Nädala horoskoop – 9.-15. oktoober 2023

VÄHK
Kuigi peaksid end uue nädala alguses hästi tundma, soovitame sul mitte üle pingutada, sest tagajärjed võivad olla valusad. Samuti küsi endalt mõned küsimused selle kohta, mis suunas su elu liigub.

JÄÄR
Ehk on aeg näidata teatud inimestele, et neil pole sinu tuleviku osas sõnaõigust. Liiga paljud sõbrad ja sugulased ütlevad sulle, mida peaks tegema, aga nad kõik eksivad. Kuula oma südant – see teab õiget teed.

SÕNN
Sind saadab edu, aga see saabud palju kiiremini kui saad abi neilt, kes jagavad su ambitsioone. Meeskonnatöö on viis edasi liikuda ja loomulikult tähendab see kompromisse. Sa tead, et suudad seda!

KAKSIKUD
Sul närib sees tunne, et oleksid saanud suhte õnnestumise nimel rohkem teha. Võib-olla on sul õigus, ehk oleksidki saanud, aga see aeg on möödas, nii et lõpeta minevikule mõtlemine ja vaata hoopis tulevikku.


LÕVI
Ei, sa ei pea tegema kõike kohe, viivitamata, praegusel hetkel. Teised võivad survestada sind asju ära tegema, aga sa ei tohi lasta neil end tagant kiirustada. Töö, mis on väärt hästi tegemist, on väärt rahulikult tegemist.

NEITSI
Sa tahad üksi hakkama saada. Tahad teha midagi, mille eest kogu au endale saad. Hästi, aga sa jõuad kiiremini edasi kui õpid nende vigadest, kes on varem sama tee läbi käinud. Tee uurimistööd – ja ole hiilgav!

KAALUD
Ole ettevaatlik inimestega, kelle ellusuhtumine on sinu omast väga erinev. Kui sul on selline suhtumine, et sinul on alati õigus ja teised alati eksivad, siis on konflikt paratamatu. Võib-olla on teil mõlemal õigus – või mitte kummalgi!

AMBUR
Pea kokkulepetest kinni ja ära kaldu kursilt kõrvale. See kehtib kõigil elualadel, aga eriti töökeskkonnas, kus teised ei suhtu hästi sellesse kui nendega läbi rääkimata rutiini segi paiskad.

KALJUKITS
Sa oled viimastel nädalatel nii läbiklopitud, et ei saa enam aru, kus pool on maa ja kus taevas, aga sellest pole midagi. Vähemalt tööasjus tead sa vähimagi kahtluseta, mida on vaja järgmisena teha. Nii et tee seda.

VEEVALAJA
Usalda inimesi, aga kui su sisetunne hoiatab, et sind petetakse, siis peaksid ehk ettevaatlikum olema. Võimalik, et oled olnud liiga suuremeelne. Kahjuks ei saa kõiki usaldada.

SKORPION
Kõik pole nii ausad kui sina, nii et ole valvel kui teadmata motiividega inimesed lubavad midagi, mille kohta sa ei saa kuidagi teada, kas nad suudavad oma lubadusi täita. Enne kui annad neile, mida nad soovivad, lase neil endale maksta!

KALAD
Jäta kahetsused selja taha ja käitu nagu elu oleks parem kui kunagi varem. Isegi tarmukal Amburil on aeg-ajalt tusatuju, aga sa taastud sellest kiiremini kui enamik. Pea meeles: armastus ja naer muudavad elu elamisväärseks.