Nädala horoskoop – 8.-14. märts 2021

JÄÄR
Uus etapp on algamas, aga enne seda pead millegi muuga ühele poole saama. Kahtlemata eelistad seda eirata, aga kui sa seda teed, siis hiljem kahetsed. Pea meeles, väikestel asjadel on kõige suurem mõju.

SÕNN
Ükskõik kui väga te ka ei sooviks vältida igasuguseid ebameeldivusi, ei tohiks te seda teha oma enesehinnangu arvelt. Kui te näitate märke nõrkusest, siis ainuke asi, milles võite kindel olla on see, et keegi kasutab seda ära.

KAKSIKUD
Varsti paranevad su pikaajalised rahalised väljavaated, nii et ära muretse pisiasjade pärast. Aga ära pea ka midagi iseenesestmõistetavaks. Kui raiskad praegu ebavajalikule luksusele, siis väga tõenäoliselt kahetsed seda hiljem.

VÄHK
Saad võimaluse lohutada sõpra või pereliiget, kes on viimasel ajal kehvas tujus olnud. Annus sinu optimistlikku ellusuhtumist on just see, mida ta vajab, et ennast kokku võtta ja hakata jälle elu helget poolt nägema.


LÕVI
Varem on sul liiga tihti jäänud puudu enesekindlusest, et hea idee ellu viia ja endale nime teha. Nüüd aga käitud nagu ebaõnnestumine oleks võimatu. Ja nii ongi. Sa jätad lausa mulje, et kõik on väga lihtne.

NEITSI
Liiga sageli olete end minevikus tagasi hoidnud, samal ajal kui need, kellel oli tunduvalt vähem annet, on saavutanud sellise edu, mis oleks pidanud olema teie oma. On aeg minetada oma piirangud ja lasta maailmal näha, milline särav täht te tegelikult olete.

KAALUD
Kui oled nii tark nagu ise arvad, siis pöörad tähelepanu sellele, mida pere ja sõbrad sul teha soovitavad. Nemad näevad seda, mida sina ei näe: et sa suudad kasutada oma kaasasündinud oskusi maailma paremaks muutmiseks ja peaksid seda tegema.

SKORPION
Näita milleks sa võimeline oled. Tööandjad ja teised võimu juures olevad inimesed otsivad inimesi, kes on otsustusvõimelised, ei kõhkle ning on valmis tulemuse saavutamiseks kõik mängu panema. Ja sina oled selline inimene.


AMBUR
Keegi sinu äripartneritest sunnib sind valima oma aadete ja raha vahel. Pea meeles, et kui korra oma põhimõtteist loobud, siis oodatakse sinult seda ka edaspidi.

KALJUKITS
Sul on oma aated ja ei tee mitte kunagi kompromisse, kõige vähem materiaalse kasu saamiseks. Hoolitse, et need, kellega koos sa elad ja töötad seda teaksid ja hoolitse, et nad teaksid kui pahaseks sa saad kui nad proovivad su meelt muuta.

VEEVALAJA
Mis ka ei juhtunud ja ükskõik, kes süüdi oli, pole mingit mõtet eile toimunut kahetseda, sest sa ei saa minna tagasi ja seda muuta. Aga sa saad teha homse paremaks. Võta see endale eesmärgiks.

KALAD
Sa oled jõudmas õnnelikumasse faasi, nii et püüa mitte nii palju raha pärast muretseda ja kui võimalus tekib, siis ära kõhkle sõpradega linna peale minemast. Kokkuvõtvalt: kui sa ei naera, siis ei ole asi õige.