Nädala horoskoop – 7.-13. oktoober 2019

JÄÄR
Suured võimalused on käeulatuses, igaüks neist võib sulle varanduse teenida. Pead ainult otsustama, millisele keskenduda ja siis endast kõik andma. Nõuanne tähtedelt: ära põlga ideed ära ainult sellepärast, et sa ise selle peale ei tulnud.

SÕNN
Ära nõustu millegagi ainult sellepärast, et sa ei viitsi vaielda. Kui valid praegu kergema väljapääsu, siis on sul hiljem tõsised probleemid, kui pereliikmed ja töökaaslased ootavad, et sa oma lubadusi peaksid. Parem ära anna üldse lubadusi.

KAKSIKUD
Võib näida, et oled sündmuste keerisest välja jäetud, et kõik teised on rohkem asjas sees kui sina, aga see pole tõsi, ja isegi kui oleks, siis poleks mingi vahet. Sa ei pea olema „väljavalitu”, pead olema lihtsalt sina ise.

VÄHK
Sa võid olla praegu pakkumistest üle kuhjatud, kuid ei saa neid kõiki vastu võtta, seega ole nutikas ja vali kaks või kolm, mis kõige tõenäolisemalt sind kõige kiiremini eesmärgini viivad. Muidugi eeldusel, et sul üldse on eesmärk.


LÕVI
Ära süüdista ennast juhtumistes, mille üle sul kontrolli pole. Kuna oled väga tundeline inimene, siis kipud ennast vastutavana tundma olukordades, kus inimesed haiget saavad, isegi kui see pole sinu süü. Muretsemise asemel püüa millegi kasulikuga aidata.

NEITSI
Paistab, et sul on karjääriotsuse osas kõhklusi. Muidugi tahad elus edasi jõuda, kuid kas see on selleks õige tee? Mõtle sellele, aga ära veel midagi otsusta. Järgmisel nädalal on kõik selge.

KAALUD
Võimukad inimesed paistavad sind soosivat ning sellepärast pääsed enamikust asjadest puhtalt, aga homsest alates oodatakse, et sinust saaks parem meeskonnamängija. Kas saad sellega hakkama? Muidugi saad, see on su enda huvides.

SKORPION
Ära raiska aega, et öelda maailmale, mida tegema hakkad – lihtsalt hakka pihta ja näita, et suudad tegutseda sama hästi kui jutustada. Nii praktilises meeleolus oled sa harva. Su tähtede seis on harva nii hea olnud.


AMBUR
Praegu on kõige tähtsam oma iseseisvus maksma panna. Kui lubad teistel ennast käsutada, siis jääb neile mulje, et oled nõrk ja nad teevad igal võimalusel su elu õnnetuks. Ära lase sel juhtuda.

KALJUKITS
Juba mõnda aega oled olnud tuleviku suhtes kahevahel ja on saabunud hetk, mil otsustusvõimetus ajab su hulluks. Nii et miks mitte mõlemad variandid omaks võtta? Sa ei pea end pühendama ainult ühte tüüpi elustiilile. Proovi ära.

VEEVALAJA
Mine välja. Külasta kohti, mis sind huvitavad ja inimesi, kes sind innustavad. Tähed näitavad, et igasugusteks sotsiaalseteks tegevusteks on praegu suurepärane aeg, samuti reisimiseks, nii et asu teele ja ära vaata tagasi. Liigu edasi ja läheb järjest lõbusamaks.

KALAD
Hoia eemale inimestest, kes naudivad oma murest ja vaevast rääkimist. Neil võib olla hea end halvasti tunda, aga see tõmbab su meeleolu alla ja rikub ära imelise päeva. Ole alati rõõmus.