Nädala horoskoop – 8.-14. juuli 2019

JÄÄR
Saad üsna lihtsalt välja vingerdada oma selle nädala kohustustest, aga sellele vaadatakse viltu ja su südametunnistus hakkab piinama. Miks mitte lihtsalt pihta hakata ja tüütu kohustus võimalikult kiiresti kaelast ära saada?

SÕNN
Alusta midagi uut, huvitavat, seikluslikku, midagi mis aitab sul maailma oma jälje jätta. Ära muretse, et teatud inimesed ei kiida seda heaks – see on kindel märk sellest, et teed midagi väärtuslikku.

KAKSIKUD
Kui oled teinud midagi, mille üle oled uhke, siis jaga seda kõigiga. Sa oled harjunud endale tähelepanu tõmbama, aga praegu on üks neist juhustest, kus sul on tegelikult ka õigus ennast kiita.

VÄHK
Jää oma põhimõtetele kindlaks ja ära kasuta alatuid võtteid, vahet pole, kui väärtuslik tulemus on. Kui latti kas või natuke allapoole lased, siis pole sa kõlbelisem kui enamik teisi inimesi.


LÕVI
Kõigil paistab olevat oma arvamus selle kohta, mis su elus viga on, aga nad võivad selle endale hoida. Sinu poolest on need vaid ajutised raskused ja on ainult päevade küsimus, mil kõik jälle päikeseline on.

NEITSI
Leia oma tihedas graafikus aega, et maha istuda ning mõelda, millega tegeled ja kuhu sellega jõuad. See kehtib kõigil elualadel, kuid eelkõige su karjääri kohta. Kas tegeled sellega, millest unistasid?

KAALUD
Isegi kui sa kellegi põhimõtetega ei nõustu, saate ikkagi koos töötada, nii et jää viisakaks ja otsi kompromisse. Kõik ei pruugi minna sinu tahtmist mööda, aga natuke järele andes võidad palju.

SKORPION
Parim viis kriitikaga hakkama saada on seda ignoreerida. Järgmised seitse päeva keskendu oma tööle ning ära pane kriitikuid tähele. Tõenäoliselt ajavad nad jama nagu tavaliselt – mõned inimesed ei saa sinna midagi parata.


AMBUR
Ole ettevaatlik, mida sel nädalal usud, isegi kui info tuleb usaldusväärsest allikast. See kehtib kõigil elualadel, kuid eelkõige romantiliste suhete kohta. Võimalik, et keegi punub meelega intriige.

KALJUKITS
Ära kuula neid, kes käsivad ettevaatlik olla. Ainus põhjus, miks nad ei taha, et sa midagi põnevat teed, on see et nad kardavad, et paned nad halba valgusesse. Ja neil on õigus, nii juhtubki – seda enam tuleb seda teha.

VEEVALAJA
Kui tunned vajadust, siis ütle välja, mis sul meeles mõlgub. Aga ole valmis tagasilöögiks, mis ei jää tulemata. Mõned inimesed ei taha, et sa räägid teemadest, mis neile ebamugavust tekitavad.

KALAD
Sul avaneb võimalus kedagi hädas aidata ja teed seda kõhklematult. Siiski oleks tark abivajajale selgeks teha, et hiljem peab ta enda eest ise edasi hoolitsema. Sa ei taha temaga iga päev tegeleda!