Nädala horoskoop – 8.-14. juuni 2020

JÄÄR
Teie mõtted paistavad teid praegu vaevavat ja kindlasti on üks või kaks valdkonda, kus peate olema tõsiseltvõetav. Kuid ärge muutuge nii tõsiseks, et kogu lõbu teie elust kaob. Kui miski paneb teid naeratama, siis on see õige.

SÕNN
Sa tahad millestki probleemi teha, aga enne veendu, et tõde on sinu poolel. Pea meeles, et ei piisa kui ütled teistele, et nad teevad valesti – tuleb ka näidata, kuidas on õige.

KAKSIKUD
Võib olla tark mõte süüvida sellesse, kuidas oma igapäevaseid asju korraldad. Hakka välja mõtlema moodusi, kuidas muuta oma rutiinsed tegevused lihtsamaks ja kohustused vähem koormavaks. Üks võimalus on muidugi lasta teistel need enda eest ära teha.

VÄHK
Tee mida iganes, et püsida terve. Kui sa sellest ei hooli, siis avastad end suureneva töökoormuse tõttu kasvava füüsilise, vaimse ja emotsionaalse pinge alt ning su energiatase hakkab langema. Sea oma heaolu alati esikohale.


LÕVI
Ära lase kellelgi survestada end tegema midagi, mis sulle täielikult ei sobi. See kehtib kõigil elualadel, aga eriti rahaasjades. Su olemasolevat ja teenitavat vara juhivad võimsad tähed, seega ära riski.

NEITSI
Vahet pole kui palju geniaalseid ideid su peas ringi tiirleb, kuni sa nendega midagi ei tee, ei tähenda need midagi. Liiga kaua oled sa suurte plaanidega välja tulnud, aga pole kaugemale jõudnud. Nüüd on aeg tegutseda.

KAALUD
Võib tunduda, et su aeg ja energia on raisatud, aga see pole tõsi. Tegelikult taipad selle nädala lõpuks, et oled ootamatult kasu saanud. Pikas perspektiivis ei ole ükski pingutus asjatu. Praeguseks peaksid seda juba teadma.

SKORPION
Ei tasu kõigile rääkida, millega tegeled ja miks. Sa ei pea valetama, aga selline info, mis võib konkurentidele ja vaenlastele kasulik olla, hoia endale. Praegu pole aeg jagamiseks.


AMBUR
Teie eneseusaldus on praegu väga kõrge ja sellepärast olete valmis riskima peaaegu kõigega, et tõestada, et olete parim. Enne päeva lõppu laulavad isegi kriitikud teie kohta kiidusõnad ja soovivad, et õnnestuksite.

KALJUKITS
Teised on sinu vastu lahked kui sina oled nende vastu lahke. Anna sõpradele ja kolleegidele teada, et oled valmis nende kõrval töötama mitte ainult omakasu pärast, vaid kõigi heaolu nimel. Meeskonnatöö on nüüd igal alal põhiline.

VEEVALAJA
Ükskõik, mille kallal praegu töötad, saad selle tehtud kiiremini ja paremini, kui kaasad teisi inimesi. Aga nad peavad olema võrdsed partnerid. Nägemus võib olla sinu oma, aga ära lase oma egol edu takistada.

KALAD
Sa oled nii läbinägelik, et teised võivad sind selgeltnägijaks pidada. Võib-olla mingis mõttes oledki, aga su eesmärgid ei ole üleloomulikud: tahad olla edukas ja rikas. Käitu nii, nagu sisemine hääl sulle ütleb.