Nädala horoskoop – 9.-15. august 2021

JÄÄR
Pead teadma, mis on oluline ja mis mitte ning mida võid kaotada kui need segi ajad. Ebaselgete motiividega inimestega tehinguid tehes ole ettevaatlik, nad võivad paha peal väljas olla.

SÕNN
Ära klammerdu ideede külge, mille parim enne on ammu möödas. Praegu võivad need selle head tunduda, aga hiljem hoiavad sind tagasi kogemast kõiki uusi asju, mida elu pakub. Aeg ei seisa kunagi paigal ja ka sina ei peaks seda tegema.

KAKSIKUD
Sa pead hakkama tõsiselt mõtlema oma töömahu piiramisele. Viimased paar nädalat on olnud väga aktiivne aeg ja inertsist jätkad veel mõnda aega tegutsemist, aga su keha vajab puhkust.

VÄHK
Sa ei pea selgitama, miks midagi teed, isegi mitte armastatud inimestele. Teised austavad sind rohkem kui oled oma unistuse ja ihade poole püüdlemisel enesekindel. Ära kurda. Ära selgita. Ära vabanda. Lihtsalt tegutse.


LÕVI
Suured võimalused on käeulatuses, igaüks neist võib sulle varanduse teenida. Pead ainult otsustama, millisele keskenduda ja siis endast kõik andma. Nõuanne tähtedelt: ära põlga ideed ära ainult sellepärast, et sa ise selle peale ei tulnud.

NEITSI
Hetkel näid sa hämmastavalt avatud, mitte vähimalgi määral kinnine – mis on suurepärane, aga vaata, et sa ei lobise välja midagi, mida oleks targem enda teada hoida. Sa ei pea kõigile kõigest rääkima.

KAALUD
Sul on praegu nii palju valikuid, et võib olla raske teada, millest alustada. Parima tulemuse saad kui veedad võimalikult palju aega inimestega suheldes. Uued tutvused toovad uusi võimalusi nii töö- kui armuasjades.

SKORPION
Sel nädalal tee ennast kuuldavaks. Ja pea meeles, et ei loe kui kõvasti karjud, vaid, kui hästi tead fakte ja kui enesekindlalt neid väljendad. Sa oled loomult liider ja teised tahavad sulle järgneda.


AMBUR
Rääkides inimestega, kelle usaldusväärsuses sa kindel pole, jälgi mida ütled. Sulle meeldib lobiseda, see on su loomuses, kuid liiga palju öeldes võid oma sotsiaalset seisundit kahjustada. Pea meeles – teadmistes peitub jõud.

KALJUKITS
Isegi kui sa kellegi põhimõtetega ei nõustu, saate ikkagi koos töötada, nii et jää viisakaks ja otsi kompromisse. Kõik ei pruugi minna sinu tahtmist mööda, aga natuke järele andes võidad palju.

VEEVALAJA
Jäta hetkeks igapäevatoimetused sinnapaika ja vaata elu laiemast perspektiivist. On lihtne arvata, et saatus on sinu vastu, et miski ei õnnestu kunagi, kuid see on pettekujutelm, mida põhjustab liiga kitsas vaatenurk.

KALAD
Paistab, et sa pigem teed üksteise järel vigu, kui tunnistad, et liigud vales suunas. Eesmärgile keskendumine on tihti hea asi, aga mitte siis kui ilmselgelt pead suunda muutma. On aeg mõistusele tulla.