Nädala horoskoop – 7.-13. veebruar 2022

JÄÄR
Kui sõber või töökaaslane ütleb teile, et ta tahab midagi üksi teha, siis proovige mitte solvuda ega võtke seda kui tõrjumist. See ei ole kasulik mitte ainult neile, vaid ka teile endale. Nii ei pea te jagama oma hiilgust!

SÕNN
Pereliikmete ja sugulastega on olnud viimastel nädalatel raske hakkama saada, aga ainult sellepärast, et sa pole neile õigesti lähenenud. Nüüd kui nende hirme pisut paremini mõistad, leiad viise, kuidas neile lähemale jõuda.

KAKSIKUD
Jäta hetkeks igapäevatoimetused sinnapaika ja vaata elu laiemast perspektiivist. On lihtne arvata, et saatus on sinu vastu, et miski ei õnnestu kunagi, kuid see on pettekujutelm, mida põhjustab liiga kitsas vaatenurk.

VÄHK
Te peate oma finantsasjades korda looma ja sellega on väga kiire. Olge endaga halastamatu ja veenduge, et eristate oma vajadusi ja soove. Kui midagi ei ole absoluutselt vajalik, siis saate ilma selleta hakkama.


LÕVI
Allakäiguteel olnud sõprus muutub taas tugevamaks. Seekord veendu, et see ka jääks tugevaks. Pead leppima sellega, et teatud valdkondades on teil alati erinevad vaatenurgad.

NEITSI
Täna on hea päev hoolitsemaks väikeste igapäevaste asjades eest, mis on vaja ära teha, nii tööl kui kodus. Ära sea endale suuri eesmärke, tee lihtsalt väiksed asjad ära ja las suur plaan loksub ise paika. Nii on alati.

KAALUD
Kui sõber on ülikriitiline, siis ära võta seda südamesse. Ta on ilmselt enda peale rohkem pahane kui sinu peale, aga ta ego ei lase tal seda tunnistada. See pole tülitsemist väärt. Ta heastab selle sulle homme.

SKORPION
Pole mingit mõtet mineviku vigade pärast põdeda. Kui tegid hiljuti midagi valesti, siis õpi sellest nii palju kui saad, seejärel jäta see selja taha ja liigu edasi. Muidugi teed sa ka edaspidi vigu, aga su õnnestumised kaaluvad need üle.


AMBUR
Keegi, kes omab võimu arvab, et olete väga eriline ning kui te olete ka tark, siis panustate sellele ja lõikate kasu. Kasutage oma sõnaseadmisoskust, et saada ametikõrgendust või palgatõusu. Kui te olete tõesti tark, siis võite isegi mõlemad saada.

KALJUKITS
Su mõistus võib kiiresti töötada ja sa võid olla jõudnud järeldusteni, mis sind rahuldavad, aga kas saad olla kindel, et need on õiged? Mine oma mõistusest sügavamale. Kuula oma sisehäält ja tee seda, mida ta sulle ütleb, isegi kui sa sellest aru ei saa.

VEEVALAJA
Ole piisavalt enesekindel, et proovida asju, millest sa ei tea, mis tulemuse saad. Praegu on üks neist puhkudest, mil loogika sind eriti ei aita, nii et järgi oma instinkte ja usu, et need juhivad sind sinna, kuhu tasub minna.

KALAD
Pead teatud inimestele märku andma, et kui teie vahel on minevikus vaenulikkust olnud, siis sinu poolest on see möödas. Tee esimene samm – antud juhul on asi seda väärt.