Nädala horoskoop – 9.-15. november 2020

JÄÄR
See nädal peaks olema lõõgastav ja nauditav ning veelgi nauditavam siis, kui jagad seda teiste inimestega. Helista ootamatult sõpradele või sugulastele. Üllata neid. Kas see on meeldiv üllatus? Muidugi on – neil on alati hea meel sind näha!

SÕNN
Kui sul oleks kolm soovi, siis millised need oleksid? Keskendu sellele, mida ihaldad rohkem kui midagi muud ja on väga suur võimalus, et saadki selle. Su mõistus on võimas tööriist ja kui sa selle abil palve esitad, siis universum vastab.

KAKSIKUD
Kõige olulisem asi sel nädalal on olla oma mõistuses kindel ja mitte lasta teistel endale öelda, mida uskuda. Ükskõik kui pealetükkivad nn „eksperdid” võivad olla, pead usaldama oma sisehäält – alati.

VÄHK
Mõnda asja võite hoomata juba kaugelt, kuid teisi asju ei mõista te enne, kui seisate ise nendega vastamisi. Te ei ole ainus, kes päeva jooksul midagi nii olulist näeb, nii et ärge tehke sellest suurt numbrit.


LÕVI
Viimaste nädalate sündmuste mõistmiseks pead astuma sammu tagasi ja vaatama elu laiemast perspektiivist. Milleks see kõik vajalik on? Kuhu see sind viib? Selliseid küsimusi peaksid endalt praegu küsima.

NEITSI
Ükskõik kui hirmsasti tahad mõjuvõimsatele inimestele head muljet jätta, ei tohi sa end tööga ära kurnata. Jälgi, et õrn tasakaal sinu vaimu, keha ja tunnete vahel püsiks.

KAALUD
Enesekindluse puudumine ei ole teie puhul eriliseks probleemiks, kuid see võib olla üks neist päevadest, mil te ei taha riskida ja sekkuda küsimustesse, mis võivad olla lahkarvamuslikud. Võib-olla on see hea. Ehk peaksite vähem tegutsema ja rohkem mõtlema.

SKORPION
Võib tunduda, et keegi üritab teie positsiooni õõnestada ja ehk ongi see nii, kuid pole vaja selle pärast muretseda. Mõne päeva pärast juhtub midagi, mis eemaldab nad vaateväljalt ja toob teid esile.


AMBUR
Ära muretse, kui sa pole veel alustanud tööd plaaniga, mis sulle palju tähendab. Mida kauem sellega ootad, seda suurema tõenäosusega see õnnestub. Head ideed vajavad küpsemiseks aega. Küll sa tead, kui on õige aeg tegutsemiseks.

KALJUKITS
Sa tahad asjad tehtud saada nüüd ja kohe, aga kuna kõik pole nii motiveeritud või dünaamilised kui sina, siis nõuab teiste endale appi saamine pingutust. Ei, sa ei saa üksi hakkama – liiga palju on teha.

VEEVALAJA
Sul on lihtne oma tahtmist saada – teiste jaoks on iseenesestmõistetav, et sina oled boss ja teevad, nagu sa ütled. Kui kasutad sunni asemel šarmi, siis märkad, et pea igaüks teeb su heaks peaaegu ükskõik mida.

KALAD
Mõnikord võib tunduda, et te ei ole kuigi palju saavutanud , kuid mõne päeva jooksul ilmnevad selged märgid, et olete suure läbimurde äärel. Keskenduge tulevikule ja tehke seda, mis teile meeldib.