Nädala horoskoop – 9.-15. detsember 2019

JÄÄR
Täna on hea päev hoolitsemaks väikeste igapäevaste asjades eest, mis on vaja ära teha, nii tööl kui kodus. Ära sea endale suuri eesmärke, tee lihtsalt väiksed asjad ära ja las suur plaan loksub ise paika. Nii on alati.

SÕNN
Tee asju südame ja hingega. Ükskõik kui palju loomulikku annet sul on ja ükskõik kui hea on su tehniline taip, teistest eristab sind su entusiasm.

KAKSIKUD
Kõik eksivad, nii et ära piitsuta ennast, kuna tegid midagi valesti. Oluline on, et said aru, kus vea tegid ja teed nii, et seda enam ei juhtuks. Ebaõnnestumine võib sageli olla edu aluseks.

VÄHK
Ära lase oma pettumusel ühe väikse asja pärast rikkuda suurepärast nädalat. Samuti ära arva, et on vale olla õnnelik kui väga paljud inimesed on õnnetud. Kas tahad maailma muuta? Siis pane see naerma.


LÕVI
Enne kui nõustud mingis projektis osalema, veendu, et tead, millesse end segad. Sul peab olema uute partnerite ja kolleegidega sarnane mõtteviis. Kui ei ole, siis jäta see projekt vahele.

NEITSI
Su aju võib pulbitseda suurepärastest ideedest, aga mida need väärt on kui sa nendega midagi ette ei võta? Kui sul on tõsi taga ja tahad maailma muuta, siis on selleks vaja rohkem kui lihtsalt ideid – selleks on vaja pühendumist.

KAALUD
Ükskõik kui ärritavad mõned inimesed võivad olla, ei tohi sa lasta neil end mõjutada. Eriti tööasjus pead õppima rahunema ja laskma elul omasoodu minna. Mida rohkem püüad asju vägisi teha, seda rohkem hakkavad teised sind ärritama.

SKORPION
Ära lase kellelgi survestada end tegema midagi, mis sulle täielikult ei sobi. See kehtib kõigil elualadel, aga eriti rahaasjades. Su olemasolevat ja teenitavat vara juhivad võimsad tähed, seega ära riski.


AMBUR
Sotsiaalne sündmus on lõbus ja võib tuua uue karjäärivõimaluse. Teadmised ja kogemused on alati olulised, aga kui tuleb valida sinu ja samaväärse konkurendi vahel, siis loevad tutvused.

KALJUKITS
Kui sul avaneb võimalus ametikõrgendust saada, siis pead selle vastu võtma. Ära muretse, et sa pole selle töö jaoks piisavalt kvalifitseeritud, sest energia ja entusiasm on olulisemad kui kogemused – ja kogemusi saad töö käigus.

VEEVALAJA
Lase partneril ja pereliikmetel olla nemad ise. Lase neil minna ja teha oma asja oma tempos ja omal moel. Kui püüad nende liikumist piirata, siis saavutad ainult selle, et nad hakkavad mässama.

KALAD
Praegu on aeg oma arvamust avaldada. On aeg olla halastamatult aus. Kui sul on midagi öelda, peadki seda kõigile ütlema. Kui sa praegu ei räägi, siis hiljem kahetsed.