Nädala horoskoop – 9.-15. mai 2022

JÄÄR
Enesekindluse puudumine ei ole teie puhul eriliseks probleemiks, kuid see võib olla üks neist päevadest, mil te ei taha riskida ja sekkuda küsimustesse, mis võivad olla lahkarvamuslikud. Võib-olla on see hea. Ehk peaksite vähem tegutsema ja rohkem mõtlema.

SÕNN
Ükskõik, milline su eriline anne on, pead seda hästi ära kasutama. Kui sul tekib töö juures võimalus, siis haara sellest kahe käega ja ära muretse, et ei saa ülesandega hakkama. Sa teed selle suurepäraselt ära ja tõstad oma mainet.

KAKSIKUD
Millegipärast on sulle vastumeelne ära kasutada võimalust, mille eest enamik inimesi oma parema käe ära annaks. Loomulikult võivad asjal olla halvad tagajärjed, aga võib minna ka vapustavalt hästi – kui sa ei proovi, siis ei saa kunagi teada.

VÄHK
Teie elus toimub midagi olulist ning võimalik, et see on midagi, mida te väga naudite. Tõenäoliselt on sellel midagi pistmist teie sotsiaalse eluga, nii et ärge istuge kodus ja vaevake oma pead vaid minge välja ja tehke midagi huvitavat.


LÕVI
Järgmise seitsme päeva jooksul on sul lihtsam töö juures enesekindel olla, aga ära mine liiga kaugele ega jäta teistele muljet, et muutud diktaatoriks. Pikas perspektiivis toimib veenmine alati paremini kui sundimine.

NEITSI
Ended on praegu sinu jaoks head, nii et miks sa ikka arvad, et midagi halba on juhtumas? Sa pead aru saama, et kui sa nii mõtled, siis suurendad võimalust, et midagi halba juhtubki. Ole positiivne.

KAALUD
Korda endale, et sul on vajalikud omadused. Korda endale, et oled edukas. Kui seda piisavalt palju ütled, siis hakkad seda uskuma ja seejärel avanevad su jaoks äkitselt igasugused uksed. Kõik on sul peas kinni.

SKORPION
Sa oled vältinud mingi otsuse tegemist, kuid läheneb aeg, mil pead kärmelt tegutsema. Sa tead, mida tuleb teha ja et selle õnnestumine on tähtis, nii et jäta venitamine ja hakka tegutsema.


AMBUR
Võib näida, et etapp või tsükkel su elus on lõpule jõudmas, ja võib-olla ongi, aga pole mingit põhjust kurvastada. Mõtle mõnda aega sellele, mida see tähendab, aga lõbutse ka.

KALJUKITS
Keegi, kes omab võimu, kiidab teid hästi tehtud töö eest ja teie eneseusk tõuseb mõõtmatult. Kuid ärge muutuge lohakaks. Põhjus, miks te nii head tööd tegite, seisnes selles, et planeerisite hoolikalt ja töötasite palju. Hoidke seda joont.

VEEVALAJA
Sel nädalal võta prioriteediks teiste inimeste jaoks asjade tegemine. Mida praegu oma pere ja sõprade heaks teed, teevad nemad tulevikus sinu heaks. Sa ei pea tooma suuri ohvreid, lihtsalt aita neid, kes seda vajavad.

KALAD
Teatud inimgrupp võib tunduda sinuga võrreldes täiesti teistsugune, kuid teil on rohkem ühist kui arvad. Sel nädalal juhtub midagi, mis näitab sulle, et peaksite sagedamini koos töötama ja naerma.