Nädala horoskoop – 8.-14. veebruar 2021

JÄÄR
Sa võid mõelda, kas oled liiga palju ette võtnud või liiga paljut enesestmõistetavaks pidanud. Ära tee oma kartustest välja, sest see on ainult ajutine eneseusu kaotus ja varsti asud veel suuremate väljakutsete kallale.

SÕNN
Sel nädalal sea endale lihtsad eesmärgid, milleni saad jõuda liigselt pingutamata. Veel parem, kasuta oma šarmi, et panna teised inimesed raskeid asju sinu eest ära tegema. Eriti tööjuures ei tohiks sa end tagant sundida.

KAKSIKUD
Sa näid kõhklevat ja lükkad edasi midagi, mida kindlasti naudid. Miks nii? Ükskõik, mis põhjus on, pead sa selle käsile võtma. Ära muretse riskide pärast – see on osa lõbust.

VÄHK
See peaks olema teie jaoks nauditav aeg, kuid kui olete oma kohustuste täitmise unarusse jätnud, siis võite otsustada jätta lõbustused vahele, et oma töökohustustele järele jõuda. Lubage endale siiski vahest puhkepause, et oma patareisid laadida.


LÕVI
Tehke sel nädalal teistele head, eriti neile, kes on mõnevõrra vähem õnnelikud kui teie. Ükskõik, millised teie enda probleemid võivad olla, on miljoneid, võib-olla miljardeid, kes teiega heal meelel kohad vahetaksid.

NEITSI
Teil on pere- ja finantsprobleeme järgmise seitsme päeva jooksul kerge lahendada, kuid te ei tohi seda edasi lükata. Kui teil on midagi ebameeldivat öelda, siis mida kiiremini te seda teete, seda vähem te mõlemad haiget saate.

KAALUD
Sulle meeldib suu puhtaks rääkida, aga püüad mitte öelda midagi sellist, mida võidakse valesti tõlgendada. Sa ei pruugi tahta ebaviisakas olla, aga tundlikumad tüübid võivad sind taktituks pidada kui ütled seda, mida mõtled.

SKORPION
Teid võidakse survestada ja te võite tunda, et peaksite vabandama oma sõbrale või kolleegile öeldu pärast, kuid kas see on mõistlik? Mitte siis, kui te mõtlesite seda tõsiselt. Ja milleks jätta neile muljet, et teid saab kergesti liigutada? See tekitaks probleeme.


AMBUR
Sul on liiga palju emotsionaalset pagasit ja pead tegema oma tunnetele põhjaliku ülevaatuse. Kui oled oma hirmudele vastu astunud, võid avastada, et polnudki üldse vaja nii palju muretseda.

KALJUKITS
Pead partneritele ja pereliikmetele teada andma, mida sa välja kannatad ja mida mitte. Üks põhjus, miks viimasel ajal nii palju tülisid on olnud, on see, et mõned inimesed arvavad, et sa oled kergesti manipuleeritav.

VEEVALAJA
Ükskõik, kui palju teised su veendumustes kahtlevad, kui ise oled nendega rahul, siis pole põhjust midagi muuta. Jah, mõned su ideed võivad näida mõistetamatud, aga mis siis? Elu on täis mõistatusi, mida isegi eksperdid ei suuda lahendada.

KALAD
Viimastel nädalatel on teid nähtud kõige enesekindlamas ja dünaamilisemas olekus, kuid nüüd peate pöörama natuke rohkem tähelepanu väikestele asjadele, kuid ainult natuke. Ärge unustage suurt pilti, vaid otsige viise, kuidas saaksite seda lõuendit iga päev värvida.