Nädala horoskoop – 9.-5. jaanuar 2023

JÄÄR
Sul võib olla kahtlusi millegi suhtes, millega hiljuti nõustusid, aga nüüd on juba liiga hilja midagi muuta. Isegi kui saaksid seda teha, läheks see sulle liiga kalliks maksma nii ajaliselt, rahaliselt kui mainekahju mõttes.

SÕNN
Usu oma unistustesse ja ära kuula neid, kes ütlevad, et su ideed on utoopilised. Nad võivad arvata, et sa oled hull, kuid sinu jaoks on kõik täiesti loogiline ja lõpuks on see ainus, mis loeb.

KAKSIKUD
Sa hakkad tegema tohutult tähtsat otsust, mis võib muuta su elu kulgu. Sa ei pruugi muretseda niivõrd muutuse enda kui teiste reaktsiooni pärast. Ära muretse, nad harjuvad sellega.

VÄHK
Tee, mida ise tahad, ära tantsi teiste pilli järgi. Seda meeles pidades, on pikemas perspektiivis siiski kasulikum vähemalt mõnda aega sinuga sarnaselt mõtlevate inimestega koostööd teha. Teie eesmärgid on sarnased.


LÕVI
Võib-olla pead paar nädalat ootama, enne kui saad oma suure idee teostamisega alustada, aga ära ole kannatamatu. Mida rohkem aega annad ideele oma ajus küpseda, seda suurem on tõenäosus, et seda saadab väljapaistev edu.

NEITSI
Te võite olla oma olemuselt avatud ja aus, kuid kas on ikka tark kõigile teada anda, mida te asjadest arvate? Mõningaid asju hoitakse pigem enda teada, eriti asju, millest rivaalid ja vastased võiksid kasu lõigata.

KAALUD
Ole sina ise ja lase oma loomingulisel poolel särada. Su konkurendid võivad püüda su plaane nurjata, aga see õnnestub neil ainult siis kui lased neil end segada või ärritada. Kui sul on piisavalt tahtmist, siis oled edukas.

SKORPION
Mida rohkem mõtled sellele, mis sulle muret teeb, seda rohkem hakkad muretsema, nii et vii oma mõtted mujale ja keskendu sellele, mis paneb sind end hästi tundma. On tohutult asju, mille üle peaksid tänulik olema.


AMBUR
Mida rohkem teised sulle ütlevad, et midagi pole võimalik teha, seda rohkem sa seda teha tahad. Aga pead jääma seaduse ja eetika piiridesse. Kui hakkad susserdama, siis kasutavad su vaenlased seda ära, et su mainet kahjustada.

KALJUKITS
Mingil põhjusel paistad uskuvat, et sind ümbritsevad vaenlased, et kogu maailm on sinu vastu. Lõpeta rumalad kujutelmad ning vaata vahelduseks asja helget poolt. Elu on su enda kätes.

VEEVALAJA
Lase partneritel ja pereliikmetel olla nemad ise. Lase neil minna ja teha oma asja oma tempos ja omal moel. Kui püüad nende liikumist piirata, siis saavutad ainult selle, et nad hakkavad mässama.

KALAD
Ole ettevaatlik inimestega, kelle ellusuhtumine on sinu omast väga erinev. Kui sul on selline suhtumine, et sinul on alati õigus ja teised alati eksivad, siis on konflikt paratamatu. Võib-olla on teil mõlemal õigus – või mitte kummalgi!