Jäär tähtkuju mees

Jäär mees on nii tuline ja kirglik kui üks naine üldse unistada võib. Kui unistad õrnast, rahulikust armastusest, pole sul mõtet Jäär mehega tegeleda. Ühel hetkel jahmatab ta sind ägedate, pealetükkivate, kirglike tunnetega, järgmisel hetkel ei tee ta sinust väljagi. Pidev suhtlemine nendega võib lausa väsitada. Kui ta armub, on tema hoolimatus kõige muu suhtes lausa hämmastav. Ta on veendunud, et see on maailma suurim armastus, mille taolist pole keegi teine enne tundnud. Kui see puruneb, püüab ta lugu iga hinna eest unustada, et seejärel armuda järgmisse Juliasse ja kõik kordub. Ei oma tähtsust, palju tal neid romaane on, ta on ikka veendunud suure ja ainsa armastuse olemasolus ja selleks on just tema järgmine “unistus”.

tähtkuju jäär

Ta on idealistlik, sentimentaalne ja usaldav. Ta ei jää kunagi poolele teele pidama, vaid annab endast kõik. Kui ta ka näib vagur ja tagasihoidlik, ära lase ennast petta. See on ainult mask. “Maskis” Jäär on veel palju ohtlikum.

Ükski teine märk pole nii truu armastaja kui on Jäär. Tema idealism ja ausus hoiavad teda sind petmast. Kui ta on tõeliselt kiindunud, ei eksisteeri tema jaoks ei flirti ega väikesi seiklusi. Samas sisaldab see aga ohtu. Ta vajab “romaani” nii tugevasti, et kui sa valmistad talle pettumuse või hävitad tema illusioonid, hakkab ta kohe vaatama uue järele. Kui sa pole kindel tema tunnetes, ei maksa mängima hakata. Jäär pole nalja ega flirdi jaoks. Ta ei oska öelda komplimente, osavalt meelitada, pugeda sinu vanematele.


Tema armastatu ei tohi ka igapäevases elus unustada romantikat, kodune rutiin ei tohi seda hävitada, kuna Jäär tahab ikka enda kõrval näha printsessi. Teda ei tohi ka hooletusse jätta. Jäär ei huvitu kunagi kahest naisest korraga. Vana lugu peab olema põhjalikult maha maetud, enne kui uus tuleb. Kui suudad talle sisendada, et just sina oled tema jaoks ainus, ideaalne, on kõik korras. Jäär on ühtaegu idealist ja egoist. Suhted temaga on seega sinu enda käes. Ja hoidu kasvõi naljaviluks kellegi teisega flirtimast, seda ei andesta ta iialgi. Ta peab olema raudkindel, et on sinu südames esimesel kohal. Ta tõstab su kõrgele pjedestaalile ja sinu mure on jääda sinna püsima.

Jäär mees on suurepärane mässaja. Tal on kalduvus trotsida autoriteete ja hakata vastu käskudele. Ta on veendunud, et on enamikust targem, mistõttu satub tihti konfliktidesse ja “kukub näoli” sagedamini kui teised. Ent ta ei võta sellest põrmugi õppust. Kui ta ego on rängalt kannatada saanud, jookseb ta sinu juurde lohutust otsima. Ära iial tee seda viga, et püüad talle asja valgustada teisest küljest kui tema seda näeb või, mis veel hullem, asud tema vastase poolele. Sul tuleb temaga ainult nõustuda ja lohutada. Kui sa seda ei suuda, otsi uus mees.

Kuna Jäär mees on halb teeskleja, on tema tujud ja meeleolud sulle hästi teada. Jäär peab olema liider ka armastuses, talle peab vähemalt jääma mulje, et tema valib – organiseerib jne. Samal ajal ei tohi sa mingil juhul olla külm. Sa pead kogu aeg käima kui köieltantsija tema tulise kire ja täieliku külmuse vahel. Vahepealseid temperatuure ta ei tunnista. Teisalt on ta alati esimene, kes pärast tüli vabandust palub. Ta on alati kohal kui vajad tema abi. Ta tahab olla sinu jaoks terve maailm, kuid erinevalt enamikust meestest lubab ta ka sinul jagada tema maailma.

Sa pead oskama sama kiiresti unustada solvanguid ja teravusi kui ta ise. Raevus võib ta öelda väga julmalt. Jäär on kodus kas esimene või lahkub sealt. Samal ajal võimaldab ta sulle kõike, mida soovid. On kirglik ja truu, kui sa ainult oskad jääda tema Juliaks. Ta ei jäta sind kunagi rahahätta, sul ei tule iial taluda vaesust. Kõige mehelikum mees. Ära püüa tema mehelikkust maha suruda, kuid ära lase seda teha ka endaga.

Jäär ei lepi naisega, kes igal õhtul tormab klubisse või teatrisse, kuid ka mitte sellisega, kes istub kodus, põll ees ja tegeleb ainult majapidamisega. Kui sul õnnestub olla köieltantsija, võid saada kõige õnnelikumaks naiseks, tõeliseks Juliaks oma Romeo jaoks. Ja seda tänapäeval!

Loe ka: Jäär tähtkuju naine