Nädala horoskoop – 7.-13. september 2020

JÄÄR
Oled pikalt ja põhjalikult mõelnud, mida teha, nüüd on vaja lihtsalt peale hakata. Ära muretse, et mõnele see ei meeldi – see on su kõige väiksem mure. Tõenäoliselt on nad lihtsalt kadedad.

SÕNN
Sa oled mingis küsimuses otsuse teinud ja mida rohkem teised püüavad sind panna meelt muutma, seda rohkem tahad sa oma nägemuse järgi talitada. See sobib, kuni see nägemus on õige.

KAKSIKUD
Sel nädalal sul erilisi muresid pole ja see on hea, sest siis pole põhjust närvitseda. Hiljutised sündmused on sulle meenutanud, et sekkumine ja poole valimine teeb väga tihti asjad hullemaks kui need enne olid.

VÄHK
Püüa hoiduda väiklastest tülidest, eriti sellistest, mis kestavad mitu päeva. Jah, teistele võib tunduda, et lähed kergema vastupanu teed, aga tegelikult sa lihtsalt ei taha raisata aega probleemidele, mis sulle mitte midagi ei tähenda.


LÕVI
Kuula ära mõlemad pooled, enne kui otsustad, keda toetad. Sellel, kes räägib valjemalt ja kiiremini, ei pruugi olla paremad argumendid. Kuula kõiki.

NEITSI
Sa võid olla äärmiselt ambitsioonikas, kuid ära ole sel nädalal liiga pealetükkiv, muidu võivad neist, kes peaksid olema sõbrad, saada vaenlased. Pea meeles, parim viis ennast aidata on teisi aidata. See on hea poliitika.

KAALUD
On normaalne olla ettevaatlik, kui on tegemist inimestega, keda te väga hästi ei tunne, kuid ärge laske sellel jõuda tasemele, kus te ei usu ühtegi sõna, mida nad räägivad, ilma ühegi põhjenduseta. Enamik inimesi, isegi võõrad, on oma tegudes siiski ausad.

SKORPION
Sa tahad üksi hakkama saada. Tahad teha midagi, mille eest kogu au endale saad. Hästi, aga sa jõuad kiiremini edasi kui õpid nende vigadest, kes on varem sama tee läbi käinud. Tee uurimistööd – ja ole hiilgav!


AMBUR
Ükskõik, mida sulle järgmise seitsme päeva jooksul pakutakse, ei tohi sa teha midagi oma põhimõtete vastast. Sa ei ole endaga rahul kui hiljem avastad, et teised on sinu tegude tõttu kannatanud.

KALJUKITS
Püüa olla teiste inimeste emotsionaalsete probleemide puhul taktitundelisem. Pead meeles pidama, et kõik ei ole nii tahumatud kui sina, tegelikult on mõned inimesed üsna haavatavad. Nii et kui nad nutma puhkevad, siis käitud sa valesti!

VEEVALAJA
Pead teadma, mis on oluline ja mis mitte ning mida võid kaotada kui need segi ajad. Ebaselgete motiividega inimestega tehinguid tehes ole ettevaatlik, nad võivad paha peal väljas olla.

KALAD
Ärge raisake aega vaieldes millegi üle, mis on äärmiselt tühine. Kui te tunnete, et tuju läheb halvaks seoses kellegiga, kes keeldub olemast mõistlik, siis pöörake lihtsalt selg ja kõndige minema. See teeb neile palju rohkem haiget.