Nädala horoskoop – 8.-14. august 2022

JÄÄR
Kui võtad kellegi juttu puhta kullana, siis ei märka olulisi asju. Enne mingi otsuse tegemist, nii isiklikus kui tööelus, veendu, et tead kõiki fakte, mitte ainult neid, mida teised tahavad, et sa teaksid.

SÕNN
On kasulik salatseda, eriti kui tegutsed plaaniga, mis vajab õnnestumiseks üllatusmomenti. Kui inimesed hakkavad nuhkima ja küsima, millega tegeled, siis räägi neile ükskõik mida peale tõe. Jah, võib-olla pead sa valetama.

KAKSIKUD
Sa tahad nii palju asju teha, aga kui püüad teha kõike korraga, siis tõenäoliselt ei jõua sa kuhugi. Sa oled pinge all ainult sellepärast, et tekitad ise endas pinget. Võta rahulikult ja tee ühte asja korraga.

VÄHK
Selle nädala jooksul saadav teeb kaotused kuhjaga tasa, seega ole rõõmus. Mõnikord peab miski su elust lahkuma, et midagi uut saaks asemele tulla ja praegu paistabki nii olevat.


LÕVI
Mõned inimesed võivad olla hämmastavalt rumalad, kuid see ei muuda neid targemaks, kui teete nende vigadest suure numbri. Nad on need, kes nad on, ja see ei muutu. Kui võimalik, siis lihtsalt hoidke nendest eemale.

NEITSI
Püüa sõpradest ja kolleegidest rääkida ainult hästi, sest kui väljendad oma tõelisi tundeid, siis tekitab see igasuguseid probleeme. Eriti kehtib see tööjuures, ükskõik kui tugevalt sa mõnda inimest ka ei jälestaks.

KAALUD
Nädala alguses ärritud kergesti, võimalik et põhjuseks on kerge hirm, et töökaaslane sepitseb sinu vastu vandenõud. Tõenäoliselt ei toimu midagi sellist, nii et ära tee ega ütle midagi, mis võib kolleegi päriselt sinu vastu pöörata.

SKORPION
Sa kaldud tavalisest rohkem riske võtma. Kuni need on kaalutletud riskid, on kõik korras – sa ei saa kahju ja võid isegi raha teenida – aga kui käitud hoolimatult, siis võib kukkumine olla kohutav. Sinu valik!


AMBUR
Üks projekt tuleb mõneks ajaks edasi lükata, see ei meeldi sulle, aga pikas perspektiivis kõik laabub. Tegelikult on viivitus just see, mida vajad oma mõtete kogumiseks. Pead oma eesmärkides kindel olema.

KALJUKITS
Sul pole mitte millegi pärast muretseda, aga mingil veidral põhjusel tundub sulle, et katastroof on saabumas. Eira seda. Tõenäoliselt mängib lihtsalt su aju vingerpussi ja isegi kui on midagi juhtumas, siis pole see eriline probleem.

VEEVALAJA
Miks on sul nii palju kahtlusi? Ja miks sa lased neil kahtlustel end tagasi hoida? Pead olema ambitsioonikam. Täna võib olla päev, mil su elu paremaks muutub – aga ainult sina saad lasta sel juhtuda.

KALAD
Sel nädalal on sul mitu võimalust oma mainet kasvatada ja ilmas edasi jõuda. Kuid sa ei pea selleks palju vaeva nägema. Kasuta oma šarmi – imestad kui kaugele sellega jõuad.