Nädala horoskoop – 9.-15. märts 2020

JÄÄR
Jäta hetkeks igapäevatoimetused sinnapaika ja vaata elu laiemast perspektiivist. On lihtne arvata, et saatus on sinu vastu, et miski ei õnnestu kunagi, kuid see on pettekujutelm, mida põhjustab liiga kitsas vaatenurk.

SÕNN
Kui sulle ei meeldi, mis sinu ümber toimub, siis lihtsalt pööra ümber ja kõnni minema. Teised võivad kurta, et sa hülgad oma vastutusala, aga sinu suurim vastutus oli, on ja jääb su enda meelerahu eest.

KAKSIKUD
Sul on praegu ideaalne võimalus survestada neid, kes on sind suure pinge alla pannud. Aga see ei tähenda, et peaksid kulutama kogu oma aja teistele tagasi tegemiseks. Parim kättemaks on see, kui sind nähakse lõbutsemas.

VÄHK
Lõpeta soovmõtlemine ja keskendu reaalsetele asjadele su praeguses olukorras. See ei tähenda, et peaksid oma unistused hülgama, aga pead selgeks tegema, millistel neist on potentsiaali ja millised on kättesaamatud.


LÕVI
Elu tundub äkitselt huvitavam ning see on suurepärane. Läheb veel paremaks kui uurid välja, mis lähedast vaevab ja teed, mida vaja, et ta meelerahu saavutaks. Seejärel saate koos erinevaid kohti külastades veel rohkem lõbutseda.

NEITSI
On oht, et tõlgendad sinuni jõudvat infot kõige hullemas valguses ja hakkad arvama, et keegi tahab sulle ära panna. Miski pole tõest kaugemal. Su ainus vaenlane on su üliaktiivne kujutlusvõime.

KAALUD
Sel nädalal jälgi, et sa ei kaotaks oma perspektiivitunnet, muidu võib ka kaine mõistus sind maha jätta ja tulemused on katastroofilised. Võib näida, et kõik peale sinu suplevad rahas, aga raha ei ole kõige tähtsam.

SKORPION
Ära ürita teiste inimeste probleeme ise lahendada. Muidugi ole lahke, pühenda teistele aega ja näita oma kaastunnet, aga saa aru, et ainus viis, kuidas sõbrad ja kolleegid oma muredele lahendused leiavad, on see kui nad neid ise otsivad.


AMBUR
See, kuidas praegu teisi inimesi kohtled, määrab selle, kuidas nemad hiljem sind kohtlevad, nii et suru maha tung öelda midagi, mis võib teised sinu vastu pöörata. Tee, mis suudad, et rahulikuks jääda ja kõigiga häid suhteid hoida.

KALJUKITS
Sul võib olla õigus vihastuda kellegi peale, kes on sind alt vedanud, aga kas see on seda väärt? Võimalik, et mõistlikum on andestada ja unustada, muuhulgas ka sellepärast, et siis on teine sulle teene võlgu ja see võib kasulikuks osutuda.

VEEVALAJA
Üks asi on teha julgeid otsuseid, teine asi on olla kindel, et need otsused on õiged. Praegu on väga palju kaalul ja kui otsustad valesti, siis võivad tagajärjed olla kohutavad, seega mõtle sügavalt ja tegutse ettevaatlikult.

KALAD
Sul on õigus oma arvamusele, aga sul pole õigus oodata, et teised sinuga nõustuvad. Kuni sa sellega rahul oled, ei lähe eriti midagi valesti, aga kui sa ei suuda teistsuguste vaatepunktidega leppida, siis võib tulla raske päev.