Jäär tähtkuju naine

Jäär naine – kui sa armud temasse, siis ei tea, kas sind kadestada või haletseda. Kui Byron kirjutas, et mehe elus on armastus midagi väljaspool olevat, naisel aga kogu olemus, siis unustas ta Jäär naise. Viimane võib ju ka arvata, et armastus on kogu tema eksistents, kuid ta on liialt eluliselt huvitatud kogu maailmast, et pidada armastust elu lõpuks ja alguseks. Ta võib ilma meheta väga edukalt hakkama saada. Muidugi, olla ilma meheta ei tähenda sama, mis olla ilma “romaanita”. Ta vajab alati oma südames kangelast, ideaali. See võib olla kusagil eemal või reaalselt üldse mitte eksisteerida. Unistus printsist elab kogu aega tema südames.

Jäär naine võib kõiki oma asju ise ajada, vajamata mehe abi ja tegutseda veel tema eestki. Ka armastuses peab tema olema esimene, kõige tähtsam. Samas võib tal esineda sügavaid nõrkuse ja ebakindluse hetki. Ta ei karda kirglikke tundeid, kuid ei soovi muutuda ka orjaks. Mees, kes teda ignoreerib, kutsub teda kohe proovima oma mõju, isegi siis, kui mees teda pärast üldse ei huvita. Scarlett O’Hara romaanist “Tuulest viidud” on tüüpiline Jäär naine.

Ta ei suuda uskuda, et üks mees võib olla kättesaamatu kui tema teda tõepoolest tahab. Jäär võib olla kõige õrnem ja naiselikum, kuid vajaduse korral võib väljas olla mitme mehe eest. Tema agressiivset iseloomu on küllalt raske taluda, kuid tema optimism ja usk homsesse on võluvad.


Jäär naised on küllalt vastuvõtlikud ilusatele sõnadele ja meelitustele, kui need on ausad ega ole ülesuhkurdatud. Talle meeldib väga uskuda, et teda jumaldatakse. Ta on sügavalt sentimentaalne ja valmis armastama igavesti ( vähemalt ta ise usub seda). Tegelikult armastab ta seni, kuni mees suudab üleval hoida tema ideaali. Talle ei meeldi kui temale peetakse jahti ega ka see kui võib meest käsutada nagu teenijat. Jäär naine võib tühja asja pärast sattuda pahasse tujju, pettuda, lahkuda ja veidi aja pärast leida taas selle ainsa ja õige. Kuni järgmise korrani. Kui sa Jäär naist tõsiselt haavad või teed armukadedaks, võivad tema tulised tunded muutuda jääks.

Ta tõstab armastatu pjedestaalile ja kuni oskad seal püsida, on kõik korras. Tema tuttavatel ja sõpradel pole mingit mõtet öelda mõnd objektiivselt kriitilist sõna tema armsama või lapse kohta, neid lihtsalt ei võeta kuulda.

Kuna ta üldiselt eelistab meeste seltskonda naiste omale, samuti proovib oma mõju meeste peal, tuleb tema armsamal varuda kannatust. Ta armastab vabadust nii enne kui pärast abiellumist. Sa pead teda lihtsalt usaldama, ükskõik kuhu ta läheb ja mida teeb, kuigi ta ise ei suhtu sinu tegudesse põrmugi samasuguse usaldusega. Aga üldiselt ei tasu muretseda, kuna Jäär naine pole kunagi võimeline kahesse mehesse korraga armuma. Eelmine armastus peab uue kallale asudes olema surnud. Temas on segamini tugev kirg ja sügav idealism. Tihti löövad tal lained ülepea kokku.

Enamasti on Jäär naised oma erialal edukad. Las nad tegelevad sellega. Nad on siis kodus paremas tujus. Kui Jäär naine endale midagi pähe võtab, peab ta selle ka läbi viima, olgu see talle kasulik või mitte. Ta võib olla väga tähelepanelik, hoolitsev ja ootab sinult sedasama. Kui tema on õnnelik, pead sinagi koos temaga rõõmustama. Kui ta on õnnetu, ei tohi ka sina rõõmus olla. Jäär naine jagab sinuga kõiki sinu tujusid, muresid ja rõõme ja loodab, et ka sina teed seda. Kui varjad tema eest midagi, võid ta raevu ajada. Kui ta äkki avastab, et mõni asi käib talle täiesti üle jõu (tema jaoks uskumatu asi), tuleb ta joostes ja nuttes sinu käte vahele. Ta ei unusta kunagi, et oled raskel hetkel olnud tema kõrval. Kui Jäär naine sind armastab, on ta valmis sind kaitsma nagu emalõvi. Ta võib olla ideaalne perenaine ja sobivate olukordade puhul ka ennast täielikult kodule pühenduma.

Kahtlemata sellised naised erutavad ja ärritavad rohkem kui rahustavad, samas on nad aga küllalt õrnad. Ta on seda sorti naine, kes ei kannata teadmatust sinu tegude osas. Ta peab kõigega kursis olema ja teadma ka seda kui jääd õhtuks hiljaks.

Jäär naine peab tähtsaks, et ta näeks hea välja, ta ei kannata kui tema juuresolekul liigselt tegeldakse kellegi teisega. Abielus püüab säilitada kirge ja romantikat, muidu on ta õnnetu. See naine on küllaltki temperamentne ja võib mõnikord korraldada päris hirmuäratavaid stseene. Kuid tema raev möödub ruttu ja pärast äikest paistab jälle soe päike.

Pea meeles, et Jäär solvub kergesti ja võtab südamesse seda, mis sulle tundub pisiasjana. Kui sa oskad jääda tema printsiks on raske leida paremat naist. Kui sa usud temasse pooltki nii, nagu tema sinusse, on kõik korras.

Loe ka: Jäär tähtkuju mees