Nädala horoskoop – 8.-14. november 2021

JÄÄR
Sa pead tegelema tõsiste isiklike probleemidega, millega ei kannata oodata, seega ütle oma sõpradele, et mõnda aega näevad nad sind harvem. Kõigepealt saa oma emotsioonid korda, siis mine välja ja lõbutse sõpradega.

SÕNN
Vaata otsa sellele, mis sind tüütab või ärritab ja küsi endalt, kui oluline see tegelikult on. Tõenäoliselt jõuad järelduseni, et see pole väärt minutitki rohkem su aega või energiat.

KAKSIKUD
Millal sa viimati endale uusi eesmärke seadsid? Tõenäoliselt oled rõõmsalt laiselnud ja vooluga kaasa läinud, aga nüüd pead endalt rohkem nõudma. Mida sa teeksid kui õnnestumine oleks kindel? Tee seda.

VÄHK
Ehk on aeg näidata teatud inimestele, et neil pole sinu tuleviku osas sõnaõigust. Liiga paljud sõbrad ja sugulased ütlevad sulle, mida peaks tegema, aga nad kõik eksivad. Kuula oma südant – see teab õiget teed.


LÕVI
Ole aus. Ütle teistele, et nad teevad valesti ja selgita neile, kuidas asja parandada. Kõige tähtsam, ära muretse, et teed nende õrnadele egodele haiget. Ausus on parim poliitika, isegi siis kui see haiget teeb.

NEITSI
Kõhklusehekt võib põhjustada teile muret – või olete enda peale pahane, sest ei usaldanud oma instinkte. Ärge kuulake neid, kes ütlevad, et peate olema ettevaatlik. Selle nõuande järgimine võib neile kasulik olla, kuid kindlasti pole see seda teie jaoks.

KAALUD
Pugege kasvõi nahast välja, et kõigile meeldida, isegi neile, kes on teie vastu kõike muud kui meeldivad. Mida rohkem naeratate ja käitute nagu maailm oleks teie sõber, seda rohkem on taevaseid jõude, mis teile tasuvad.

SKORPION
Sel nädalal püüa end mitte vaevata ühiskonna probleemidega, muidu võid millestki väärtuslikust ilma jääda. Kõik vastused ei ole laias maailmas, mõned tulevad otse südamest.


AMBUR
Võimukad inimesed paistavad sind soosivat ning sellepärast pääsed enamikust asjadest puhtalt, aga homsest alates oodatakse, et sinust saaks parem meeskonnamängija. Kas saad sellega hakkama? Muidugi saad, see on su enda huvides.

KALJUKITS
Sa võid tahta loobuda millestki, mis ei edene nii nagu sina tahad. Ära anna alla. Selle nädala lõpupoole juhtub midagi, mis paneb sind mõistma, et su aeglane edenemine on kõigest ajutine tõrge ja isegi vajalik.

VEEVALAJA
Sul avaneb võimalus kedagi hädas aidata ja teed seda kõhklematult. Siiski oleks tark abivajajale selgeks teha, et hiljem peab ta enda eest ise edasi hoolitsema. Sa ei taha temaga iga päev tegeleda!

KALAD
Sa tahad millestki probleemi teha, aga enne veendu, et tõde on sinu poolel. Pea meeles, et ei piisa kui ütled teistele, et nad teevad valesti – tuleb ka näidata, kuidas on õige.