Ambur tähtkuju naine

Ambur naine võib kõige ootamatus kohas öelda kõige ootamatumaid ja sageli kõige sobimatumaid asju ja jätta ütlemata selle, mis vajalik oleks. Ta ei hiilga just taktitundega, kui pole iial õel ega pahatahtlik. On südamlik ja siiras, näeb elu alati sellisena nagu see on. Tal on selge, ratsionaalne loogika igas olukorras. Säilitab rõõmsa usu, et kõik peab muutuma ikka paremaks. Ta ei valeta iialgi, mõnikord ise isegi soovid, et ta seda teeks. Meestega on ta julge, otsekohene, kamraadlik. Ei jälgegi naiselikust mängust. Amburi otsekohesus ja avameelsus põhjustavad sageli arusaamatusi ja solvumisi, kuid miski ei kõiguta tema rõõmsat meelt ja optimismi. Ta saab oma kriisidest õnnelikult üle ja võib oma õnnetut armulugu peagi võtta kui head nalja.

tähtkuju ambur

Ambur naine ei talu kui teda alusetult kahtlustatakse ega hakka iialgi ennast õigustama. Flirdivad avalikult ilma, et võtaksid asja tõsiselt või loodaksid, et sellest midagi tuleks. Seetõttu on neil sageli külma naise maine. See on vale. Kuna ta ise pole kindel kus, kas ja millal lööb temas tuleagi lõõmama, siis hirm põletada saamise ees hoiab teda jahedana ja kõike naljanavõtvana, sealhulgas ka iseennast, kui ta ka ei abiellu, ei muutu ta kunagi kibestunud vanatüdrukuks. Tal on nii palju huvisi, mis edukalt asenduvad mehi. Et teda endaga abielluma saada, nõuab vaeva. Nii mees- kui naisamburid pole selles kuigi agarad. Oma suhetes meestega on ta vaba ja ebakonventsionaalne. Oma käitumiselt on nad moodsad poiss-tüdrukud. Mitte, et nad oleksid loomult mehelikud, ei, nad võivad olla kõige õrnemad ja naiselikumad, aga sa näed teda alati liikumas ja kuna sportijad ju muidu “liikujad” on enamasti mehed, siis on nad pidevalt neist ümbritsetud.


Ambur naise kompromissitus, ausus ja oskamatus kahtlustada teisi mustades mõtetes, teevad ta hooletuks reputatsiooni suhtes. Tema moraal on aga üle igasugusest heast toonist. Ta ei leia selles midagi imelikku, kui mees astub tema poole sisse keskööl. Mille poolest on see aeg ebasobivam kui mõni teine? Aga ta pole hoopiski lõtvade kommetega. Ambur naine oma südames on usaldav laps, seetõttu kaitsetu alatuse ja salakavaluse vastu. Siin pole midagi peale tema suurepärase loogika ja intelligentsiga, millega ta ennast elus läbi lööb. Süda on tal kaitsetu. Ja veel üks asi- ta on veidi saamatu, kuigi esimesel hetkel näib asi just vastupidine. Tema bravuursus ja särtsakus lõpevad tihti apsuga.

Tüüpilisel Ambur naisel on hea isu. Ta armastab hästi süüa, häid veine, ilusaid riideid ja reisimist esimeses klassis. Loomulikult on ta veidi ekstravagantne. Raha hoidmine ja kogumine ei huvita teda karvavõrdki, raha on kulutamiseks.

Ambur naise hooletu suhtumise tõttu armastusse ja vastumeelsuse tõttu abielu vastu võib arvata, et tal puuduvad sügavad tunded. Vale. Ta ei näita neid ainult välja. Sa pead talle andma palju vabadust ja teda usaldama. Koduseid töid ei talu ta silmaotsaski. Ta näeks hea meelega, et tal oleks toatüdruk. Kui loogikaga leiab, et kui tema neid töid ära ei tee, siis ei tee seda keegi ja ta armastab puhtust ja luksust, sunnib ta ennast kõike ära tegema. Ka ei armasta ta söögitegemist. Üldiselt on ta rõõmsameelne ja heatahtlik. Kui ta on tõsiselt solvunud, võib ta olla valusalt sarkastiline, kuid unustab oma ütlused juba enne lause lõppu. Ta pole naine melanhoolse, juurdleva mehe jaoks. Nukrus ja pessimism teevad ta lausa haigeks.

Amburi särava, sõbraliku loomuse tõttu on tema kodu koht, kuhu armastakse külla tulla. Ta võib murda jää inimeste vahel. Ta on parandamatu idealist.

Loe ka: Ambur tähtkuju mees