab ta sarmi ja sugestsiooni võimet. Tema kohta kehtib suurepäraselt väljend “raudsed käed sametkindais”. Ta juhib su õigele teele nii osavalt, et tundub nagu see oleks sinu enda idee.

Kes külastab nende kodu, sel jääb mulje Aadamast ja Eevast paradiisist. Teise Kaaluga pole abieluvariant kõige sobivam, nad ei tasakaalusta teineteist. On palju hüvesid abielul Kaalud naisega, ta ei räägi edasi sinu saladusi, ei pane sind oma nõrkustega seltskonnas piinlikku olukorda. Aeg-ajalt võib ta liialdada oma emotsioonide, söömise ja joomisega, kuid seda juhtub harva. On hetki, mil kahtled, kas sinu ees on ingel või kurat, kuid ingel võidab alati. Sa ei pruugi ka muretseda tema armastuse tõenduse füüsilise külje pärast.

Su kodu näeb tavaliselt välja nagu reklaam-maitsekas, elegantne. Sa võid olla rahul tema terava taibuga, kui sa just ei kuulu nende meeste hulka, kes arvavad, et naised peavad olema vaiksed, sõnakuulelikud olendid, kes ütlevad ainult jah või ei. Kaalud naine ütleb kindlasti rohkem. Talle meeldib rääkida, kuid on vajaduse korral ka tähelepanelik kuulaja. Ta on nõrk ja üheaegselt ning oskab seda suurepäraselt tasakaalustada. Tõsi, ta võib näida naiselik ja abitu, kuid tegelikult on ta tüüri juures. Aga peale tema ei tea keegi, kui palju sa vajad tema abi, ta ei hoople iial oma mõjuga. Pealegi oskab ta oma teravat taipu hästi peita.

On tõsi, et ta armastab palju magusat, istuda seltskonnas, juua head veini, tantsida, jääda mõnikord liiga kauaks. On momente, kus ta kipub liialt kamandama, kuid ainult siis, kui tema emotsionaalne kaal on rikkis, ühtegi äärmusse ei jää ta kauaks. Sa saad suurepärase naise.

Loe ka: Kaalud tähtkuju mees