Kaalud tähtkuju mees

Kaalud mees – temalt saad alati head nõu. Ta leiab sinu probleemidele kergelt lahenduse ja vastab sinu küsimustele. Kuid ei maksa loota, et ta vastaks kõigile sinu unelmatele. Ta võib olla vägagi tujukas. Tema komme kõike mõistuslikult ja ratsionaalselt arutada, k.a. armastus, võib sind hulluks ajada. Kuid kui sa oled kord sattunud Kaalude sarmi mõju alla, on sellest raske vabaneda. Kui püüad põgeneda, veenab ta sind nii intelligentselt, loogiliselt, nii lahkelt ja õrnalt, et unustad kogu oma pettumuse. Ta naeratab sulle ja su süda sulab. Sellest hetkest on su mäng kaotatud. Tema unistused saavad sinu omadeks, sa otsid tema naeratust nagu janune sõdur vett. Tema võim on mõistuslik ja reaalne mitte üleloomulik, siin pole tegemist mingi musta maagiaga.

tähtkuju kaalud

Muidugi, ka temal on oma mustad päevad. Kui Kaalud lähevad tasakaalust välja, võid sa karjuda, et sundida teda tegema mõnd liigutust. Kui nad on tasakaalus, on elu nendega nagu Olümposel jumalatega.

Sundida teda midagi otsustama on kohutavalt raske ja kui ta on mingi otsuse teinud, ei takista miski tal seda jälle muutmast. Selline altvedamine võib hulluks ajada, kuid kui ta naeratab, ei suuda keegi tema peale kaua vihane olla. Sõna “armastus” ja Kaalud on sünonüümid. Kaalud oskavad romaani luua suurepäraselt, andes silmad ette nii Lõvile, Skorpionile kui Sõnnile. Cupido delikaatne strateegia on tema puhul täiuslik. Harva juhtub, et ta tüdrukut ei valluta. Aga tihti, kui ta on tema võitnud, ei tea ta isegi, mis edasi teha. Kas lihtsalt ära kasutada või abielluda? Või mõlemat? Või ei kumbagi? Siis algab jälle tema sisemine kaalumine. Tema huvi vastassoo vastu kestab elu lõpuni, ka väga kõrges vanuses. Juhul, kui ta on õnnelikus abielus, võib see olla puhtalt akadeemiline huvi, kuid see ei tüüta teda kunagi.


Kuna Kaalud on südameasjades enamasti võidukad, on neil sageli lahendada tunnete sasipundar. Ta ei soovi kellelegi haiget teha, kuid on õndsas teadmatuses sellest, millist kahju võib teha ema kaalumine. Neile ei meeldi öelda “ei” ning nad ei saa aru, et pidev edasilükkamine ja kahtlemine on julmem kui järsk lõpp. Pikendatud agoonia on ainult piinaks. Kaalud ei suuda olla teadlikult ülekohtused, see võib neid tõugata õnnetusse abiellu või lõputuisse piinadesse. Nii on tema edu armastuses kahe otsaga relv, mis võib teda koguni õigest armastusest ilma jätta. Talle tuleks kasuks jätta kõrvale ülepaisutatud sentimentaalsus.

Kaalud meeste heitlikkust ei saa eitada, eriti nooruses. Iga kolmas või neljas naine tekitab temas huvi. Tihti ajavad nad sõpruse ja armastuse lootusetult sassi. Kõikidele nende eksperimentidele vaatamata kannatavad nad harva murtud südame käes. Pärast Kaksikute ja Amburi meest on tema järgmine, kes suurima kergusega heidab kõrvale luhtunud armulood. Tõsi, võib olla erandjuhtumeid, mille puhul tema kannatus on meeletu, kuid need on väga erandlikud juhtumid. Sagedamini kohtab pehmeloomulist ja otsustusvõimetut Kaalusid tugeva naise haardes, kes on talle sisendanud, et teda hüljates ta sooritab kuriteo ja rikub kõiki kümmet käsku. Kuid seegi on suhteliselt harv. Kaalud oskavad hoida oma vabadust. Teda ei huvita sinu saladused. Tihti ei märka ta üldse, mis ümberringi toimub, kuigi kõik teised on ammu situatsiooni taibanud. Kuigi ta võib lõputult arutleda, pole tema tugevaks küljeks isiklike huvide arvestamine, vaid see toimub enam abstraktsete teooriate pinnal. Ta sorteerib fakte, arvestab poolt ja vastu variante briljantse loogikaga, tema järeldused on õiged, praktilised. Kui ta ei oska arvesse võtta inimlikke nüansse ja emotsioone, isegi kui need on tal otse nina all.

Sügavad psühholoogilised analüüsid pole Kaalude jaoks. Ta pole ka suhtlemises sinuga mingi psühholoog. Ta teeb sinu olekust ja sõnadest oma teooria seisukohalt järeldused, mis ei pruugi olla ligilähedasedki sinu tegelikele motiividele. Teisest küljest pole karta, et ta avastaks sinu saladused. Ta on suurepärane arutleja ja kohtunik, kuid kui asi puutub sügavamatesse allhoovustesse, on ta võimetu. Pea meeles, ta opereerib ainult abstraktsete teadmiste ja faktidega, sinu saladusi ei reeda ta kunagi. See teeb ta tõeliselt usaldusväärseks, kuigi veidi raskeks, kuna ta harva suudab ise ära arvata sinu soove ja unistusi. Hingesaladused jäävad tema jaoks alati veidi segasteks. Kui sa kaebad talle, et keegi sind solvas, on tema esimene küsimus- mis sina talle tegid? Kaaludega tuleb ebameeldivusi neil, kes vajavad sügavamat mõistmist, on uskumatu, et Kaalud, kes võivad nii intuitiivselt taibata abstraktseid asju, on nii briljantselt loogilised järeldustes, on ometi nii küündimatud psühholoogias. Tema õrnus teeb selle talumise kergemaks.

Kaalud pole kunagi kokkuhoidlikud ja käivad rahaga üpris kergekäeliselt ringi. Ise ta muidugi usub end õigesti kulutavat. Nad armastavad ennast kiita ja on küllalt edevad.

Ära püüa teda tirida rahvarohketesse kohtadesse, kus on palju kära ja lärmi. Nad tunnevad vastumeelsust füüsilise kontakti vastu rahvamassidega. Ta ei salli korratut kodu. Ära keera muusikariistu maksimumini, ära lase köögilõhnu tuppa. Kaalud mees ei kannata mustust ja tolmu, üldse igasugust disharmooniat. Tema kodu peab olema korras, vaikne oaas muu maailma segaduse keskel, kus nad saavutaksid tasakaalu.

Kuigi Kaalud mees ei näita esialgu üles erilist vaimustust perekonna juurdekasvu suhtes, siis kui laps on olemas, muutub ta suurepäraseks isaks. Ei maksa karta, et lapse sünni tõttu tema armastus sinu vastu väheneks.

Veel üks soovitus- kui armastad Kaalud meest ja tunned, et sobite, mine julgelt edasi ja vii ta altari ette. Ta tunneb isegi sisemist kergendust kui haarad initsiatiivi enda kätte. Kuid pärast pead vaikselt mõista andma, et tema oli otsustaja. Muidu võite jääda eluks ajaks laternaposti alla armastust avaldama ja saate kopsupõletiku.

Loe ka: Kaalud tähtkuju naine