Ambur tähtkuju mees

Ambur mees – on mes, kes armastab sõita piik käes läbi elu. Samas nad vehklevad ringi nagu klounid tsirkuses elevantide ja poolpaljaste naiste vahel. Tema vallutamiseks on mitu teed, kuid esmalt tuleb ta hobuse seljast maha võtta ja eemaldada elevantide ja naiste keskelt.

tähtkuju ambur

Ambur mehe iseteadlik optimism, entusiasm ja terve uudishimu on nakatavad, neid ümbritsevad pidevalt inimesed. Nad on nii suured optimistid, et see võib mõnikord muutuda ohtlikuks, kuna pimestab silmi ning alati usaldavalt ette vaadates võib komistada ja kukkuda, eriti veel kui keegi jala ette paneb. Seda viimast ei oska ta iial kahtlustada. Usaldus on tore asi, aga kui seda näidatakse üles vale inimese suhtes, võib lugu kurvalt lõppeda..

Ambur pole hoopiski eluvõõras unistaja. Tema unelmad põhinevad loogilisel ja intelligentsel alusel. Nad võivad näida pöörased, ent on alati praktilised, kuigi maailm ei pruugi selleks valmis olla ja hakkab neile vastu töötama. Nende kujutlusvõime võib nad kihutada alla või tõsta väga kõrgele. Imetlusväärne on aga see, et neil meestel on alati pööraselt õnne. Nendega on just nii nagu selle kullaotsijaga, kes oli meeleheitel, et ei leidnud otsitavat, kuni selgus, et ta leidis hoopis uraani. Kui sa näed midagi maas helkimas, on see klaasikild. Tema leid osutub aga enamasti teemandiks. Loomulikult on ka Amburil halbu päevi, mil klaas on klaas ja pole ei kulda ega uraani, kui tüüpiline Ambur libiseb neist momentidest kiiresti üle. Ta on sündinud õnnesärgiga.


Nende piiritu aususe tõttu võiks arvata, et neil on palju vaenlasi, kuid otse vastupidi, inimesed tunnevad nende vastu seletamatut sümpaatiat ja vaenlasi on neil vähem kui ühegi teise märgi all sündinuil. Harva suudab tema peale keegi tõsiselt pahandada, ta võib olla mõtlematu ja taktitu, kuid mitte liiga õel.

Tema jutt on otsekohene ja humoorikas. Ta võib oma otsekohesuse ja lõbususega sul pea rohkem segi ajada kui teine kõige osavam taktikaga. Aga kuigi ta näib kavala ja elurõõmsa skaudina, pole ta seda armuasjades kindlasti mitte. Enne kui allud tema sarmile, pea meeles, et hoopis tõenäolisemalt kui tema naiseks, võid saada tema armukeseks. Seejuures ei taha ta sulle halba ja kui soovid, võid temaga pärast olla väga hea sõber. Ambur mehed elavad armuelu pinnapealselt ja kergelt, kuid tema on seejuures ausad. Kui sa jätad kõrvale omaenese sentimentaalsuse ja meenutad tema juttu niisugusena, nagu see oli, siis näed, et ta ei lubanud sulle midagi, ei valetanud, vaid ütles naljaga pooleks kuidas asjad on. Talle meeldivad juhuslikud seiklused, mõnikord võib ta teha tempe, mis panevad isegi Skorpioni punastama. Aga tuleme tagasi tema aususe juurde. Kui sa oma kurbadest kogemustest tead, kui kahekeelsed ja teesklevad võivad olla mehed, siis rõõmustad tema otsekohesuse üle. Sa isegi ei tunne ennast solvatuna kui ta pajatab oma eelmistest lugudest. Ta pole mees, kes sõlmiks sidemeid valega huulil või südames. Kui mõnikord võib ta endale sisendada rohkem, kui tegelikult tunneb, või suudab naine asjad sättida, et ta vaeseke on päris puntras ja peab altari ette minekust pääsemiseks kõigest väest lippama.

Naised mõistavad Ambur mehe loomust tihti valesti ja peavad temapoolseid tundeid sügavamateks ja vahekorda kindlamaks kui see tegelikult on. Talle pole tähtis sugugi ainult seks, ta armastab vaheldust ja vaimset stimulatsiooni. Kui naine kohe külge kleepub, samal ajal kui tema vaid meelt lahutab, püüab ta kogu loo naljaks pöörata. See võib tal muidugi veidi taktitult välja kukkuda. Tema sidumiseks on vaja naist, kelle pea pole ainult soengu kandmiseks.

Ära ole armukade ja kahtlustav. Anna Amburile maksimaalselt vabadust kui tahad teda tõeliselt siduda. Ära päri, nääguta ega hirmuta äraminekuga. Ole täiesti aus ja püüa võtta elu nagu temagi. See ei tähenda seda, et peaksid tal laskma teha kõike mis tal pähe tuleb. Sa ole nagu ta soovitab : aus, avara südamega, armasta sporti, ole liikuv ja entusiastlik, ära püüa teda igal õhtul kodus luku taga hoida. Ja tee talle selgeks, et ta peab suhtuma sinusse samuti, s.t. sina oled sama vaba kui temagi. Ja ära kunagi kalla külma vett ta põletavatele unistustele.

Kui oled Ambur mehega abielus, ei pruugi sa karta tema vanemate või sugulaste mõju teie elule. Neid ei huvita üldse perekondlikud sidemed, nad hoiduvad oma suguvõsast ja isegi vanematest aupakliku kaugusse. Pea seda meeles ega lase omadelgi muutuda liiga pealetükkivateks. Ole alati valmis reisimiseks ja armasta loomi nagu temagi. Kui on vihane, siis ta on vihane, kui ta on midagi valesti teinud, ütleb ta seda ise.

Ambur mees tahab, et naine elaks temaga koos aktiivset elu, oleks elav, lõbus, seltskondlik. Norutavaid ja liibuvaid naisi ta ei talu. Ta võib olla ekstravagantne ja armastab riskeerida, kuid see-eest suhtub ta mõistvalt sinu rahakulutustesse. Kannata ära tema kohatine taktitus, ta ei mõtle seda pahasti. Ambur mõtleb nii südame kui peaga, ta ei käitu alati just mõistlikult, mõnikord on ta rumalalt kuraasikas. Ta on inimene, kellele sa andestad peaaegu kõik.

Loe ka: Ambur tähtkuju naine